Teever sai Saksamaal jala valgeks (8)

Foto: sc-pfullendorf.deIngemar Teever lõi Saksamaa tugevuselt neljandal liigaastmel oma esimese värava, skoorides SC Pfullendorfi eilses 5:1 võidumängus Wehen Wiesbaden II üle.

Eesti ründaja kuulus koduväljakul põhikoosseisu, tegi eeltöö 42. minutil sündinud 2:1 tabamusele, lõi ise 54. minutil seisuks 4:1 ning vahetati pingile puhkama 77. minutil.

Pfullendorf tõusis Regionalliga Süd piirkonnas kolmandale kohale, kuid mitmetel konkurentidel on veel kuuenda vooru kohtumised pidamata.

Suvel Nõmme Kaljust Saksamaale siirdunud Teeveri jaoks oli tegemist kolmanda järjestikuse mänguga Pfullendorfi põhikoosseisus.

nostromo   •
(78.28.93.***)
rõõm kuulda muidugi aga mul puudub ettekujutus saksa neljandast liigast ja selle võrdlusest näiteks eesti liigadega.palun valgustage,kui keegi teab
jea   •
(88.196.89.***)
Ma mõtlen ka et , krt mis tase seal on , et kas nagu nõmme kalju ja sillamäe kalevi vaheline mäng , v on tempo ikka natuke kiirem ?
rand   •
(88.196.180.***)
ma suhtlesin tema vahendajaga ja öeldi, et seal on enam-vähem sama tase, mis meistriliiga ülemine osa, aga sööt peamiselt maast...vähe puuteid ning kõrgem tempo. Klubi omab ka head sponsorit ja tegemist on väikelinnaga, kus elab 100 000 inimest ning mänge käib vaatamas 10 000. Mängude korraldus pidi ka heal tasemel olema ehk väga palju on mõeldud kohaliku vaatajaskonna ligitõmbamiseks. Nii palju infost...ülejäänud on nagu oma silma jaoks otsimisele juba.
d   •
(86.110.32.***)
kodulehel lause selle mängu kohta:

Der SCP hat heute sein Heimspiel vor 530 Zuschauern gegen den SV Wehen II mit 5:1 (2:1) gewonnen.

ehk siis kodumäng 530 peatvaataja ees...mis võidati..
zlatankarl   •
(87.119.177.***)
kas saksamaa neljandat divisjoni käib 10 000 inimest vaatamas ? tglt jah võib olla täitsa võimalik kui mõelda kui palju käib bundesligat vaatamas
jalkaaa14   •
(62.65.212.***)
to zlatan, ise küsin ise vastan jah ?
Fernando9   •
(84.52.21.***)
Poolproffiliiiga, nagu eestiski, aga selle vhega et saksas elab 82 miljonit inimest, mängijate valik suurem, seega tase ka parem usun. 3 liiga satsid löövad tihti kõrgliiga omi maha Sakas karikates.
Aramis   •
(213.165.187.***)
No ei ole see tase seal päris Eesti meistriliiga tipp midagi. Meistriliiga keskmik ehk jah. Weheni duublile ära teha pole mingi asi - Wehen is 3.Ligas. Üldjoontes on võimalik küll pealtvaatajatearvud tuhandetes - kuni 3.Ligani ehk profiliigade all osas on enamasti 5 kohaline arv pealtvaatajaid.

TEKSTIILI-UUDISED
Tähelepanu, Levadiat rünnatakse! Kirjadega (sh Inglismaalt), et kust seda ägedat särki saab!?
VÄLISMAA JALGPALL
Pikk ette (ja ise järele) | Flora metamorfoos - varem oleks neile kuus tükki löödud juba pausiks!
UDUNE ALBION
Udune Albion | Jumal tänatud traktoristide eest, ootame lisaks banaanikoori!
ÜLISUUR VASTASSEIS
Luup peale | Rohevalge võim seljatas Levadia, päästis Premium liiga hooaja ja meenutas, et nendega peab alati arvestama  (galeriid!)
TRAKTORIPOISTE VÄGITEGU
Traktorile hääled sisse! Inglismaa meister ja eurokarika võitja naaseb 22-aastase pausi järel kõrgliigasse
REEGLID SELGEKS!
Videokohtunik | Kuidas käed käia tohivad? Miks Kuressaare sai penalti ja Kalju mitte?