Real Madrid lagunes Sociedadi vastu koost (1)

Real Madrid oli Real Sociedadi vastu juba 10 minutiga kaheväravalises eduseisus, ent andis edu käest ja võttis ise kaotuse vastu.

Cristiano Ronaldo ravis vigastust ja seetõttu jäi Reali nädalavahetuse liigamängus Sociedadiga suur vastutus kolumblase James Rodriguezi õlule, kellelt oodati portugallase töö üle võtmist.

Kõik paistis minevat väga hästi, kui Sergio Ramos ja seejärel Gareth Bale skoori tegid ning Reali pealtnäha kindla võidu poole teele saatsid, kuid varsti lagunes Euroopa meister koost ning häbist ei suutnud neid päästa ei Rodriguez, Bale ega teised staarid.

Inigo Martinez lõi 35. minutil Sociedadi eest ühe tagasi ning järgnenud David Zurutuza väravad viisid väljakuperemehed lõpuks 65. minutiks 3:2 ette.

Hiljem suutis Sociedad skandaalsel moel veel neljandagi lüüa, kui Carlos Vela karistusalas palli selgelt käega vastu võttis, enne kui ta selle kindlalt võrku kõmmutas.

Kohtuniku vile vaikis ja šokeeritud Real ei suutnudki tollest olukorrast välja tulla.