Puri ja Sligo endiselt võiduta (4)

Foto: Sligo Roversi TwitterEesti poolkaitsja Sander Puri koduklubi Sligo Rovers sai Iirimaa kõrgliiga kuuendas voorus taas kaotuse - tänavu võidumaitset pole seega veel tunda saadud.

Sligo jäi täna juba viiendal minutil kodus 1723-pealise publiku ees kaotusseisu, kui Bray Wanderers penalti realiseeris. Vaid üheksa minutit hiljem suutis Sligo seisu viigistada, ent poolaeg kaotati ikkagi 1:2, kuna avapoolaja esimesel üleminutil realiseeris Bray oma teise penalti.

65. minutil sekkus vahetusest mängu Sander Puri, ent juba neli minutit hiljem lõi Bray oma 3:1 värava. Kübaratriki vormistas ka eelnevad kaks penaltit ära kasutanud David Cassidy.

Puri sekkumine tõi Sligo mängu küll aktiivsust ning korra oli mees väga lähedal ka väravale, ent tema sooritus maandus küljevõrgus. Seega tuli Sligol vaatamata suuremast ründeteravusest (pealelöökides võideti vastast 17:5, nurgalöökides 12:0) leppida tänavuse neljanda kaotusega. Kuue mänguga on kogutud vaid kaks punkti. Seejuures Bray oli enne tänast täitsa ilma punktideta, ent tõusis nüüd saadud kolme silmaga Sligost mööda.