Sillamäe Tammekale sõnaõigust ei andnud (1)

Kohtumine algas rahulikult, esimese kümne minutiga kumbki meeskond korralikule pealelöögile ei jõudnud. Kui Sillamäe jaoks oli see alles soojendus, siis Tammeka mängis sama rütmiga lõpuni.

Kui tablool tiksus 15. minut, siis leidis Janar Toomet hea sööduga Daniil Ratnikovi ning Kalevi äss ei eksinud. Neli minutit hiljem oli taas Ratnikov aktsioonis, kui kaitsjatelt palli röövis ja selle kindlalt võrku saatis.

Sellega olidki tartlased üle mängitud ja korralikke võimalusi neil terve mängu jooksul sisuliselt ei tekkinud. Ei aidanud ka see, et avapoolaja lõpus kahe värava autor vigastada sai ning ta teiseks poolajaks pingile vahetati. Hoopis meistriliiga suurim väravakütt Jaroslav Kvassov sai tõelise iluväravaga maha - vasaku jalaga pöördelt ristnurka.

Siiski tulid ka Sillamäe meepotti mõned tõrvatilgad, kui Igor Dudarev teisel kolmveerandtunnil kaks kollast kaarti teenis ja varajast dušši nautima suundus. See meeskonda aga ei heidutanud - Kõrõlo Silitš suutis viis minutit enne lõppu terava nurga alt juba neljandat korda Tammeka väravasuul seisnud Karli Küti üle mängida.

Seis oleks võinud olla veelgi suurem, aga Kütt suutis ühe hea võimaluse lõpuminutitel ära nullida. Nurgalöögiga leiti hästi Igor Tšeminava, aga tema Küti rusikad lükkasid palli väravast mööda. Üks üleminut seisu ei muutnud ning Sillamäe tõusis tabelis praegu kolmandale kohale.

Mängu parim - Daniil Ratnikov

Kaua tema tegutsemist nautida ei saanud, sest avapoolaja lõpuminutid pidi ta mööda saatma lonkamise saatel ning teist kolmveerandtundi ta enam mängima ei tulnud. Sellest aga piisas, et võidupunktid oma meeskonnale kahe värava abil ära kindlustada.