Laupäev, 20. oktoober 2018
15:55
Rasmus Voolaid: Tere päevast! Premium liiga laupäeva viimases kohtumises lähevad umbes viie minuti pärast ülitähtsas mängus vastamisi Narva Trans ja FC Flora.
15:57
Rasmus Voolaid: Tänased esimesed kaks mängu olid lõpuni välja väga tulised, sama loodaks jalgpallijumalalt ka selles mängus.
15:58
Rasmus Voolaid: Nagu eile kirjutasime, siis on Mark Ander Lepik vigastusega hädas ja tema täna ei mängi, Flora eest alustab rünnakul seega Erik Sorga. Kaartide tõttu eemal olevat Henrik Pürgi asendab Märten Kuusk, pingil on Jürgen Lorenz.
16:00
Rasmus Voolaid: Trans on tagasi saanud mitu põhimängijat ehk algkoosseis on päris tugev. Ainsa põhitegijana jääb eemale veel Igor Ovsjannikov. Jätkuvalt eelistab Cenk Özcan väravasuul Artur Kotenkole Betim Halimit.
16:00
Rasmus Voolaid: Sorga pani palli mängu!
16:04
Rasmus Voolaid: Siiski, tähelepanuta jäi, et puudu on ka Dmitri Prošin ja seetõttu alustab vasakkaitses Viktor Plotnikov. Teises äärekaitses on oodatult Artjom Škinjov.
16:05
Rasmus Voolaid: Sorga jättis hästi kannaga ja Alliku sai pealelöögile, aga Halimilt korralik tõrje!
16:06
Rasmus Voolaid: Ja Alliku lööb veel, aga tema vasaku jala keerutus põrkab valele poole posti.
16:12
Rasmus Voolaid: Trans pole senise mängu jooksul veel suurt midagi teha suutnud. Ohjad on väga selgelt Flora käes.
16:17
Rasmus Voolaid: Poljakov pani nüüd esimese tõsisema tsenderduse ka Flora kasti, aga selle püüdis Karofeld rahulikult. Eks Floral olegi väga selgelt rohkem kaalul kui Transil.
16:18
Rasmus Voolaid: Alliku jättis kavalalt jalgevahelt, Sorga jooksis läbi ja pani ka terava pealelöögi, aga Halimi tõrjus.
16:19
Rasmus Voolaid: Aga nüüd on ka Trans esimest korda tõeliselt ohtlik: Kovaltšuk pani Liivaku vastu hea tsenderduse ja Barkovi pealöök läheb päris napilt mööda!
16:20
Rasmus Voolaid: Markus Poom võttis Halimi Transi väravasuult reisile kaasa, aga Zaka löögi võtab Leverock joonelt ära. Ei tulnud ka kõige tugevamini grusiini löök välja, aga väga tuliseks on läinud.
16:22
Rasmus Voolaid: Värav 22. minutil saab Flora oma tahtmise. Erik Sorga paneb palli tühja!
16:23
Rasmus Voolaid: Ainsalu tõstab Sorga üks-ühele, esimese löögi Halimi tõrjub, aga teise veeretab Flora noor ründaja tühja.
16:23
Rasmus Voolaid: KOHE TRANSILE PENALTI!
16:24
Rasmus Voolaid: Eemaldamine24. minutil läheb Anselmi Mikael Nurmela duši alla. Leverockilt suurepärane sööt ja Kovaltšukile teeb soomlane vea. Ootamatult karm otsus.
16:24
Rasmus Voolaid:  Värav  25. minutil Plotnikov vastab. Karofeld hüppab eest ära ja löök tuleb keskele!
16:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Aina põnevamaks läheb. Zaka välja, Saliste Nurmela asemel vasakkaitsesse!
16:26
Rasmus Voolaid: Kohe tegi Kovaltšuk Salistele ära, aga Zakarljuka pealelöök ebaõnnestub.
16:33
Rasmus Voolaid: Natuke on see kümmekond minutit kestnud hullumeelne tempo raugenud ja mäng on päris võrdne.
16:40
Rasmus Voolaid: Trans on võib-olla isegi nõksu üritavam pool praegu, aga väga rahulikult kulgeb see mäng. Pigem on pall siiski Flora poole peal.
16:42
Rasmus Voolaid: Värav Aga-aga-aga, 41. minutil lööb Rauno Alliku Flora taas ette! Saliste paneb Dante vastu suurepärase tsenderduse ja Alliku oli täiesti katmata.
16:45
Rasmus Voolaid: Hoiatus 45. Kams läks natuke seletamisega liiale ja sai kollase.
16:47
Rasmus Voolaid: Škinjov tegi veel poolaja lõppu ühe pealelöögi, aga selle püüdis Karofeld kindlalt. Avapoolaeg läbi, kuid teine peaks tulema vähemalt sama põnev tulema.
16:49
Rasmus Voolaid: Flora abitreener Joel Indermitte tunnistas poolajastuudios, et penalti ja punane kaart tundusid esmapilgul natuke kerged.
17:00
Rasmus Voolaid: Ja läksime taas!
17:03
Rasmus Voolaid: Vabandused, et esimesel poolajal kommenteerida ei saanud. Tehke refresh ja nüüd on see teenus ka kenasti olemas. :)
17:03
Külastaja Ha kommentaar
Esimene
17:05
Rasmus Voolaid: Ehk siis kuigi käib juba teine poolaeg, siis võivad soovijad kogu mängu muljeid kommentaaridesse jätta.
17:06
Rasmus Voolaid: Trans on päris tuliselt alustanud, aga Kovaltšuk teist penaltit ei teeninud. Narva meeste löökidele on florakad suutnud end ette sättida.
17:07
Külastaja Jaan kommentaar
Sorga esimest lööki väravavaht ei tõrjunud, vaid see läks jalge vahelt läbi. Edasi oli juba Sorga ja tühi värav.
17:10
Rasmus Voolaid: Poljakov teeb lühikese aja jooksul kaks viga ja Florale päris heast kohast karistuslöök.
17:11
Rasmus Voolaid: Kams paneb hea karistuslöögi ja Halimi püüab altnurgast.
17:11
Külastaja Rallikas kommentaar
Halimi tundub asjalikum kui Kotenko
17:12
Rasmus Voolaid: Floralt imeline kontrarünnak, aga Liivak raiskab! Allikult fantastiline sööt, aga ...
17:13
Külastaja norsk kommentaar
Halimi koha pealt nõus, täitsa kobeda puurivahi on Trans endale sebinud.
17:13
Liivakul puudub väravavaist.
17:16
Rasmus Voolaid: Vahetus 61. Arseni Kovaltšuk tuleb välja ja Tanel Tamberg platsile. Kovaltšukilt väga korralik mäng.
17:22
Rasmus Voolaid: Hoiatus Alliku ja Plotnikov läksid natuke sõlme ja tundus, et Transi mees astus äkki lausa Allikule kogemata näo peale? Näost igatahes Alliku kinni hoiab. Plotnikovile kollane.
17:26
Rasmus Voolaid: Vahetus 71. Flora teine vahetus: Poom puhkama, platsile vanameister Aleksandr Dmitrijev.
17:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus 72. Kohe ka Poljakovile kollane.
17:32
Rasmus Voolaid: Trans ikka kangesti noolib seda viigiväravat. Tuletame meelde, et eelmine omavaheline lõppeski Lillekülas seisuga 2:2.
17:36
Rasmus Voolaid: Hoiatus80. Madis Vihmann ja Märten Kuusk said samas olukorras mänguvälises situatsioonis kaardi. Järgmises voorus ei saa Flora eest seega kaasa teha ei Nurmela, ei Kuusk, ei Vihmann ega ka Kams. Veab Floral, et vastane on "kõigest" Pärnu, aga ikkagi ...
17:37
Mille pealt neile kollane tuli?
17:39
Rasmus Voolaid: Kuna pole Narvas koha peal, siis ei saanud absoluutselt aru. Mäng oli vasakul äärel ja isegi Transi poole peal, aga kohtunik vilistas mängu kinni, jooksis üle platsi abikohtuniku juurde ja hakkas seejärel lehvitama. Kuusk hoidis samal ajal enda küünarnukist kinni, äkki mingi tõuklemine? Kordust pole olnud ja see on puhas spekulatsioon.
17:40
Külastaja MG kommentaar
TV kommentaator on muidugi erakordselt pädev ja hasartne. Kas see on tõesti ERR-i tase!?
17:40
Rasmus Voolaid: 85 saab kohe täis ja Trans pole vaatamata üritamisele kuigi lähedale jõudnud.
17:40
Külastaja muigega kommentaar
Pärnut peab Flora iga hinnaga võitma kui soovib kolmandast kohast kõrgemale tulla.
17:40
Rasmus Voolaid: Vahetus 86. Poljakov välja, Aleksei Stepanov sisse.
17:44
Rasmus Voolaid: Alliku hoiab juba nurgalipu juures palli ja tapab mängu. Kohe saab normaalaeg läbi.
17:45
Narva nagu üldse ei taha enam mängida
17:45
Rasmus Voolaid: Täielikult seisavad, jah. Hoiatus Aga Ainsalule 90. minutil viivitamise eest kollane.
17:46
Liivak oleks võinud söödu Sorgale anda.
17:46
Rasmus Voolaid: Narvas on päris muljetavaldavad 434 pealtvaatajat.
17:47
Flora on liiga palju kaarte kogunud see mäng
17:47
Rasmus Voolaid: Ja küllaltki rumalaid. Hoiatus Nüüd Iriele veel üks.
17:48
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Flora saab ülitähtsad kolm punkti, Cenk Özcanile Eestis esimene kaotus.