Raadik ja Aland panid hõbeda loosi (0)

Kogu mängu kaasa teinud Pille Raadiku koduklubi jäi 11. minutil meistritiitli juba ammu kindlustanud Vantaa vastu taha, aga koheselt toodi viigiseis tabloole. Teise poolaja alguses anti aga punktid külalisnaiskonnale ära ning tabeliseis muutus nende jaoks oluliselt hapumaks.

Raadiku ja Alandi kahjuks ei teinud Signy Aarna koduklubi Kuopio Pallokissat neile kingitust, kui 2:0 HJK alistati. KuPs-i eest sai Aarna kirja 76 minutit. Viimases voorus lähevad Aarna ja Raadiku naiskonnad omavahel ka vastamisi.

1. Vantaa 55p 22 mängust
2. Aland 41p 22 mängust
3. Ilves 40p 21 mängust
4. Kuopio 39p 22 mängust
5. Honka 34p 21 mängust
6. HJK 31p 22 mängust

Alumises nelikus on seis päris kurb Katrin Loo naiskonnal Merilappi Unitedil, kes täna VIFK-ilt 0:3 sauna sai ja nad mööda lubas. Loo tegi kaasa kõik 90 minutit. Neil on nüüd viimasena koos 14 punkti, VIFK ja Pori Nice Futis on voor enne lõppu 15 punktiga Merilappi ees, seitsmes koht on kindlalt 30 punktiga TPS-i oma. Viimases voorus minnakse just vastamisi TPS-iga.

Omale järgmiseks hooajaks esiliiga koha juba kindlustanud MPS ja Daniela Mona Lambin tegi MPS-i 0:0 viigimängus TuWe-ga kaasa täismängu. 12 naiskonna konkurentsis ollakse voor enne hooaja lõppu 23 punktiga üheksandal kohal, langeda enam pole võimalik, tõusta aga seitsmendaks.