Selgus teine karika veerandfinalist (1)

Eduard Golovljov on mänguaega teeninud ka Premium liigas. Foto: InfonetTäna peeti Eesti karikavõistluste teine 1/8-finaal, kus kahte punast kaarti näinud kohtumises võitis Tallinna FC Infonet II 3:0 Tallinna FC Ararat TTÜ.

Esiliiga B meeskondade vahelises duellis võttis Infonet II juhtohjad kätte 22. minutil, kui täpne oli Erik Vinogradov. Kaheksa minutit hiljem saadeti varakult duši alla Ararati Egert Peljo ning kuigi Nikolai Pulkkinen suutis Peljo punasele järgnenud Eduard Golovljovi penalti tõrjuda, oli Govoljov kiireim mees tagasipõrkunud pallile. Seekord noormees ei eksinud.

62. minutil vormistas lõppskoori Vadim Aksjonov, kes ise viis minutit hiljem punase kaardiga platsilt minema saadeti. Kindla 3:0 võiduga sammus Infoneti duubelvõistkond veerandfinaali, kuhu pääses ka Tallinna FCF Ülikool, kes alistas eelmisel kolmapäeval pärast 2:2 seisul lõppenud normaalaega lisaajal 4:3 JK Retro.

Viimased 1/8-finaalid peetakse 11., 21. ja 22. oktoobril.

1. oktoobril kell 20:45 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)

Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna FC Infonet II 0:3 (0:2)