Vähemuses U-21 koondis kaotas Rootsile (8)

Madis Vihmann. Foto: Imre PühvelJuba kaheksandal minutil Madis Vihmanni punase kaardi tõttu arvulisse vähemusse jäänud Eesti U-21 koondis kaotas EM-valikmängu võõrsil Rootsile 0:5.

Esimene veerandtund läks Eestil täielikult aia taha, sest lisaks eemaldamisele lasti sisse kaks kiiret väravat. Avapoolaeg kaotati 0:3, kaks viimast väravat sündisid kohtumise lõpus.

Nelja mänguga ühe punkti teeninud Eesti paikneb kuueliikmelises valikgrupis viimasel kohal, jäädes kehvema väravate vahe tõttu alla ka San Marinole. Teisipäeval külastab Eesti Gruusiat, kellel on kirjas kolmest mängust kolm punkti.

Kohtumise väravad:

Tulemus (UEFA kodulehelt):

Rootsi - Eesti  5:0 (3:0)
10., 31. Gustav Engvall, 13. Melker Hallberg, 81., 90+1. Ferhad Ayaz

Hoiatused: 64. Hindrek Ojamaa, 89. Rasmus Peetson
Eemaldamine: 8. Madis Vihmann

Eesti: Magnus Karofeld; Kevin Aloe, Vladimir Avilov, Madis Vihmann, Hindrek Ojamaa; German Šlein; Joseph Saliste, Rauno Sappinen (77. Rasmus Peetson), Mihkel Ainsalu (84. Kevin Kauber), Frank Liivak (58. Pavel Marin); Mattias Käit.
Varus: Richard Aland, Andre Paju, Gerdo Juhkam, Robert Kirss, Rasmus Peetson, Pavel Marin, Kevin Kauber.

Tabeliseis: Horvaatia 9 punkti (3 mängust), Rootsi 6 (2), Hispaania 6 (2), Gruusia 3 (3), San Marino 1 (4), Eesti 1 (4).