Zenjovi saatuse otsustab viimane voor (0)

Foto: fc-tm.ruSergei Zenjovi koduklubi Moskva Torpedo võimalik püsimajäämine Venemaa kõrgliigasse selgub hooaja viimases voorus, sest laupäeval võetud 3:1 võit Urali üle jätab neile ellujäämisšansse ka viimasesse vooru.

Juba teisel minutil juhtima asunud Urali õnn pöördus pisut enne pooltunni täitumist, kui nende väravavaht vea eest eemaldati ning Hugo Vieira kodus pallinud Torpedo eest penalti realiseeris.

57. minutil viis Dalibor Stevanovic Torpedo juba juhtima ning 63. minutil oli taaskord penaltipunktilt täpne Vieira, vormistades sellega ka lõppskoori.

Eesti koondise ääreründaja alustas Torpedo algkoosseisus ning vahetati puhkama 59. minutil.

Võit Urali üle oli Zenjovi klubi jaoks eluliselt tähtis - üks voor enne hooaja lõppu ei ole Torpedol küll võimalik täiesti turvalisele tabelikohale tõusta, kuid üleminekumängudele viiv üle-eelviimane koht, kus asub just Ural, on vaid ühe silma kaugusel.

Viimases voorus kohtub Ural võõrsil kaheksandal kohal paikneva Groznõi Terekiga, Torpedo võtab kodus vastu üheksandal real asuva Saranski Mordva. Võrdsete punktide korral soosib viigimurdja Urali, kuid Torpedo jaoks on püütavas kauguses veel ka Rostov, kes asub ühe vähempeetud kohtumise juures kaks silma eespool.