VAATA JÄRELE: Vaprus alistas rekordpubliku ja Saartsi värava toel Nõmme Unitedi (lisatud pildigalerii) (4)

Täna sai alguse Pärnu Summer Cup, mille avatseremoonia raames toimus Pärnu Rannastaadionil kohaliku Vapruse ja Nõmme Unitedi Esiliiga lahing. Kohapeal jälgis mängu 1749 pealtvaatajat, mis tähistab Eesti jalgpalli tänavuse hooaja publikurekordit. Vaprus oli Unitedist parem 1:0.

Avapoolajal domineeris mängu pigem Vaprus, kellel oli paar head võimalust, isegi üks suurepärane šanss, kuid Kristen Saarts ei suutnud sajaprotsendilist üks-üks olukorda tabamuseks realiseerida. Esimesel poolajal väravaid ei nähtud.

Teisel poolajal avas skoori Vaprus, kui Nõmme Unitedi väravavaht Oliver Ani puterdas 53. minutil tsenderdusest tulnud palli maha ning esimesena oli jaol Saarts, kes enam ei eksinud ja mänguvahendi väravasse lõi. Nõmme Unitedil tekkisid järelejäänud aja jooksul küll poolvõimalused, kuid Vapruse väravalukku ei suudetud lahti muukida. Vaprus teenis hooaja kaheksa võidu, Nõmme United sai hooaja esimese kaotuse.

Pärnu Vaprus on 16 mänguga kogunud 30 punkti ja asub Esiliigas kolmandal kohal, Nõmme United on 33 silmaga teisel tabelireal. Esiliiga liider on 34 punkti kogunud Maardu Linnameeskond, kes kohtub laupäeval 16. voorus Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnaga.