Kolmapäev, 24. oktoober 2018
19:46
Kaspar Kütt: Tere õhtust! Natuke alla kümne minuti pärast algavad mängud.
19:47
Kaspar Kütt:  Esimeses portsus siis näeme PSV - Tottenhami ja Club Brugge - Monacot. Keskendun ise natuke rohkem PSV ja Tottenhami kohtumisele, aga hoian kursis ka väravatega Brugge ja Monaco mängust.
19:47
Kaspar Kütt:
19:48
19:48
Kaspar Kütt:  Siin on PSV ja Tottenhami koosseisud. Mis peagi juhtuma hakkab? Kes võidab? Andke kommentaaridesse teada, mis juhtuda võib!
19:55
Kaspar Kütt:  Ja avavile on kõlanud!
19:58
Kaspar Kütt:  Lucas üritab päris kaugelt peale lüüa, aga pall läheb mõnusalt üle.
20:02
Kaspar Kütt: Gaston Pereiro teeb PSV esimese pealelöögi, aga korralikult mööda.
20:06
Kaspar Kütt:  Tottenham on siiamaani aktiivsemalt alustanud ja otsib väravat. PSV pigem istub kaitses ja ootab kontraid.
20:08
Kaspar Kütt:  Karistuslöögist saab Angelino PSV eest löögile! Sööt jõudis kasti äärele, kust Angelino aga tugevalt üle lõi.
20:11
Kaspar Kütt:  Kane saab löögile! Jeroen Zoet suudab siiski löögi tõrjuda.
20:14
Kaspar Kütt:  Harry Kane on paari minutiga kolmel korral ikka väga lähedale väravale jõudnud. Peaga lõi ta nüüd vastu posti.
20:16
Kaspar Kütt:  HoiatusMousa Dembele korjab täna mängu esimese kollase kaardi.
20:23
Kaspar Kütt:  PSV on vaikselt mängu tagasi hakanud tulema. Siiski on seis jätkuvalt 0:0.
20:25
Kaspar Kütt:  VäravJA PSV LÄHEB JUHTIMA! Hirving Lozano lööb palli Llorisist mööda!
20:25
Kaspar Kütt:  VÄGA SUUR EKSIMUS ALDERWEIRELDI POOLT!
20:26
20:26
Kaspar Kütt:  Siin on siis Alderweireldi eksimus ja Lozano värav.
20:27
Kaspar Kütt:  VäravKa Monaco on läinud juhtima. Väravalööjaks on Moussa Sylla.
20:32
Kaspar Kütt:  Tottenham on hakanud aga võimsalt suruma nüüd! Siiani aga lõpptulemus puudub.
20:34
Kaspar Kütt:  VäravBrugge viigistab Monaco vastu! Väravalööjaks Wesley.
20:35
Kaspar Kütt: Värav  Ja sama teeb Tottenham! Lucas toob Tottenhami tagasi viigile!
20:40
Kaspar Kütt: Gaston Pereiro tabab latti! PSV oleks äärepealt juhikohal vaheaega läinud!
20:42
Kaspar Kütt:  Ja poolajavile on kõlanud! Mõlemad mängud lähevad 1:1 seisuga pausile.
20:57
Kaspar Kütt: Teine pool saab alguse!
21:01
Kaspar Kütt:  Tottenham saab kasti äärelt karistuslöögi.
21:02
Kaspar Kütt:  Trippier lööb siiski palli otse seina pihta.
21:06
Kaspar Kütt:  Eriksen saab löögile, aga Zoet päästab!
21:07
Kaspar Kütt:  VäravTOTTENHAM!!! 2:1!
21:07
Kaspar Kütt:  Väravalööjaks muidugi Harry Kane, kes rahulikult Christian Erikseni tsenderduse peaga sisse toksib!
21:11
Kaspar Kütt:  Son tahab kasti äärest väravat lüüa, aga lööb kindlalt üle. Tottenham on aga kindlalt domineerivam pool hetkel.
21:11
Kaspar Kütt:  HoiatusAngelino saab kollase kaardi vea eest.
21:16
Kaspar Kütt: Vahetus  Tottenham teeb esimese vahetuse ja väravalööja Lucase asemele tuleb Erik Lamela.
21:19
Kaspar Kütt:  Jälle Kane saab peaaegu värava! Võimsa pealöögi tõrjub ära Jeroen Zoet.
21:26
Kaspar Kütt:  Lamela lööb vastu latti!!!
21:26
Kaspar Kütt:  VahetusTottenham teeb mängu teise vahetuse! Dembele asemele tuleb Harry Winks.
21:32
Kaspar Kütt:  EemaldamineLloris saab punase kaardi!!!!
21:33
Kaspar Kütt:  Tottenhami väravavaht kaotas enesekontrolli ja vahetusena tuleb Heung-Min Soni asemele Michel Vorm.
21:33
Kaspar Kütt:  PSV saab nüüd heast kohast karistuslöögi.
21:34
Kaspar Kütt:  Hirving Lozano aga lonkab pärast Llorisi viga.
21:35
Kaspar Kütt:  Karistuslöök on hea ja sunnib Vormi kohe tõrjet tegema! Nurgalöök PSV-le!
21:35
Külastaja xs kommentaar
mis kuradi enesekontrolli, täitsa tavaline viga, juhtub selliseid, tuleb proovib kaitse bläćki heastada, lozano enda kiire jalaga suutis palli napilt mööda suunata ja lendas jalgadesse. Selliseid asju juhtubm pole midagi teha..
21:36
Kaspar Kütt:  Nüüd PSV surub! Viigivõimalus on õhus ja Tottenham peab nüüd kümmekond minutit vastu pidama!
21:37
Kaspar Kütt:  VahetusPSV teeb ka ühe vahetuse. Gaston Pereiro tuleb väljakult ära ja tema asemele jookseb Cody Gakpo.
21:40
Kaspar Kütt:  VäravJA PSV SAAB VIIGIVÄRAVA! Luuk de Jong toob hollandlased tagasi!
21:43
Kaspar Kütt:  Viis lisaminutit veel!
21:45
Kaspar Kütt: Brugge ja Monaco kohtumine lõppeb 1:1 viigiga.
21:48
Kaspar Kütt:  JA LÕPUVILE EINDHOVENIS! PSV HOIAB TOTTENHAMI!
21:48
Kaspar Kütt:  Kohe-kohe on teised mängud algamas! Keskendun Dortmundi ja Atletico kohtumisele, aga hoian teid kursis kõikide toimuvate mängudega.
22:03
22:04
22:05
Kaspar Kütt:  Nagu näha, siis Paco Alcacer vigastusest taastuda ei jõudnud ja Marco Reus võtab tema koha ründes.
22:05
22:05
Kaspar Kütt:  Atletico läheb ikka tugeva koosseisuga peale.
22:16
Kaspar Kütt:  Siiamaani on mäng tasavägine olnud. Atleticol on natuke rohkem palli, aga mõlemad meeskonnad on pigem ettevaatlikult alustanud.
22:16
Kaspar Kütt:  HoiatusKollase kaardi saab Dortmundi mängija Abdou Diallo.
22:21
Kaspar Kütt:  VäravLiverpool lööb esimesena! 20. minutil saab jala valgeks Roberto Firmino.
22:24
Kaspar Kütt:  Axel Witsel saab löögile, aga Jan Oblak on palli taga kindel!
22:29
Kaspar Kütt:  VäravPorto on löönud värava Moskva Lokomotivi vastu. Penaltist lõi sisse Moussa Marega.
22:29
Kaspar Kütt: Värav  Ja Napoli on läinud PSG vastu juhtima! Väravalööjaks Lorenzo Insigne.
22:32
Kaspar Kütt: Poole tunni peal on seis jätkuvalt tasavägine!
22:34
Kaspar Kütt:  VäravBarcelona juhib Interi vastu! Väravalööjaks Rafinha!
22:35
Kaspar Kütt:  Dortmund saab löögile, aga Pulisic lööb palli üle! Sellele järgneb kohe Atletico rünnak, milles Griezmann lööb palli napilt väravast mööda.
22:38
Kaspar Kütt:  VäravPorto lööb juba teise Moskva Lokomotivi vastu! Väravalööjaks on Hector Herrera.
22:38
Kaspar Kütt:  HoiatusJa Thomas korjab Atleticole esimese kollase kaardi.
22:39
Kaspar Kütt: Vahetus  Dortmund teeb ka vahetuse. Vigastatud Thomas Delaney tuleb väljakult ära ja tema asemele tuleb Mahmoud Dahoud.
22:40
Kaspar Kütt:  VäravLokomotiv lööb kohe ühe tagasi Porto vastu! Lööjaks on Anton Mirantšuk.
22:41
Kaspar Kütt:  VäravJA DORTMUND JUHIB! 1:0!!!
22:41
Kaspar Kütt:  Lööjaks Axel Witsel, kes kasti äärelt lööb palli sisse!
22:45
Külastaja inimene kommentaar
liverpool väga vähe väravaid löönud
22:45
Kaspar Kütt:  VäravNüüd aga tuleb Liverpooli teine! Lööjaks kes muu kui Mohamed Salah.
22:47
sõnusin ära
22:47
Külastaja asd123 kommentaar
Pikakasvuline box to box midfielder, kes Hiinast tagasi tuleb ja väga korraliku hooaja teeb... Kerge deja vu.
22:48
Külastaja rallikas kommentaar
Hah.. Salah' löök läks ikka korralikult üle jala :D
22:48
Kaspar Kütt:  Kohtunik näitab Dortmundis kaks lisaminutit.
22:50
Kaspar Kütt: Ja esimene pool on läbi!
22:55
Külastaja Kuzelinovicic kommentaar
Mirantšuk Lokomotivi eest ühe tagasi löönud. Sama vant taidles alles Eestis Premium liigas ja nüüd mängib CL alagrupiturnal. Pooooooooole pahaaaaaa.
23:06
Kaspar Kütt:  Teine pool läheb käima! 45 minutit jalgpalli jäänud!
23:09
Kaspar Kütt:  VäravPorto saab oma kolmanda Lokomotivi vastu! Väravalööjaks on Jesus Corona.
23:10
Kaspar Kütt:  VäravKa Liverpool saab kolmanda! Mohamed Salah realiseerib kindlalt penalti!
23:13
Kaspar Kütt:  Saul tabab latti!
23:15
Kaspar Kütt:  VäravSchalke läheb Galatasaray vastu juhtima! Väravalööjaks on Breel Embolo.
23:16
Kaspar Kütt:  Või siis mitte! VAR otsustab ümber! Seis jätkuvalt 0:0.

23:20
Kaspar Kütt: Värav PSG viigistab Napoli vastu! Omavärava lööb Mario Rui.
23:21
Kaspar Kütt:  Atletico on päris jõudsalt surumas teisel poolel. Dortmundil pole erilist vastust pakkuda, aga tõsiasi on see, et Dortmund juhib ja vaid pool tundi on mängu jäänud!
23:24
Kaspar Kütt:  VahetusDortmund teeb teise vahetuse. Jacob-Bruun Larsen tuleb väljakult maha ja tema asemele tuleb Raphael Guerreiro.
23:24
Külastaja Aa kommentaar
Var pole kasutuses CLis
23:24
Kaspar Kütt:  Õigus, minu viga. Embolo värav tühistati suluseisu tõttu.
23:31
Kaspar Kütt:  VahetusSaul lahkub väljakult ja ta asemele tuleb Angel Correa.
23:34
Kaspar Kütt:  VäravJa Dortmund saab teise kirja! Raphael Guerreiro!
23:38
Külastaja jee kommentaar
napoli jälle ees:) Mertens :)
23:39
Kaspar Kütt:  VäravLiverpool saab neljanda Crvena zvezda vastu. Lööjaks Sadio Mane!
23:40
Kaspar Kütt:  Vahetus Jadon Sancho tuleb nüüd Christian Pulisici asemele.
23:41
Külastaja Jep kommentaar
Mane ei löönud mõni minut varem penaltit ka sisse
23:42
Kaspar Kütt:  EemaldamineMoskvas on teeninud punase kaardi Solomon Kvirkvelia.
23:42
Kaspar Kütt: Värav  Ja Barcelona on oma võidu just kindlustanud! Jordi Alba saab oma nime kirja!
23:44
Kaspar Kütt:  Dortmundis on veel kümmekond minutit mängida! Borussia on võidule väga lähedal, kas Atletico suudab veel midagi siit teha?
23:44
Kaspar Kütt:  VäravEi midagi sellist! Dortmund saab veel ühe ja seis on 3:0!!
23:45
Kaspar Kütt:  Väravalööjaks just väljakule astunud Jadon Sancho, kes Achraf Hakimi söödu järel peab vaid tühja väravasse palli koksama!
23:49
Kaspar Kütt: HoiatusDiego Costa korjab veel kollase kaardi.
23:50
Kaspar Kütt:  VäravUskumatu! Veel üks Dortmundile! Ja lööjaks jälle Raphael Guerreiro!!
23:50
Reali Hakimi on kolm väravasöötu andnud.
23:53
Kaspar Kütt: VäravPSG viigistab viimasel hetkel Napoli vastu!
23:54
Kaspar Kütt:  Väravalööjaks oli siis Angel Di Maria.

23:56
Kaspar Kütt:  Järjest tulevad ka lõpuviled!
23:56
Kaspar Kütt:  Ja ongi kõik tänaseks! Peagi ilmub Soccernetis ülevaade, kus saate kõik tänaste mängude tulemused üle lugeda.