U-16 kaotas Iirimaal kaks mängu eduseisust (0)

Kolmapäeval andis Bogdan Vaštšuki tabamus eestlastele poolajaks edu ning Kevin Kauberil õnnestus teise poolaja keskel seisuks 2:2 teha, kuid lõpuks tuli ikkagi vastu võtta 2:3 kaotus.

Reedel lõi varajase värava Kaspar Paur ning teise poolaja alguses jättis German Šlein kasutamata võimaluse penaltist edu suurendada. Pärast iirlaste viigiväravat jäi Eesti Marten Saarlase teise kollase kaardi järel väljakule kümnekesi ning lõpuks tuli vastu võtta 1:3 kaotus.

“Mõlemad koondised olid väga head, tempo oli kiire ja mäng agressiivne,” ütles koondise juhendaja Lars Hopp Eesti Jalgpalli Liidule. “Eesti koondis tegutses väga kirglikult ja pärast lõpuvilet saatis kohalik publik meid aplausiga väljakult ära.”

“Meeskond tegi oma seni parimad kaks mängu rahvusvahelisel tasandil ja olen väga pettunud, et poisid ei saanud raske töö eest väärilist tasu,” lisas ta. “Olen aga kindel, et kui nad jätkavad sama tõsise suhtumisega, ei jää ka võidud tulemata. Mõlemas mängus olime esimese 60 minuti jooksul paremad nii tehniliselt kui taktikaliselt, kuid suutmatus mängu “tappa” maksis kätte. Iirimaa seevastu näis olevat sellise tempoga mängudes kogenum.”

Tulemused (EJL-i kodulehelt):

29.09. kell 19:30 Home Farm Football Club, Dublin

Iirimaa U-16 – Eesti U-16 3:2 (0:1)
51., 53. Gary O'Neill, 69. Dan O'Reilly – 11. Bogdan Vaštšuk, 57. Kevin Kauber

Hoiatused: ?

Iirimaa: Grimes, Long, D. O'Reilly, McConnell, McGrath, McGlade, Murphy (77. Coyne), Caldwell (55. Leddy), Wixted (60. Lyons, 72. Hayes), O'Neill, Walsh.

Eesti: 1-Martin Rimmel, 2-Vladimir Avilov, 3-Dmitri Bereitorov (41. 13-Kevin Aloe), 4-Rauf-Roman Mikailov, 5-Hindrek Ojamaa, 6-German Šlein, 7-Bogdan Vastsuk, 8-Marten Saarlas (75. 18-Mirza Gassimov), 9-Kaspar Paur (58. 16-Martin Jõgi), 10-Lauri Välja (70. 17-Erik Listmann), 11-Kevin Kauber.
Varus: 12-Henri Randväli, 13-Kevin Aloe, 14-Marko Kabel, 15-Fredrik Aardemäe, 16-Martin Jõgi, 17-Erik Listmann, 18-Mirza Gassimov.

01.10. kell 14:00 Oscar Traynor Complex, Dublin

Iirimaa U-16 – Eesti U-16 3:1 (0:1)
55. Adam Wixted, 62. Kevin Caldwell, 80.+2. Darragh Walshe – 6. Kaspar Paur
52. minutil ei realiseerinud Kevin Kauber penaltit, väravavaht tõrjus

Hoiatused: Marten Saarlas (2)
Eemaldamine: Marten Saarlas

Iirimaa: Forde, Long, R. O'Reilly, McFadden, Coyne (60. Caldwell), McGlade, Leddy (18. Murphy), Hayes, Wixted, O'Neill, Lyons (53. Walsh).

Eesti: 1-Martin Rimmel (41. 12-Henri Randväli), 2-Vladimir Avilov (71. 14-Marko Kabel), 3-Bereitorov (71. 13-Kevin Aloe), 4-Fredrik Aardemäe, 5-Hindrek Ojamaa, 6-German Šlein (65. 17-Erik Listmann), 7-Bogdan Vaštšuk (69. 18-Mirza Gassimov), 8-Marten Saarlas, 9-Kaspar Paur (50. 16-Martin Jõgi), 10-Lauri Välja, 11-Kevin Kauber.
Varus: 12-Henri Randväli, 13-Kevin Aloe, 14-Marko Kabel, 15-Fredrik Aardemäe, 16-Martin Jõgi, 17-Rauf-Roman Mikailov, 18-Mirza Gassimov.