Pühapäev, 21. oktoober 2018
12:52
Rasmus Voolaid: Tervitused Kadriorust! Jalgpalliks on siin suurepärane ilm ning oma 20. sünnipäeva tähistav Levadia võtab peagi kodumurul vastu Viljandi Tuleviku.
12:54
Rasmus Voolaid: Võrreldes esialgsete algkoosseisudega on ka üks muudatus: soojenduse ajal otsustati, et Kirill Nesterov ei ole ikkagi valmis alustama ja tema asemel jookseb platsile Mark Oliver Roosnupp.
12:55
Rasmus Voolaid: Tuleviku algkoosseisu vaadates on näha, et koosseisus pole tavapärast kaptenit Indrek Ilvest ja seetõttu on kaitseliinis Illimar Loigo. Levadia poolelt on tagasi Nikita Andrejev ja algkoosseisus on taas 19-aastane keskkaitsja Marko Lipp.
13:00
Rasmus Voolaid: Rasmus Peetson pani palli mängu!
13:00
Külastaja ou kommentaar
inimesi pmst polegi ju..
13:00
Rasmus Voolaid: Inimesi on tõesti vähe. Võib-olla sadakond.
13:06
Rasmus Voolaid: Levadia küll väga selgelt surub ja Tulevikul eriti palliga olla ei lubata, ent esimesel kuuel minutil veel löögile pole jõutud.
13:07
Rasmus Voolaid: Nüüd keeras Debelko end väga keerulisest asendist löögile ja sai publikuaplausi osaliseks. Löök läks aga selgelt mööda.
13:13
Rasmus Voolaid: Nagu Levadia mehed ise on sel hooajal mitmel korral öelnud, siis tundub, et ka see on üks neist mängudest, mis käib esimese värava peale. Aga vähemalt praegu püsib Tulevik veel vapralt.
13:16
Rasmus Voolaid: Gando sai kellegilt korraliku laksu vastu pead ja Levadiale umbes 20 pealt karistusala nurgast trahvilöök. "Mis viga oli?!" küsib Peips kohtunikelt ja ka Sander Post käib aru pärimas.
13:17
Rasmus Voolaid: Kruglovi karistuslöök läks otse Kallastele sülle ja Rogic laiutab lihtsalt käsi.
13:18
Rasmus Voolaid: Marko Lipul kuldne võimalus, aga tema ülepuusalöögi võtab Kallaste joonelt ära!
13:22
Rasmus Voolaid: Peetson sai vist laksu vastu jalga, kukub maha ja küsib penaltit, aga seda ei saa. Veerand mängu on Tulevik vastu pidanud.
13:25
Rasmus Voolaid: Hoiatus 25. minutil sikutas Seeder konkreetselt läbi murdnud Jürgensoni maha.
13:26
Rasmus Voolaid: Kruglov pani karistuslöögist väga terava palli värava ette, mille Peetson posti lõi!
13:30
Rasmus Voolaid: Tulevikult esimene loogiline ja konkreetne rünnak, aga Peipsi pealelöök läheb ikkagi selgelt mööda.
13:32
Rasmus Voolaid: Tulevik pani nüüd juba täitsa surve peale Levadiale, rünnak lõppeb taas Peipsi möödalöögiga.
13:33
Rasmus Voolaid: Tkatšuk ja Jürgenson jooksid natuke kokku, aga lõpuks läheb ukrainlane löögile, kuid ka see ei lähe raami.
13:35
Rasmus Voolaid: Hoiatus 36. Kask tegi Peetsonile vea ja arstid platsil.
13:37
Rasmus Voolaid: Peetsonil on kuskil ka veri lahti ning tagasi tuleb ta juba sidemes peaga.
13:37
Rasmus Voolaid: Siiski paneb Levadia juba vahetust valmis ja Žurahhovski on tulemas.
13:38
Rasmus Voolaid: Või ei? Seisis ta juba keskjoone juures valmis, aga läks tagasi pingile.
13:38
Rasmus Voolaid: Peetson on tagasi väljakul.
13:40
Rasmus Voolaid: Hoiatus 41. Tkatšuk võtab kohustusliku kaardi ära.
13:41
Rasmus Voolaid: Vahetus Aga mis nüüd? Dudarev sisse ja Podholjuzin välja. Päris ootamatu vahetus. Ei paista tal tervisemuresid olevat.
13:43
Rasmus Voolaid: Gando ja Õunap läksid natuke raksu, Kameruni mees luges mingid sõnad ka peale.
13:44
Külastaja skeptik kommentaar
raudselt inimesed on suundumas Hiiule ...
13:45
Rasmus Voolaid: Tkatšuk pani kaugelt karistuslöögi otse värava peale, aga see põrkas Kallastele sülle.
13:45
Rasmus Voolaid: Kaks lisaminutit, Peips teenis Tulevikule nurgalöögi.
13:47
Rasmus Voolaid: Esimene poolaeg on läbi! 0:0, Tulevikul on ka omad võimalused. Põnev!
13:50
Külastaja saabas kommentaar
Levadia magab täiega.
13:50
Külastaja realist kommentaar
Kruglov mis järgmine hooaeg teeb? Eriti koondise osas ... äkki lahkumismäng koos Dmitrijeviga ...
13:52
Rasmus Voolaid: Ma usun küll, et Kruglov jääb veel järgmiseks hooajaks ka Levadiasse, aga Dmitrijevi ja Flora osas nii kindel pole. Dmitrijevi puhul on jah natuke raske näha, et ta koondisesse veel mahuks, aga Kruglovi puhul mitte nii väga. Kui Pikk või Kallaste ees katki läheks, siis ta saaks tõenäoliselt kutse.
13:55
Rasmus Voolaid: Kui kõik ülejäänud mängijad läksid Levadia eest riietusruumi, siis äsja vahetusest tulnud Dudarev jäi koos varudega sooja tegema.
14:00
Rasmus Voolaid: Kuivõrd Nesterov käis vaheajal tribüünil ja hoidis last süles, siis ega temast täna vist mängumest ei ole. Samas on aga Žurahhovski platsile tulemas, tõenäoliselt Peetsoni asemele.
14:01
Rasmus Voolaid: Vahetus 46. Aga ei - Tkatšuk välja, Žurahhovski sisse.
14:02
Rasmus Voolaid: Läks käima!
14:04
Rasmus Voolaid: Väga ohtlik! Debelko oli värava ees vaba, aga löögile ei mänginud. Lõpuks pani Žurahhovski peale, aga Kallaste tõrjus.
14:05
Rasmus Voolaid: Kallaste eksib pallipüüdmisel, aga Gando virutab üle! Kolm minutit ja juba kaks väga ohtlikku võimalust.
14:10
Rasmus Voolaid: Sergei Lepmets sai ka vist esimest korda kätega palli puutuda. Esimesel poolajal mängis mälu järgi ainult jalaga.
14:11
Rasmus Voolaid: Hoiatus 55. Jürgenson tegi Kasele haiget ja sai kollase.
14:13
Rasmus Voolaid: Tulevikul oli ohtlik olukord tekkimas, kui Lipp pallilendu natuke valesti hindas, aga Kähr lõpuks löögile ei saanud.
14:17
Rasmus Voolaid: Vahetus 61. Lauri Elur tuleb Rainer Peipsi asemele.
14:18
Rasmus Voolaid: 61. MÄNGU PARIM VÕIMALUS! Õnnega pooleks jõuab pall Žurahhovski jalale, on ta juba üks-ühele Kallastega, aga veeretab mööda. Nullid püsivad tablool.
14:21
Rasmus Voolaid: Dima Kruglov läks kastijoonelt paremaga lööma, aga taas kindlalt mööda.
14:21
Rasmus Voolaid: Levadia surve on nüüd juba päris suur.
14:23
Rasmus Voolaid: Hoiatus 66. Felek pani Seederile laksu jalga ja sai ka kaardi.
14:25
Rasmus Voolaid: Nikita Andrejev on peagi mängu tulemas, Feleki asemele.
14:28
Rasmus Voolaid: Vahetus 71. Viimati juunis mänginud Andrejev on tagasi ja Felek välja.
14:30
Rasmus Voolaid: Värav 73. minutil sai Levadia oma tahtmise! Markus Jürgenson!
14:31
Rasmus Voolaid: Staadionil hõigati välja Jürgensoni nimi, aga usun, et läheb see siiski Debelkole, kes palli üle joone lükkas. Jürgensoni peast oleks see ka sisse läinud, aga Debelko peaks saama "au" endale.
14:32
Rasmus Voolaid:  Hoiatus 76. Kollane ka Gandole.
14:33
Rasmus Voolaid: Värav IMELINE KOMBINATSIOON JA TULEVIK VASTAB! GERDO JUHKAM!
14:34
Rasmus Voolaid: Herol paneb karistuslöögi, Teor lükkab edasi ja Juhkam vajutab ära. Kindlasti trennis õpitud. 1:1!
14:35
Külastaja mc kommentaar
Kaua Gandol veel lepingut ja kas Levadia plaanib temaga lepingut pikendada?
14:35
Rasmus Voolaid: Gandol peaks üheks aastaks veel olema.
14:35
Rasmus, mis sa arvad, kas Rogicil on minek ka nüüd, kui võitu ei tule?
14:36
Rasmus Voolaid: No hooaja saab ta ikka suhteliselt kindlasti lõpuni olla, ma arvan, et sellest mängust enam tema jätkamine eriti ei sõltu.
14:37
Rasmus Voolaid: Teada on, et mängijatele temaga töötamine väga meeldib, eks näha ole, kas sellest piisab.
14:38
Ausalt öeldes ei ole Levadia see hooaeg kõige paremini hakkama saanud, kuigi on käidud erinevates laagrites välismaal
14:38
Rasmus Voolaid: Värav AGA TULI TAAS ÄRA! NIKITA ANDREJEV NAASEB PAUGUGA! Gandolt hiilgav eeltöö ja Andrejev lükkab õigel ajal jala välja.
14:39
Morozov see hooaeg enam platsile ei naase?
14:39
Rasmus Voolaid: Ei tohiks, jah.
14:40
Rasmus Voolaid: Žurahhovski pealöögi lükkab Loigo joonelt minema.
14:42
Rasmus Voolaid: Debelko veel jahtis kolmandat, aga Kallaste kontrollis esiposti. Tulevik, tundub, et on nüüd murtud.
14:42
Rasmus, mis sa arvad, kas Levadia kutsub uueks hooajaks testimisele Aafrika riikidest ka mängijaid või piirdutakse ainult Ukraina palluritega?
14:43
Rasmus Voolaid: No seda on juba päris raske spekuleerida, aga testimisele vast ikka kutsutakse.
14:45
Rasmus Voolaid: Kruglovi standardid pole täna eriti õnnestunud. Nüüd pani karistuslöögi väga mitu meetrit üle värava.
14:47
Rasmus Voolaid: Kolm minutit on Tulevikul veel aega viigiväravat jahtida. Kask-Kähr-Juhkam trio on ette lükatud.