Puuma pööras 0:3 kaotusseisu võiduks (3)

Puuma viigivärava autor Vlasiy Sinyavskiy. Foto: Jana PiparEsiliiga B 16. vooru lõpetuseks oli suurüllatusele lähedal tabeli punane latern Tallinna FC Flora III, kes viimaks siiski 3:0 eduseisu maha mängis ning kolmandale kohale tõusnud FC Puumale 4:3 võidu kinkis.

Kuna kõrgemale tõusmise eest võitleva Puuma lähikonkurent Kohtla-Järve JK Järve kaotas eile esindusmeeskonnast tugevdust saanud Sillamäe Kalevi duublile 1:2, nägid mullu Esiliigas pallinud tallinlased tänases mängus head võimalust taas esikolmikusse tõusta.

Kohtumine Sportland Arenal sai nende jaoks aga kohutava alguse, kui juba 25. minutiks end tänavu vaid neli silma teeninud Flora III vastu 0:3 kaotusseisust leiti.

Vahetult enne poolajavilet aga taas ärgati ning riietusruumi mindi juba teadmises, et punktist ollakse vaid ühe värava kaugusel. Sellega ka 59. minutil hakkama saadi, kui skoori tegi mulluse aasta lõpus Saksamaal testimisel käinud Vlasiy Sinyavskiy. Kuigi seejärel võis tunduda, et Puuma läheb ka oma teed, said asjad järjekordse pöörde viis minutit hiljem, mil oma teise kollase teenis mullu meistriliigas Tallinna Kalevit esindanud Hans-Kristjan Hansberg.

Sellest aga külalised end heidutada ei lasknud ning esimesel üleminutil pööratigi mäng tänu Sergei Bilinski väravale enda kasuks - 0:3 kaotusseisu ümberpööramine, kolm võidupunkti ja esikolmikusse tõusmine olid faktid, mille üle Puuma mängumehed esmaspäeva õhtuses Lillekülas rõõmustada võisid.