Laupäev, 27. oktoober 2018
12:56
Meinhard Pulk:  Tere päevast!
12:57
Meinhard Pulk: Premium liiga üle-eelviimane voor jätkub kahe Tallinnas peetava mänguga. Mina vahendan teieni Flora ja Kuressaare mängu!
12:57
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast ka minu poolt! Vahendan täna sündmusi Tallinna Kalevi ja Pärnu Vapruse mängust.
12:58
Meinhard Pulk:  Kahe meeskonna peale on võrreldes eeldatavate algkoosseisudega üks muudatus. Rasmus Saar on Mairo Miili asemel äärekaitses ning Amor Luup võttis endale parema äärepoolkaitsja positsiooni
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Viimasel hetkel on Kalev oma algkoosseisu muutnud - Jakovlevi asemel alustab Ševjakov.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng Kalevi kunstmurul algas.
13:00
Meinhard Pulk:  Avavile!
13:01
Külastaja Jjj kommentaar
Kas vahepeal on selgeks saanud, kas keegi on kunagi eestis hooaja ilma kaotuseta läbinud?
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Reimaa vajutas karistusala tagant mööda.
13:02
Meinhard Pulk:  Üritame mängu jooksul tema puudumisele vastuse anda.
13:02
Kristjan Remmelkoor:  Hooaeg ilma kaotuseta on läbitud küll - Norma ja Flora vanasti.
13:03
Meinhard Pulk: Hoiatus  3. minutil võttis Reivo Vinter karistusala nurgas Liivaku maha ja sai juba ka kollase kaardi.
13:05
Meinhard Pulk: Kamsi tsenderduse klaarisid Kure kaitsjad peaga Poomi jalale. Tema volley läks rikošetiga nurgalöögiks ning sellega said kaitsjad taas hakkama.
13:07
Kristjan Remmelkoor:  Tilga tsenderdus langes Vallneri saagiks.
13:08
Meinhard Pulk: Ainsalu kaotas keskväljal palli ja tuli seejärel Suursaarele selga. Kuressaarele karistuslöök 22-23 meetrilt! Siin oleks Lahest kõvasti kasu.
13:08
Meinhard Pulk: Rass läks keerutama, kuid müür oli vastas.
13:09
Külastaja skeptik kommentaar
Kas Toom on lõplikult pallurikarjääri lõpetanud vôi kavatseb uuest hoojast kuskil mujal mängima hakata ?!?
13:09
Meinhard Pulk:  Peaks ikka jätkama mängijakarjääri.
13:11
Meinhard Pulk:  Post! 10. minutil kombineerisid Alliku ja Sorga paremas ääres, Sorga murdis kasti ning lõi kukkumise pealt palli esimese posti pihta.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Kalev - Vaprus pole väga sirgjooneliselt ja tempokalt alanud. Palju veeretatakse söötu.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Värav15. minutil viib Anier Kalevi juhtima! Matsunaga andis söödu.
13:15
Meinhard Pulk:  Meeletu segadus! Kams andis otsajoone juurest palli värava ette, mille järel sai korra Sorga ja kaks korda Poom löögile. Kahel korral jäi Paplavskis ette, korra Kuressaare kaitsja!
13:16
Kristjan Remmelkoor:  Just siis, kui olin jõudnud kirjutada, et mäng on rahulik, tegi Kalev ühe kiirema rünnaku ja Matsunaga andis madala söödu Anierile, kes skooris umbes seitsmelt meetrilt.
13:16
Meinhard Pulk: Florakad on omal väljakupoolel mitmel korral lohakalt mänginud, kuid Kuressaare kontrad pole seni ohtlikuks kujunenud.
13:17
Meinhard Pulk:  Poom sihtis vasakuga tagumist ristnurka, kuid keerutas üle! Võimalusi kukub Florale päris tublisti.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Kekua andis madala söödu karistusalasse. Sõerde sai varba vahele, aga Vallner püüdis palli kindlalt.
13:18
Kuidas naistel balti liigas läheb?
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Flora ja Pärnu naiskond kaotasid poolfinaali ja lähevad kokku pronksimängus.
13:20
Meinhard Pulk: Kuressaare sai esimese nurgalöögi, aga Paju tsenderduse järel olid teisel korrusel Flora kaitsjad paremad.
13:21
Kristjan Remmelkoor:  Wakui võitles Vapruse kaitsjatega palli pärast, pall läks võitlusest veidi eemale ja tagant tuli suure hooga Sobtšenko, kes jooksis vabalt karistusalasse ja tulistas mööda! See oli Sobtšenkol suurepärane võimalus.
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Kalevil oli esimene nurgalöök, Vapruse kaitsjad lõid peaga palli puhtaks.
13:24
Meinhard Pulk: Värav  22. minutil läheb Flora kummalisest väravast juhtima! Beglarišvili nurgalöögi järel pani Poom esipostis pea vahele, pall läheb väga kõrgele ja võitluses Paplavskisega lükkab Vihmann palli peaga võrku! Jaanovits mõtleb pikalt, kuid viga ei anna.
13:24
Kristjan Remmelkoor:  Margi valesöödu järel olid Anier ja Wakui keskelt läbi pääsemas, aga Wakui jäi viivitama ja kaotas palli.
13:25
Meinhard Pulk: Vihmanni jaoks oli tegu tänavuse hooaja üheksanda väravaga, millega ta tõusis Flora-siseses edetabelis jagama kolmandat kohta Erik Sorgaga.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Mark libistas Reimaale jalgadesse ja sai Rahulalt loengu.
13:28
Külastaja Marek kommentaar
Viljandi vs Narva mäng lükati pühapäevale kella 13-ks. Viljandis metsik lumetorm.
13:28
Meinhard Pulk: Ning ühtlasi tõusis Vihmann Dante Leverockist mööda liiga resultatiivseimaks kaitsjaks.
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav28. minutil lööb Wakui 2:0! Küünitas Ševjakovi tsenderdusele varba vahele ja pall oli värava alumises nurgas.
13:31
Külastaja hahah kommentaar
Pärnu lume all ja TLN selline v, okeii
13:34
Meinhard Pulk:  Lilleküllas on mäng mitu kraadi rahulikumaks muutunud.
13:37
Meinhard Pulk:  Kams söötis äärest palli 12-13 meetri peale, Liivak sai mitte eriti mugavast positsioonist löögile ning Paplavskis saab madalale palli käed vahele!
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Tilga tsenderdusel oli Džumadil vahel.
13:38
Meinhard Pulk: Kamsi karistuslöök kukub värava katusele.
13:40
Külastaja S kommentaar
Pärnul on kasutada šalda ja tiismaa ning zelinski kasutab sõerdet. Saarts oleks kaitses ilvesest kes iga mäng küpsetab peajagu üle. Kummalised valikud
13:43
Meinhard Pulk:  Viira kaotas Liivakule palli, kes pääses Paplavskisega silmitsi, kuid puuriluku jalatõrje hoiab saarlasi elus!
13:44
Kristjan Remmelkoor:  VäravAnier lõi 38. minutil 3:0! Ševjakov andis vasakult äärelt madala tsenderduse, pärnakate kaitsja sai jala vahele, kuid pall jõudis ikkagi Anierile, kes lõi oma mängu teise värava.
13:46
Meinhard Pulk:  Poolaeg Lillekülas! Flora on mänguliselt selgelt üle ning Kuressaarel on vedanud, et seis vaid 1:0 on.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Džumadil eksis ja Kekua pääses karistusala joonelt vabalt löögile, Vallneri tõrje päästis Kalevi.
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse korneri järel pääses Veensalu löögile, Vallner kattis nurga ära ja tõrjus löögi.
13:48
Külastaja Sander kommentaar
Kust Kalevi mängu vaadata saab?
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Jalgpall.ee-st.
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Kalev-Vaprus ülekande jälgimisega on mingid tehnilised probleemid. Aga igatahes avapoolaja võitis Kalev 3:0 ja kohe on algamas teine poolaeg.
14:01
Meinhard Pulk: Teine poolaeg jätkub Lillekülas. Vahetusi tehtud pole.
14:02
Meinhard Pulk:  Sorga vajab arstiabi.
14:04
Meinhard Pulk:  Aga saab jätkata mängu õnneks.
14:06
Külastaja Budu kommentaar
Kas Santose ja Levadia II mäng katkestati.?
14:06
Meinhard Pulk:  Täpselt nii. EJL-i koduleht: "Mäng katkestati 15. minutil ilmaolude tõttu."
14:08
Meinhard Pulk: Kuressaare nurgalöögi järel kukub pall Karl Ivar Maari jalale, talle peale jooksnud Alliku teekonna blokeerib kohtunik Jaanovits, kuid Maar ei suuda kingitust ära kasutada ja löök ebaõnnestub.
14:11
Kristjan Remmelkoor: Värav Kalev on 55. minutil 4:0 juhtima läinud, pilti praegu ei ole.
14:11
Meinhard Pulk:  Kamsilt hea nurgalöök, Pürg oli esipostis ka vaba, kuid löök ei olnud hea.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi neljanda värava autoriks on Sobtšenko.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaprusel oli vaheajal kaks vahetust: Sõerde ja Mark välja, Šalda ja Saarts sisse.
14:17
Külastaja Soccernet kommentaar
Uskumatu, kui halvad need Eesti tipud on. Tase on täiesti olematu. Rääkides väravavahtidest... Nõrgemate meeskondade väravavahid, eriti Aland ja Paplavskis, panevad iga kord palli 30-45 sekundit mängu ja see on täielik debiilsus. Nad tapavad sellega mängurütmi ja 30+ mänguga pole nad selle eest kordagi kaarti saanud.
14:18
Meinhard Pulk: Paplavskis lööb palli sisuliselt enda kohale taevasse, Sorga saab seejärel peaga löögile, kuid pall ei lähe raamidesse.
14:18
Meinhard Pulk: Vahetus Vahetus  63. Floralt kohe ka kaks vahetust. Sorga ja Alliku välja, Lepik ning Gussev sisse.
14:19
Meinhard Pulk: Gussev tekitas kohe ka teravust, aga löök läks küljevõrku.
14:21
Meinhard Pulk:  Hoiatus 65. Ranon Kriisa võtab Ainsalu vahetult enne karistusalla jõudmist maha ning annab Florale heast kohast karistuslöögi.
14:21
Meinhard Pulk:  Kamsi karistuslöök raame ei leidnud.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Kalev-Vaprus mängust tuli nüüd pilt ette tagasi.
14:24
Meinhard Pulk:  Liivak tõmbas karistusala nurgast paremaga löögile, sihtis tagumist ristnurka, kuid pihta sellele ei saanud.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Kalevi vahetus: Sobtšenko välja, Lukka sisse.
14:26
Meinhard Pulk:  Flora söötis nüüd päris kenasti, Gussev tšippas penaltipunkti lähistele ning Beglarišvili pealöök maandus Paplavskise süles. Flora minimaalne edu püsib.
14:29
Meinhard Pulk:  Vahetus 74. minutil Kuressaare esimene vahetus. Maar välja, Margus Rajaver platsile
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Värav75. minutil lööb Järva Kalevile 5:0! Võttis Vapruse kaitsjatelt palli ära, liikus karistusalasse ja lahendas löögiga alla nurka.
14:30
Meinhard Pulk:  Eemaldamine Hoiatus75. Liivak läheb Vinterist mööda, Kuressaare äärekaitsja võtab ta maha ja saab teise kollase kaardi!
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Kalevi viimane vahetus: Matsunaga välja, Kruusalu sisse.
14:32
Meinhard Pulk:  Paplavskis klaarib nurgalöögi Poomi jalale, tema kauglöögile jääb ette Luup ja seejärel on ebatäpne Liivaku kauglöök.
14:34
Kristjan Remmelkoor:  Kekua lõi karistusala nurgast, Vallner püüdis.
14:35
Meinhard Pulk:  Vahetus Vahetus 80. Kuressaarel Luup välja, Märten Opp sisse. Floral Liivak välja ja Sinjavski sisse.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Kõrrel on veri väljas ja seetõttu peab ta end korda seadma platsi kõrval.
14:36
Meinhard Pulk:  Värav 81. minut ja vahetusmehed otsustavad mängu ära! Sinjavski veeretab palli värava ette, Lepik saadab palli võrku. 2:0!
14:40
Kristjan Remmelkoor:  Kalevil ohtlik kontrarünnak. Mööl söötis karistusalasse Anierile, kelle löögi Aland jalaga tõrjus.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Kaasik andis ohtliku tagasisöödu Alandile rinna peale.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Anier söötis Järvale, kelle lähilöögi Villota blokeeris.
14:42
Külastaja Tuukan kommentaar
Väga positiivne, et Pärnust lahti saab. Ei jõua enam neid pakke ära vaadata.
14:44
Meinhard Pulk: Värav  88. Kaunis-kaunis läbisööt Sinjavskilt ja Beglarišvili tõstab palli elegantselt Paplavskisest mööda! 3:0!
14:44
Meinhard Pulk:  Vahetus 89. minutil Rass välja, Mairo Miil sisse.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Kalev alistas Vapruse 5:0 ja kindlustas koha Premium liigas ka järgmiseks aastaks.
14:46
Meinhard Pulk: Värav  90. Gussevilt sööt, Lepik realiseerib! 4:0 ning korralik pakk tuleb taas.
14:47
Kuressaare kuulis Pärnu seisust ja lasi jala sirgeks?
14:47
Külastaja muigega kommentaar
Peale punast kaarti õnnestus Floral Kuressaare kaitse korralikult lahti kangutada
14:47
Meinhard Pulk:  Poom lööb veel latti!
14:48
Meinhard Pulk:  Aga mäng on sellega ka läbi. Flora kerkib tabelis punktide poolest Kalju kõrvale, kuid jääb siiski teiseks