Vassiljev: tulemus peegeldab meisterlikkuse vahet (0)

Konstantin Vassiljev. Foto: Jana PiparEesti koondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljev sõnas pärast 0:3 kaotust Šveitsile, et maksma sai lihtne meisterlikkuse vahe.

Konstantin Vassiljev sõnas mängujärgses intervjuus ETV-le: "Kindlasti oleme natuke pettunud, aga tulemus peegeldab meisterlikkuse vahet. Šveitsi koondis on ikka natuke osavamate mängijatega ja nad lahendasid oma võimalused ära. Tegime kõik, mida suutsime. Rünnakul jäi kindlasti puudu, aga pole midagi. Peame analüüsima mängu ja edasi minema.

Põhimõtteliselt juba esimese poolaja teine pool oli parem, aga edasi mängisime juba niisama. 2:0 juba rahuldas Šveitsi koondist ja nad juba pigem hoidsid seda ja ei tormanud nii palju. Kõik väravad olid välditavad ja peame seda tulevikus silmas pidama.

Viimasel ajal on meil tõesti nii, et šansse ei ole meil palju mängus. Peame realiseerima olukorrad, aga viimasel ajal see ei toimi. Viis mängu on veel ees, loodame, et need väravad veel tulevad.

Loodame, et Raio lahkumismäng tuleb põnevam ja rõõmsam!"

Koondise kapten Ragnar Klavan: "See oli selline mäng, nagu arvasime, et tuleb. Kahjuks lõid nad ühe värava standardist ja teise, kui olime kaitseliiniga liiga madalale langenud. Olime 2:0 taga ja Šveitsi vastu oled siis juba kehvas situatsioonis.

Oli näha, et terve meeskond võitleb ja võitleme lõpuni. Kui sa alla annad, ei juhtu midagi. Läksime väljakule ja andsime kõik, mida suutsime. Paraku tuli 0:3."

Eesti peatreener Magnus Pehrsson: "See oli keeruline mäng. Ma arvan, et kui peame kokku võtma seda, siis meil oli esimesel 15 minutil raskuseid, me üritasime, saime sellest intensiivsusest välja, aga lasime omale standardolukorrast ära lüüa. Mängu jooksul muutusime paremaks.

Ma arvan, et mängisime tugevama tiimi vastu ja see läkski valesti. Šveitsi võitmiseks ei saa vigu teha või teha väga vähe, aga meil ei läinud nii. Lasime varakult kaks väravat lüüa ja sealt oli raske välja tulla. Mängu jooksul läksime paremaks, aga sellest jäi väheks. Peaksime kaasa võtma positiivse.

Peame hoolega analüüsima, et vaadata, mida tegime hästi. Meil oli esimesel poolajal vasakul äärel raskuseid, aga suutsime selle lahendada.

Peame jätkama meeskonna arendamisega ja saama järjest paremaks."

Šveitsi kaitsja Johan Djourou: "Me teadsime, et Eesti tuleb ja üritab sügavalt kaitsta, aga olime kannatlikud, meil olid mõned sööduvead, aga lõpuks on võit igati teenitud. Töö on tehtud ja see on kõige tähtsam.

Pärast kahte kaotust oli tähtis reageerida ja tiim tegi seda väga hästi. Nüüd on meil 9 punkti, aga meil on veel viis mängu minna ja oleme kindlad oma mängus."