Rodgers pettus meeskonnas (0)

Liverpooli peatreener Brendan Rodgers sõnas pärast eilset 1:3 kaotust West Hamile, et tema hoolealuste matši algus valmistas tuska.

Punased jäid juba seitsme minutiga 0:2 kaotusseisu, kui täpsed olid Winston Reid ja Diafra Sakho. Raheem Sterling suutis 26. minutil küll ühe tagasi lüüa, kuid Morgan Amalfitano tabamus loetud minutid enne lõppu kindlustas West Hamile üllatusvõidu.

"Tavaliselt oleme meie see meeskond, kes alustab hästi, kuid millegi pärast ei saanud me end täna (mäng toimus eile - toim.) käima," vahendas Rodgersi sõnu SkySports. "Olles aus West Hami vastu, alustasid nad kohe pressinguga ning me ei suutnud sellest läbi mängida."

Põhjaiirlane tegi juba 22. minutil esimese vangerduse, kui saatis Javier Manquillo asemel platsile Mamadou Sakho. See tähendas, et Liverpool läks neljaselt kaitseliinilt üle kolmesele, kuid tihti oli näha, et Sakho pole harjunud koos Martin Skrteli ja Dejan Lovreniga mängima. Londoni klubi kolmas värav sündis just tema ebaõnnestunud pealöögi järel, kui prantslane palli otse kunagi Liverpoolis mänginud Stewart Downingu jalale lõi, kes selle edukalt Amalfitano suunas saatis.

"See töötas meie jaoks küllaltki hästi, saime palli ääremängijatele sööta ja suutsime värava tagasi lüüa. Sellest ajast kuni nende kolmanda väravani oli kohtumine meie kontrolli all," leidis Rodgers, et vahetus parandas mängupilti.

West Hami peatreener Sam Allardyce'i hinnangul oli esimene poolaeg imeline ning tema uskumuse kohaselt suutsid nad Liverpooli üllatada.

Paksuks Samiks kutsutava 59-aastane inglase meeskonnas on mitmeid uusi mängijaid ning on teada tuntud tõde, et tavaliselt läheb sellisel juhul võistkonnal mängu leidmisega aega. "Alex Song, Enner Valencia, Diafro Sakho, Cheick Kouyate ja Aaron Cresswell on kenasti ja kiiresti sulandunud ning suudavad juba praegu väga häid esitusi näidata," on Allardyce tugevdustega rahul.

Londoni klubi pealik rääkis lõpetuseks, et on pettunud Liverpooli löödud väravas. "Arvan, et see oligi esimesel poolajal nende ainus löök väravale ning see läks ka sisse. See näitas, kui hästi me mängisime," kiitis Allardyce mmeeskonda.