Pühapäev, 21. oktoober 2018
14:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka meeskonnad on väljakule rivistunud.
14:59
Kristjan Remmelkoor:  Suuri üllatusi algkoosseisudes ei ole, arvestades et Elhi ja Ugge on kaartidega väljas. Elhi kohale vasakkaitsesse on pandud keskkaitsja Avilov.
14:59
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka läheb viiese kaitseliiniga.
15:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
15:00
Külastaja R. kommentaar
Mis Telešiga on, et mees enam ei mängi?
15:00
Kristjan Remmelkoor:  Pärast euromänge kaotas Teleš põhiväravavahi koha Londakule.
15:02
Kristjan Remmelkoor: 3. minutil Kaljul esimene suurepärane võimalus! Kirss andis Tammeka keskkaitsjate vahele läbisöödu ja Liliu pääses karistusalas löögile, kuid lükkas tagumisest nurgast mööda.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Sairinen lõi Subbotini tsenderduse minema.
15:05
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini esimesele kornerile keegi pead vahele ei saanud.
15:06
Kristjan Remmelkoor:  Kalju ründab peamiselt parema ääre kaudu.
15:07
Kristjan Remmelkoor:  Slaštšjovi kehva puute järel lõi Kirss palli väravasse, aga kohtunikud tühistasid selle suluseisu tõttu.
15:09
Kristjan Remmelkoor:  Anderson tõmbas vahetult oma karistusala ees Liliu pikali. Kaljule väga ohtlikust kohast trahvilöök.
15:09
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin tulistas üle müüri, aga ka üle värava.
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Järvalaidi tsenderdus läks pikaks.
15:13
Kristjan Remmelkoor: Värav14. minutil viib Liliu 1:0 Kalju juhtima! Pääses keskelt läbi, mängis Pechterist mööda ja lõi palli võrku.
15:18
Kristjan Remmelkoor:  Väravaolukord tekkis Liliul Andersoni valesöödu tõttu.
15:20
Kristjan Remmelkoor:  Paremalt äärelt on Markovitš mitmeid pikki aute visanud ja Subbotin mõned nurgalöögid toimetanud, aga Tammeka kaitsjad on oma kastis õhuvõitluses kindlad.
15:23
Kristjan Remmelkoor:  Markovitši tsenderduse lõi Anderson peaga üle otsajoone.
15:25
Kristjan Remmelkoor:  Järvalaidi tsenderduse lükkas Londak käega kastist välja.
15:25
Külastaja jüri kommentaar
kes koos poja tiisleriga kommenteerib?
15:26
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on lasknud viimasel ajal ka Tammekal palliga mängima hakata.
15:28
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi tsenderdusest sai Brtan peaga löögile, Pechter püüdis.
15:28
Külastaja Snickers kommentaar
Lelov
15:31
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin tsenderdas, Slaštšjov võitis Mašitševi vastu õhuvõitluse.
15:36
Kristjan Remmelkoor:  Tempo on võrreldes mängu algusega tunduvalt langenud, aga Kalju mänguline ülekaal püsib.
15:43
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi kauglöögis oli küll jõudu, aga see läks täpselt keskele ja Pechter püüdis.
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Kalju juhib 1:0.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Frischer viivitas vilega kaua, aga nüüd teine poolaeg algas.
16:00
Külastaja O kommentaar
Go Tammeka!
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Avilov proovis Kirsile vabastavat läbisöötu anda, kuid Sairinen pani jala vahele.
16:06
Kristjan Remmelkoor: Värav51. minutil avavärava patuoinas Anderson viigistab! Peaga Järvelaidi nurgalöögist.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Vahetult enne viigiväravat tekkisid Kalju värava all esimesed ohtlikud momendid, Kalju suutis need nurgalöögiks klaarida, aga sellest nõmmekatel kasu polnud.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Kalju lisas kohe tempot, Kirsi ülepealöögi lükkas Pechter rusikaga üle lati.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Avilov lõi Subbotini kornerist peaga mööda.
16:09
Külastaja Rainer kommentaar
Go Kalju :)
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Koskoril ei jäänud väga palju puudu, et pika palli järel läbi pääseda, aga William Gustavo sai temalt palli kätte.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Hetkel on Kalju surve tugev.
16:13
Külastaja eints kommentaar
Aeg tammekal võita🤗 pole kunagi kalju pooldaja olnud😊 mulle meeldib eesti omadest fc flora
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav61. minutil taastab Brtan Kalju eduseisu! Liliu tsenderdas ja Brtan suunas peaga kaunilt palli tagumise posti äärde.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTammeka esimene vahetus: Jõgi välja, Reinkort sisse.
16:17
:) oma kodukoha klubil tuleb ikka pöialt hoida..nii et mulle nr.1 Kalju ja siis 2.Flora
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on nüüd löönud Tammekale sel liigahooajal viis väravat ja neist kolm on löönud Brtan!
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka on teist viigiväravat püüdes mõned head tsenderdused andnud, Tekko kauglöök oli ebatäpne.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Kalju esimene vahetus: Mašitšev välja, Hunt sisse.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini optimistlik kauglöök lendas mööda.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Andersoni pikk aut löögi nõmmekate poolt kastist välja.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  Slaštšjovi tsenderduse klaaris Subbotin peaga ära.
16:34
Mina elan pärnus ja raske kodukohale pöialt hoida, masekas tekib peale mängu
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Tammeka teine vahetus: Grauberg välja, Uljanov sisse.
16:36
Kristjan Remmelkoor: VäravKoskor lõi peaga postipõrkest 2:2! Reinkorti tsenderdusest.
16:37
Kristjan Remmelkoor: Vahetult pärast seda, kui Tammeka oma vahetusega neljasele kaitseliinile üle läks, jõuti viigini.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Tundub, et Kalju jäi mõlemad korrad pärast eduseisu saavutamist liiga rahulikuks ja ei pressinud enam piisavalt.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Tammeka viimane vahetus: Koskor välja, Kapper sisse.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 2 minutit.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Kõik! Tammeka muutis tiitliheitlust põnevamaks, tehes võõrsil Kaljuga 2:2 viigi!