Sanchezita Arsenal otsustas mängu saatuse 22 minutiga, United pääses üle noatera (0)

Manchester United tõukas Londoni Chelsea tagasi kolmandale kohale, kui alistas võõrsil minimaalselt Burnley meeskonna. Londoni Arsenal näitas Crystal Palace'i vastu võimu ning teenis hooaja 12. võidu.

Arsene Wengeri hoolealused otsustasid mängu saatus Crystal Palace'i vastu ära juba 22 minutiga. Skoori tegdi Nacho Monreal, Alexander Iwobi, Laurent Koscielny ja suvine suurost Alexandre Lacazette. Kuigi Palace'i eest lõi Luka Milivojevic 78. minutil ühe värava tagasi, teenis suure tõenäosusega Manchester Unitedisse siirduva Alexis Sanchezita mänginud Arsenal kerge 4:1 võidu.

Raskem mäng oli aga Unitedil ees, kui kohtuti võõrsil Burnleyga. Sel hooajal suurtele meeskondadele hambaid näidanud Sean Dyche'i tiim suutiski vastased poolajaks nulli peal hoida.

Siiski sai Anthony Martial 54. minutil ideaalse söödu karistusalasse ja prantslane vajutas tugeva löögi otse lati alla. Kuigi võõrustajad said üleminutitel veel Unitedit survestada ja viigiväravat otsida, said Punased Kuradid ikkagi napi võidu kätte.

Arsenal - Crystal Palace 4:1 (4:0)
5. Nacho Monreal, 10. Alexander Iwobi, 13. Laurent Koscielny, 22. Alexandre Lacazette - 78. Luka Milivojevic

Burnley - Manchester United 0:1 (0:0)