Pühapäev, 7. oktoober 2018
14:52
Ivar Lepik:  Tere pühapäeva pärastlõunat Lillekülast!
14:53
Ivar Lepik:  Mängu alguseni on natuke alla kümne minuti. Inimesi kahjuks väga palju veel vähemalt tribüünil väljas ei ole, aga meeleolu on sellegipoolest ärev - tunda on suure mängu hõngu.
14:55
Ivar Lepik:  Koosseisud uudises ja üllatusi ehk null koma viis - Deniss Tjapkin alustab Kalju poolelt. Ei ole tal palju praktikat viimasest ajast, aga Sergei Frantsev on ta algkoosseisu ennistanud. Muidugi kuidagi oli vaja Marko Brtani auk lappida ja läks siis seda teed.
14:59
Külastaja Vazelinovič kommentaar
Ivar, julged tulemust ka ennustada?
15:00
Ivar Lepik:  Kalju on tänavu olnud nii võimas, et ma pigem panustaksin neile. Võtmeduell ehk Subbotin-Nurmela. 1:0 Kalju või viik, mis neile ka võidumaitseline oleks.
15:00
Ivar Lepik:  Aga avavile!
15:00
Külastaja Ou kommentaar
Palju fanne on
15:01
Ivar Lepik:  Fänne on üsnagi võrdselt, julgeks öelda. Mõlemal pool umbes 50.
15:02
Ivar Lepik:  Esimesed ohtlikud momendid Kalju värava all. Londaku näpud andsid Florale nurgalöögi, mis küll pealelööki lõpuks kaasa ei toonud.
15:03
Külastaja Kaljukas kommentaar
Kalkun: Minu arvates on Londak sellest suvest saati parim väravavaht Premium Liigas :D:D:D
15:03
Ise pakun minimaalset võitu Florale. Nurmela nõrkus muidugi on selgelt tänane suurim murekoht. Mis paneb küsima, kus Lorenz on ehk teine Flora nõrgim lüli?
15:03
Ivar Lepik:  Lorenz ei ole sisuliselt pärast euromänge Flora esinduses enam mänginud ega ka pingil olnud. Langes seal soosingust välja ja eks Pürgi tulek on "aidanud".
15:06
Ivar Lepik: Viienda minuti täitumise puhul proovib Subbotin 30 meetrilt peale lüüa, aga selgelt üle.
15:06
Ivar Lepik:  Vihma kallab muide endiselt, kuigi ilmateade lubas eile õhtul, et mängu ajaks jääb järgi. Hetkel veel siiski mitte.
15:06
Ivar Lepik:  LATTI!
15:08
Ivar Lepik:  Liivak pääseb vasakult hästi jooksu Markovitši käest, petab Reginaldi ka kehaga ära ja virutab vasakuga karistusala joonelt - Londak vist näppe vahele ei saanud, aga latt ragiseb!
15:08
Ivar Lepik:  Edasi kukkus pall Zakariale ja sealt jõudis Allikule, kes aga paarilt meetrilt üle saatis. Ei olnud mugav kehaasend.
15:09
Ivar Lepik: Värav ÜHEKSAS MINUT JA FLORA JUHIB! MARK ANDERS LEPIK!
15:10
Ivar Lepik:  Liivak leiab püstsööduga Lepiku, kes kasutab ära Ugge valearvestuse ja pääseb silmitsi Londakuga - väravavahist libiseb pall mööda ja veereb üle joone. 1:0 ja meil on mäng!
15:13
Libiseb alt läbi*
15:13
Ivar Lepik:  Jah - Londak sai vist seal isegi puute, reedab kordus, aga ei suutnud lööki pidurdada.
15:13
Kalju munab oma tiitli ära? Mida selleks matemaatiliselt vaja on, mis tulemusi?
15:14
Ivar Lepik:  Kui Flora võidab täna ja võidab pidamata mängus Vaprust, on seis: Kalju 77, Flora 76, Levadia 72. Ehk Kalju peab veel kuskil punkte kaotama, et Florale võimalus anda.
15:15
Ivar Lepik:  Mängimata on Kaljul Tammeka, Paide, Vapruse ja Transiga, aga võõrsil on neist ainult Vaprus.
15:16
Ivar Lepik:  Kalju aga on pärast väravat selgelt ärganud. Karofeldi värava alla saadetakse palle igalt poolt, aga löögile pole seni ohtlikult jõutud.
15:17
Ivar Lepik:  Aga oletuslikult, kui näiteks peaks Kalju viimastest mängudest ühe kaotama ja Flora ühe viigistama (neil on veel ka Levadiaga mäng ees), siis läheks omavaheliste mängude lugemiseks. Seal hoiab 1:0 peal ohje Kalju, Flora vajab vähemalt 2:0, parem 3:0 võitu.
15:17
Trans, Kalju kirstunael... Hooaja maksimaalse põnevuse mõttes oleks Flora võit täna absoluutne maasikas.
15:18
Ivar Lepik:  Põnevuse mõttes ei oskaks paremat tahta kui just Flora 2:0 võit.
15:20
Ivar Lepik:  Kalju otsib palju Nurmela äärt ja Subbotinit, aga seni on soomlane soliidselt pidanud.
15:21
Ivar Lepik:  Flora poolt kõige teravam mees Liivak. Markovitši polegi tänavu vist nii hädas näinud kellegagi.
15:23
Allotsas on ka kõik ju matemaatiliselt lahtine, tänu Tuleviku eilsele kaotusele? Pärnu saab püüda max 9. kohta, Tulevikul on endiselt variant sinna kukkuda ja Kure seda saavutada loodabki. Tulevik kindlustanuks eile võiduga 8. koha. Korrekt?
15:24
Ivar Lepik:  Tulevikku Kuressaare vaevalt kinni püüab, kuigi Tallinna Kalev tundub nüüd justkui käeulatuses. Järgmisel nädalal võõrustatakse Kalevit - eks siis selgub. Tulevik tundub üsna turvaliselt vähemalt kaheksas.
15:25
Ivar Lepik: Aga matemaatiliselt on lahtine tõesti. Isegi viimaseks saaks Tulevik veel langeda teoreetiliselt.
15:26
Ivar Lepik: Hoiatus 26. Madis Vihmann saab mängu esimese kollase. Liliu võtab käega maha, brasiillaselt hea terav liigutus värava peale.
15:27
Väga põnev kogu liiga igatahes tänavu. Nii ees, keskel, kui taga.
15:27
Ivar Lepik:  Kamsil ninast vist veri väljas ja väike arstiabipaus.
15:29
Unustate, et Flora peab veel Transi ja Levadiaga mängima.
15:29
Ivar Lepik: Sõltumatult tänase mängu tulemusest on kõik ikka Kalju kätes. Seda niikuinii.
15:30
Ivar Lepik:  Hunt küljevõrku! Nurk läks teravaks ja väga ohtlikuks ei saanud. Pool tundi täis.
15:31
Ivar Lepik:  Liivak proovib veel, aga keerab postist mööda. Henn lajatab seepeale käega vastu varumeestepingi lage. Oli lubav tegelikult. Flora ei suuda nüüd mängu enam kontrollida.
15:31
Ivar Lepik: Värav LILIU!
15:32
Ivar Lepik:  20 meetrit ja ristnurka! Hull pomm!
15:33
Ivar Lepik:  Ja väga ohtlik kohe teise värava all, aga ei saa Flora seda väravat kätte! Nüüd nende karistuslöögiga jätkame.
15:34
Ivar Lepik: Värav JA SIIT TULEB VASTU! FLORA 2:1!
15:34
Ivar Lepik:  Ja see oli PÜRG! Kui valus hoop Kaljule!
15:35
Ivar Lepik:  Kamsi riputab karistuslöögi keskele ja endise Kalju mehe pea on vahel!
15:35
Hullumaja, mis värav. Liliu on totaalne eit, aga lüüa ta kurat mõistab.
15:35
Ivar Lepik:  Värav 2:2! Hunt! Mis toimub!!!
15:36
Ivar Lepik: Selle oleks Toom võibolla välja toonud... Avilovilt pikk pall ette, Hunt paneb lihtsalt pea vastu ja Karofeld on liiga kaugel väljas, liiga sirgetel jalgadel ja saadab vaid pilguga palli võrku!
15:36
Avilov, sa oled HALB. Aga neutraalse vaatlejana: absoluutne thriller!!!
15:36
Külastaja T kommentaar
Mis krt kaitsetes toimub, et selliselt kolle tuleb vasakult ja paremalt mõlemale poole? :D
15:36
Külastaja hooaja mäng kommentaar
see on hooaja mäng!
15:37
Ivar Lepik:  Teise värava söödu sai Tjapkin ja see kogu info on nüüd uudises ka.
15:37
Külastaja Soccernet kommentaar
Ilus mäng. Loodan, et mängutempo alla ei lööda.
15:39
Külastaja nu pogodi kommentaar
kas kalju fännid pürgi peale väravat mõne rahvaviisiga ka kostitasid?
15:40
Ivar Lepik:  Ei olnud kuulda. Samas oli siin väga väikese aja sees väga palju sündmusi, võibolla nad ei jõudnud üldse.
15:43
Külastaja ? kommentaar
Vazelin sinu arvates keegi hea ka on? :D
15:43
Floral vaja siis nüüd juba 4:2, et asju kindlustada, eks ole?
15:43
Ivar Lepik:  Floral on vaja kaheväravalist võitu jah, et omavaheliste seis võrdsustada.
15:46
Tjapkin on hea, Kams on hea. Mitmed veel. Mis kuradi küsimus see on? :)
15:46
Ivar Lepik:  Poolaeg! 2:2!
16:01
Ivar Lepik:  Teine poolaeg ja lähme! Vahetusteta.
16:03
Ivar Lepik:  Kalju tekitab esimese ohtlikku olukorra, kuid sealt midagi liiga teravat ei tule. Lõppes Elhi taevasse pandud löögiga.
16:08
Külastaja Maic kommentaar
Ivar, on sul infot, kas poolaja koosolekul juba selgus, et kas karofeld jätkab edaspidi ainult noortetreenerina?
16:08
Ivar Lepik:  Poolajaga ei jõua piisavalt koosolekuid pidada.
16:08
Ivar Lepik:  Teine poolaeg on alanud paljude pausidega. Pidevalt on keegi kuskil pikali maas.
16:11
Ma arvan, et Karo ütles poolajal, et tal on kahju, andke andeks, kellele olen haiget teinud. Ja lubati jätkata.
16:12
Ivar Lepik:  Esimene tõsiselt ohtlik moment! Alliku proovib, aga mööda. 56. minut.
16:14
Ivar Lepik:  Flora poolt teeb sooja hetkel ainult Vlasi Sinjavski - huvitav. Kaljul Volkov ja William Gustavo.
16:14
Ivar Lepik:  Aga Poom proovib! Hirmus pomm, aga mööda. Taas. Flora ehk kergelt ohjad saanud.
16:15
Ivar Lepik: Hoiatus 60. minut - Kirss niidab Ainsalu jalust ja saab kollase.
16:16
Külastaja d kommentaar
miks brandon ise flora väravas ei ole kui ta nii tark on enda arust
16:17
Ivar Lepik: Hoiatus 62. Mark Anders Lepik astub Londaku lahtilöögile ette.
16:19
Ivar Lepik: Hoiatus 64. Pürg kisub Liliut. Taas brasiillaselt hea terav samm kaitsjast mööda.
16:21
Ivar Lepik:  Lepik teenib Avilovi vastu magusa karistuslöögi.
16:22
Ivar Lepik:  Kamsi karistuslöök latti!
16:22
Ivar Lepik:  Ja Londak jääb pikali. Ei liiguta...
16:22
kas uno tutk on seadnud kohtunikele reeglid, et enne 60. minutit ei tohiks võimalusel kollaseid anda ja peale seda on kohtunikel vabad käed?
16:23
Ivar Lepik:  Mitte päris peaga õnneks, aga rangluuga hirmsa lennuga vastu posti.
16:23
Ivar Lepik:  Nüüd mees igatahes vähemalt istub, aga Vitali Teleš juba teibib näppe.
16:24
Ivar Lepik: Aga Londak ajab end püsti ja Teleš paneb soojendusdressid jalga tagasi.
16:25
Ivar Lepik:  Liivak proovib, aga Londakule kätte!
16:25
Ivar Lepik:  Flora on üle, aga kas sellest piisab?
16:25
Ivar Lepik: Ja Londak uuesti maas. Tundub, et ikkagi!
16:26
Ivar Lepik:  Pannakse vahetust valmis hetkel Nikolai Mašitševile hoopis, kuigi Teleš venitab ka aktiivselt.
16:27
Ivar Lepik:  Londak püsti tagasi, pandi seljale külma. Vaatame, kaua kestab.
16:27
Lihtsalt enamus su kommentaare, kes on halb, nõrgim lüli, murekoht, eit. Egas muud midagi :)
16:29
Ivar Lepik: Vahetus Ja nüüd tuleb. Nikolai Mašitšev sisse, Kirss välja. Flora vahetab ka: Alliku välja, Maksim Gussev platsile. 73. minut.
16:30
To ? - aga vaidle vastu :)
16:30
Ivar Lepik: Hoiatus 75. minutil Igor Subbotinile kaart.
16:31
ma olen lihtsalt aus, on selles midagi halba?
16:32
Ivar Lepik:  LONDAK NÄITAB VAHETUST!
16:32
Ivar Lepik:  Kõik. Rohkem ei kannata. Vitali Teleši kord.
16:33
Ivar Lepik: Vahetus 77. minut ja Teleš murule.
16:33
Ega vaielda ei soovi, lihtsalt küsisingi, et kas keegi hea ka :) eks igalühel oma arvamus.
16:33
Liba-Vazelinovčid panevad musi kinni kenasti ja ei mökita onude jutule vahele .
16:34
Ivar Lepik:  819 pealtvaatajat. Oleks ihanud rohkem, aga eks ilm on nagu ta on.
16:37
Ivar Lepik: Hunt kukkus kastis, aga penaltit Ošomkov selle eest ei andnud.
16:38
Ivar Lepik:  Hunt ka väga ei vaielnud. Kalju on episoodiliselt mängus sees, aga pigem on tunne, et kui keegi lööb, siis Flora.
16:38
Ivar Lepik: Vahetus 83. minut ja Flora vahetab. Liivak välja, Vlasi Sinjavski saab võimaluse.
16:40
Ivar Lepik:  Ošomkovilt julge otsus! Karistusala joonel Ugge võtab Gussevi maha ja kuigi äärekohtunik ei näita midagi, otsustab Ošomkov, et oli viga. Karistuslöök.
16:40
Ivar Lepik: Hoiatus Ugge sai kollase ka. 84.
16:40
Ivar Lepik:  LATTI! POOM NÜÜD JA JÄLLE RAAMI!
16:43
Ivar Lepik:  Tjapkin saab kuidagi löögile, aga vinditab mööda! 88. minut.
16:45
Ivar Lepik:  Kuus lisaminutit tuleb meil veel siia otsa!
16:48
Külastaja - kommentaar
Piinlikult halb vile!
16:48
Ivar Lepik:  VahetusKalju vahetab veel. William Gustavo platsile, Liliu välja.
16:52
Ivar Lepik: Hoiatus Markovitš saab veel kollase, aga Ošomkovi vile on tõesti soovida jätnud kohati.