Teisipäev, 23. oktoober 2018
19:46
Rasmus Voolaid: Tere jõudu! Premium liiga kõrvalt lükkame kümnekonna minuti pärast käima ka Meistrite liiga vankri.
19:55
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on platsil. Rohkem hoian silma peal Ateena AEK ja Müncheni Bayerni vastasseisul. Kreeka fännid annavad juba korralikult kuuma. Päris hea feeling.
19:57
Rasmus Voolaid: Aga läksime!
20:03
Rasmus Voolaid: Seni on küllaltki võrdsete madin. Bayern võib-olla sutsu rohkem palli vallanud, aga ka AEK on sakslaste kasti ümber palli veeretanud.
20:08
Rasmus Voolaid: Bayern nüüd esimest korda tõsisema surve peale saanud. Alaba teenis korneri ja Lewandowski sai nurgalöögi järel ka kuidagi löögile, aga mitte ohtlikult. Seni mõlemas mängus veel rahulik. Ainus märkimisväärne asi on Gabrieli (Valencia) kollane kaart.
20:13
Rasmus Voolaid: Bayern valdab palli nüüd kogu täiega, aga olukorrad on seni endiselt parimal juhul olnud veerandohtlikud, kui sedagi.
20:17
Rasmus Voolaid: Esimese ohtlikuma olukorra korraldas taas vasakul äärel Gnabry, kui tema tsenderduse oleks Lewandowski 95% tõenäosusega ära vajutanud. Napilt said kaitsjad jalad vahele ja läks nurgalöögiks.  Vastu pani AEK mees Ezequiel Ponce hirmsa kuuli, mis läks napilt mööda. Küttis kohe katla tulikuumaks.
20:24
Rasmus Voolaid: Ei saa Bayern väravat kätte! Kaitsjad eksisid pahasti, Thiago näppas palli, aga Lewandowski ei jõudnud tahaposti kohale.
20:24
Rasmus Voolaid: Värav Aga päeva esimene koll on kirjas! Michy Batshuayi viis Bernis Valencia juhtima.
20:42
Rasmus Voolaid: Aga täielik rahu valitseb Ateenas väljakul. AEK-l on asjad kontrolli all ja Bayern ei suuda. Ei ole see grupiseis praegu Bayerni jaoks midagi nii rõõmustav ja AEK peaks olema selle alagrupi punane latern.
20:45
Rasmus Voolaid: Ja poolajad on läbi! Pigem tagasihoidlikud mängud, aga see on alles algus.
20:58
Rasmus Voolaid: "Kui mõnel televaatajal esimene poolaeg nägemata jäi, siis pole midagi hullu" kommenteeriti TV Play Sportsis. Nii on! Aga loodame, et teine poolaeg tuleb vägev.
20:59
Rasmus Voolaid: Teised poolajad!
21:02
Rasmus Voolaid: Karm-karm-karm! Roomas juhtus Moskva CSKA fännidega nii.
21:07
Rasmus Voolaid: Värav Guillaume Hoarau lõi Young Boysi poolelt viigi majja! 1:1 on Bernis.
21:13
Rasmus Voolaid: AEK mehed lustivad. Klonaridis paugutas kääre, aga paar meetrid mööda. Tegelikult sugugi halb üritus.
21:16
Rasmus Voolaid: Värav Javi Martinez teeb lõpuks ära! Ootamatust kohast tuleb, aga Bayern leiab väravaluku üles!
21:16
Rasmus Voolaid: Hummels lükkab Robbenile, hollandlase löögi blokeerivad kaitsjad, aga õnneliku põrke järel paneb Martinez kuidagi hüppelt üle puusa ära. Täpselt 60 minutit kestis AEK.
21:18
Rasmus Voolaid: Värav Nüüd juba sajab! 63. minutil paneb Lewandowski ka ära. Gnabry kannaga, Rafinha söödab ja värava ees oli poolakat täpselt null AEK kaitsjat (ka väravavaht oli ammu olukorrast väljas) segamas.
21:21
Rasmus Voolaid: Lewa oli kolmandale ülilähedal, aga Barkas võtab joonelt ära. Napikas!
21:24
Rasmus Voolaid: Aga väravad ka. Martinez 1:0:

21:24
Rasmus Voolaid: Lewandowski 2:0:
21:28
Külastaja Kapo kommentaar
Gnabry on ikka kuradima hea. Üllatav, et Arsenal talle võimalust ei andnud.
21:29
Rasmus Voolaid: Vahetus Gnabry on tõesti super olnud. Nüüd võetakse ta just välja, kui platsile tuleb juba legendaarne Thomas Müller. 74 mängitud.
21:33
Külastaja G kommentaar
Valencia hoog ikka kohutav
21:33
Rasmus Voolaid: Jah, kui nad Juventuse ja Unitedi alagrupist edasi tahavad minna, siis Young Boys kõlab nagu must win. 8 minutit seal veel 90 minuti täitumiseni. Ateenas sutsu rohkem.
21:40
Külastaja inimene kommentaar
Valencia minu arvates väljas ka kuna pigem käib selles alagrupis võitlus esikoha pärast juventuse ja manchester unitedi vahel
21:48
Rasmus Voolaid: Kõik! Valenciale kindlasti pettumustvalmistav viik Bernist, Bayernile kindel 2:0 võit Ateenast. Valencia seis on sant, Bayern oma grupis (vähemalt ajutiselt) liider).
21:52
Rasmus Voolaid: Aga pikka puhkust ei ole ja ega ei tahagi. Juba oleme omadega Old Traffordil, kus viimati 2003. aastal omavahel mänginud Manchester United ja Juventus peagi mängima hakkavad. Nüüd lähevad siis paralleelselt käima kuus kohtumist.
21:56
Rasmus Voolaid: Aga Ronaldo ja Pogba vana koduklubi vastu. Üks siis Juve ja teine Unitedi poolelt. Kes keda? Mida arvate?
21:58
Külastaja aa kommentaar
Juve lööb Manu puuri palle täis
21:59
Rasmus Voolaid: Aga veelkord uudiseid Roomast: eskalaatori õnnetusest juba kirjutasime ja näitasime videot, aga nüüd räägitakse, et üht CSKA fänni on Stadio Olimpicol pussitatud. Väga karm. Jalgpallifänluse selge pahupool.
22:00
Rasmus Voolaid: Väidetavalt kaotas üks CSKA fänn eskalaatori õnnetuses jala, üht on pussitatud ja kaks tükki on veel raskelt vigastatud. Nii kirjutab Itaalia meedia. Varsti saab meie portaalist ka lähemalt lugeda.
22:00
Rasmus Voolaid: Aga hakkame siis pihta! Avaviled.
22:06
Rasmus Voolaid: Juba on esimesed Ronaldo fännid platsil, aga oma lemmikuni ei jõudnud. Mourinho naerab.
22:08
lisaks - Krissu lööb värava ja tähista seda
22:08
kahju cska fännidest
22:08
Rasmus Voolaid: Ma olen suhteliselt kindel, et kui Ronaldo võrgud sahisema paneb, siis ta ei tähista. Oi sellest saaks alles kuum teema, kui ta tõesti tähistaks.
22:11
Rasmus Voolaid: Värav Tundub, et Realil on praegu jälle vahelduseks asjad hästi. Benzema viib omad ette!
22:16
Rasmus Voolaid:
22:20
Rasmus Voolaid: Värav PAULO DYBALA viib Juventuse ette! Ronaldo püsib esialgu varjul ja lubab oma kaaslastel lustida. Ronaldo paneb ise suurepärase tsenderduse, aga Cuadrado ei saanud löödud. Dybalal oli ainult sisselükkamise vaev.
22:22
22:25
Rasmus Voolaid: See Juventus on ikka päris hirmus sats. Cancelo pani hirmsa puraka peale ja De Gea päästab! Kõik, eranditult kõik meeskonnad peavad seda Juventust kartma.
22:31
Rasmus Voolaid:  Värav Bertrand Traore viis Lyoni võõrsil Hoffenheimi vastu juhtima ja samas grupis läks ka City võõrsil Šahtari vastu ette! Need satsid seda gruppi nüüd virtuaalselt veavadki.
22:31
Külastaja R. kommentaar
ManU kaitseliin on ikka nii mannetu, eriti hetkel sealt Shaw ääre pealt
22:32
Rasmus Voolaid: Värav Veel halbu uudiseid CSKA-le, nüüd õnneks ka jalgpallialaseid ehk Džeko viib Roma ette!
22:38
Rasmus Voolaid: Kes vaatab Unitedi ja Juventuse mängu ning mõtleb, mis valged jooned seal väljaku peal on, siis need on ragbist. Üks väga tähtis (2018 Super League Grand Final) ragbimäng peeti seal kümme päeva tagasi ja selle ajaga pole need endiselt ära kustunud. Vot selline lugu.
22:38
manu ja juve keskkaitsepaarid ei kannata kvaliteedi osas erilist võrdlust
22:39
Rasmus Voolaid: Värav Amyeric Laporte lööb City eest teise, aga Hoffenheim vastab Lyonile - Andrej Kramaric. Nendes mängudes lüüakse vist korraga.
22:41
Rasmus Voolaid: David De Gea hirmsalt tassib! Esmalt Ronaldo võimsalt karistuslöök ja siis Matuidi pomm veel otsa!
22:44
Rasmus Voolaid:  Värav 43. minutil paneb Džeko oma teise! CSKA-d nüpeldatakse.
22:45
Rasmus Voolaid: Oi, kus Manchester Unitedi fännidel on praegu raske olla, õnneks mina nende nahas ei ole, aga Juve matab Unitedit praegu elusalt. Veab, et seis vaid 1:0 on.
22:47
Külastaja Mhm kommentaar
Real see aasta ei võida, kohe näha, ehk tuleb muutus aga hetkeseisuga mitte, pigem juve või psg võtab see aasta
22:48
Rasmus Voolaid: Poolajad igal pool läbi! Juventus on kõva, Mourinhol on mõtteainet.
22:51
Rasmus Voolaid: Sai ikka plaksu kätte! Päris pahasti arvestatud jooks oli muidugi - oleks võinud ju kannatada, kuni mäng teisele poole väljakut tuleb. Praegu pidi härra sada meetrit maha müttama.
22:59
Rasmus Voolaid: Teised poolajad hakkavad vaikselt pihta!
23:04
Rasmus Voolaid: 21 meest olid mänguks ammu valmis ja siis ilmub kuskilt nurga tagant Lukaku välja. Aga lõpuks käib teine poolaeg ka Old Traffordil.
23:06
Rasmus Voolaid:  Värav Andrej Kramaric lõi teise poolaja esimese ja nüüd Hoffenheim juhib Lyoni vastu.
23:11
Rasmus Voolaid: DAVID DE GEA! Ronaldo paneb imelise kuuli ristnurga suunas, aga De Gea on ikkagi päris hea jalgpallur.
23:11
Rasmus Voolaid: Värav Edin Džeko kolmandat ei löö, aga teeb Cengiz Ünderi väravale eeltöö. Samal ajal paneb Marcelo Reali eest teise!

Külastaja res kommentaar
ma küll mängu ei vaata aga de gea kunn?? see vb ainus mäng see hooaeg kus ta hea on sest premieris on täiesti õnnetus
23:15
Rasmus Voolaid: Kui mängu ei vaata, siis vaata seda viimast tõrjet. :) Tal juba kolm-neli väga head tõrjet.
23:21
Rasmus Voolaid: Värav Põnevuskohtumine Saksamaal! Tanguy Ndombele viigistab Lyoni eest Hoffenheimi vastu 2:2!
23:24
Külastaja Mata kommentaar
Ma ei oska tsenderdada miks ma teen seda?
23:24
Külastaja Ingmar Turba kommentaar
Külastaja kas sa oled veidike kukkkunud või tuult saanud, et väidad, et dea gea on sel hooajal täielik õnnetus?
23:31
Rasmus Voolaid: Värav Ja Lyon taas ees - Memphis Depay! Seis Saksamaal on juba 3:2 prantslastele. Samal ajal lõi Bernardo Silva City 3:0 ette!
23:34
Rasmus Voolaid: Värav Patrik Hrosovsky lõi Plzeni eest Realile ühe tagasi. Intrigeeriv!
23:35
Rasmus Voolaid: Paul Pogba proovis oma vana koduklubi kummitada. Pöördelt, vasakuga, aga posti ja Sczcesny peast auti!
23:37
Rasmus Voolaid: Päris maheda kombinniga karistati Reali.
23:38
Külastaja Lyon kommentaar
Ndombele viigistas ikka Lyoni eest... ;)
23:38
Külastaja hmm kommentaar
de gea alati manut tassinud igal pool ja täna ka, võin väita kui manu väravas oleks navas või mõni muu tippväravavaht, siis seis oleks juvel 3-0 või 4-0
23:38
Külastaja madis kommentaar
mida rohkem ma manu mängu vaatan, seda enam ma veendun, et asi on mängijates mitte treeneris. täielikud puujalad, jumala segaduses on, nad ei saa ise ka aru, kuidas nad seal platsis olema peavad või mis selle palli tagaajamise eesmärk õieti on...
23:41
Rasmus Voolaid: Vahetus  Juve hakkab kraane kinni keerama - kaitsja Barzagli tuleb Cuadrado asemele. Kümmekond minutit minna veel koos lisadega.
23:45
Rasmus Voolaid: Kus siis midagi veel lahtist on? Ajax ja Benfica on endiselt nullidel, üheväravaline vahe on igal pool peale Rooma ja Harkivi.
23:47
Marcelo vigastatus oi paha enne el clasicot
23:48
Rasmus Voolaid: Ja Realil on täna juba ka kõik vahetused tehtud. See nii lühi- kui pikaajaline mõju.
23:48
Ja real 10kesi .kuna vahetusez tehtud ( viimane vahetus tehti 30sek enne kui ta lõplikukt maha kukkus )
23:50
Rasmus Voolaid: Aga lõpuviled hakkavad ükshaaval saabuma. Esimesena Madridis, Realile üle pika aja võit. 2:1 Plzeni Viktoria vastu.
23:51
Rasmus Voolaid: Värav Magus-magus-magus! Ajax lõi 90+2. ära, kui Nouassair Mazraoui hollandlased Benfica vastu juhtima viis!
23:51
Madridi mäng kohutav, juve samas mängib umbes sarnast jalgpalli nagu mängis real siis kui cl-i võitsid
23:51
Rasmus Voolaid: Mis on ühine nimetaja? Cristiano Ronaldo.
23:52
Rasmus Voolaid: Värav Aga veel trillerit! Hoffenheim viigistas 3:3 tänu Joelintoni tabamusele Lyoniga. Natuke veel minna.
23:52
Rasmus Voolaid: Ja kõik Manchesteris. Ronaldo lahkub endisest kodulinnast võiduga!
23:53
Rasmus Voolaid: Nüüd on kõik mängud läbi. Põnev õhtu järjekordselt! Aitäh kõigile ja head ööd!