Santos näitas Tarvale tagatulesid (6)

Kui 16. vooru järel oli Santos veel Tarvast punktiga maas, siis mängu tulemus seda ei kajastanud. Teisel poolajal kübaratriki vormistanud Ander Vool viis Santose kiirelt 2:0 ette, kuid taas esiliiga väravaküttide edetabeli tippu kerkinud 38-aastane Sergei Akimov vähendas vahe minimaalseks.

Teisel poolajal murdis Tarva viieminutiline periood, mille jooksul lõi Santos kolm väravat. Viimased 20 minutit enam midagi ei muutnud.

Tabelis kerkis Santos nüüd mööda nii Tarvast, Tallinna Kalevist kui Kuressaarest, kahel viimasel on küll mäng vähem peetud. Järgmised kolm mängu peetakse esiliigas reedel.

Tartu FC Santos - Rakvere JK Tarvas 5:1 (2:1)