Tottenham tuli kaotusseisust välja (1)

Inglismaa Premier League'is pakkusid Tottenham ja Arsenal tõeliselt põneva Põhja-Londoni derbi, mis lõppes seisuga 3:3.

ManU eilne viik jättis Arsenalile taaskord võimaluse end tiitliheitlusesse tagasi tuua ning paistis, et võõrsil suure rivaali Tottenhami vastu suudetakse seda olukorda ära kasutada, kui 3:1 Theo Walcotti, Samir Nasri ja Robin van Persie väravatest juhtima mindi.

Nii siiski ei läinud. Veel enne esimese poolaja lõppu suutis Tottenham ühe tagasi lüüa ning teisel poolajal taastas kodumeeskond juba viigiseisu. Skooriga 3:3 mäng ka lõppes.

Teises Premier League'i mängus alistas Chelsea kodus Birminghami ja tõusis Arsenalist mööda, teisele kohale.

Chelsea - Birmingham 3:1 (2:0)