Real ei andnud mehhiklastele võimalustki (0)

Klubide maailmameistrivõistluste poolfinaalist alustas mängimist ka Meistrite liiga võitnud Real Madrid, kes alistas Cruz Azuli koguni 4:0.

Mehhiko meisterklubile oli see turniiril teiseks kohtumiseks, aga Euroopa klubid alustavad turniiri alati poolfinaalist.

Väravateta viiki jagus veerandtunniks, mil Meistrite liigas Reali päästeingliks kerkinud Sergio Ramos oma satsi 1:0 juhtima viis. Paarkümmend minutit hiljem lõi oma ära ka tipuründaja Karim Benzema. 40. minutil oli Azulil hea võimalus mängu tagasi tulla, ent Iker Casillas tõrjus Gerardo Torredo penalti. See oli tema jaoks juba teiseks penaltitõrjeks viie päeva jooksul.

Pärast vaheaega lõi Real veel kaks, kuid kummagi autoriks polnud meeskonna tähtmängija Cristiano Ronaldo, kes tegi mõlemale väravale eeltöö. Esmalt andis ta resultatiivse söödu Gareth Bale'ile ja lõppseisu vormistas Isco.

Homme selgub, kas Hispaania klubi vastaseks finaalis on Argentina klubi San Lorenzo või Uus-Meremaa Auckland City.

Cruz Azul - Real Madrid 0:4 (0:2)