Villarreali kohutav kaitsetöö jätkus vaatamata eduseisule (1)

Hispaania kõrgliigas peeti reede õhtul ära kaks teise vooru kohtumist. Võidu võtsid Sevilla ja Levante.

Mullune 14. meeskond Villarreal pidi avavoorus ränka vaeva nägema, et uustulnuka Granada vastu pealtvaatajate jaoks igati põnev 4:4 viik välja võidelda. Võinuks arvata, et nüüdseks on eelmise hooaja 15. tiimi Levante vastu plaan olemas, kuidas võit ära võtta, aga läks hoopis vastupidi.

Villarreal haaras initsiatiivi, kui endine Liverpooli mees Alberto Moreno andis vasakule äärele Kameruni ründajale Karl Toko Ekambile hea söödu, kes leidis värava eest omakorda üles Gerard Moreno ning pall oli võrgus. 66. minutil sai kodumeeskond videokohtuniku kaasabil õiguse penaltiks, aga külaliste väravavaht Andres Fernandez säras koguni kahekordse tõrjega Jose Moralesi üritustel. Mõni hetk hiljem järgnes aga uus penalti ja nüüd hispaanlasest ründaja Marti Roger ei eksinud.

Kuue minuti möödudes eksis trahvikastis Fernandez ja seega sai Levante kaheksa minuti sees juba kolmanda penalti. Roger siirdus teist tabamust jahtima ning ei eksinud. Mängu viimase kümne minuti jooksul oli Villarrealil veel kaks ning Levantel üks hea võimalus väravaks, kuid puurilukud olid oma ülesannete kõrgusel ning võõrustajad said kokkuvõttes raske 2:1 võidu kätte.

Teises mängus võttis Sevilla Joan Jordani tabamusest minimaalse võidu Granada üle.

Levante - Villarreal 2:1 (0:1)