Saalikoondis alustas valikmänge kaotusega (0)

Eesti saalijalgpallikoondis alustas Kaunases toimuvat Euroopa meistrivõistluste eelringi turniiri, avamängus jäädi 3:6 alla Gruusiale.

Gruusia alustas mängu maruliselt, asudes juba kahe minutiga 2:0 juhtima. Eesti hakkas vastumängu pakkuma alles pärast 0:3 taha jäämist. Poolajavileks oli kaotusseis aga juba neljaväravaline, kirjutab EJL-i kodulehekülg.

Teisel poolaeg oli siiski võrdsem, Maksim Aleksejev, Martin Taska ja Kristjan Paapsi lõid ka Eesti kasuks väravaid ja kuigi Eesti kaotas mängu 3:6, siis väikese lohutusena võitsime teise poolaja 3:2. Kell 20 kohtuvad veel Leedu ja Šveits.

Eesti seis on nüüd turniiril automaatselt väga raske, sest lisaks Gruusiale kohtutakse ka Leedu ja Šveitsiga ning edasi pääseb vaid alagrupi võitja.

Tänast mängu saab järgi vaadata siit.

Protokoll (EJL-lehelt):

14. jaanuaril kell 17.30 S.Darius & S.Girenas Sport Centeris (Kaunas, Leedu)

Gruusia - Eesti 6:3 (4:0)
1. Ronald Da Silva, 2., 7. Aleksandr Dzabiradze, 17. Giorgi Tikurishvili, 37., 40. Archil Sebiskveradze - 26. Maksim Aleksejev, 38. Martin Taska, 40. Kristjan Paapsi

Kohtunikud: Gavin Sartain (Inglismaa), Vyacheslav Daragan (Ukraina), Septimiu Burtescu (Rumeenia)

Gruusia: 12-Tornike Bukia, 3-Aleksandr Dzabiradze, 17-Giorgi Altunashvili, 15-Ronald Da Silva, 20-Giorgi Tikurishvili.
Vahetusest sekkusid: 1-David Kefashvili, 4-Shota Chanukvadze, 5-Zurab Lukava, 8-Levan Kobaidze, 9-Irakli Todua, 10-Archil Sebiskveradze, 11-Kakhaber Maisaia, 13-David Bobokhidze, 14-Vakhtangi Jvarashvili.

Eesti: 12-Madis Rajando, 4-Sergei Kostin, 5-Anton Smetanin, 3-Vladislav Tšurilkin, 8-Stanislav Bõstrov.
Vahetusest sekkusid: 1-Nikolai Pulkkinen,7-Pavel Rubel, 16-Martin Taska, 6-Kristjan Paapsi, 11-Aleksandr Starodub, 2-Andrei Antonov, 9-Sergei Aleksandrov,10-Maksim Aleksejev.