Reede, 2. november 2018
19:23
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Kohe läheb käima Premium liiga 35. voor ja oi kui olulise mänguga. Platsile tulevad Pärnu Vaprus ja Nõmme Kalju.
19:28
Rasmus Voolaid: Algkoosseisud on uudises olemas ja liiga suuri üllatusi seal ei ole. Kui siis ainult see fakt, et Indrek Zelinski loodab Pärnu rünnakul täna nooremate Ronaldo Tiismaa ja Karl Anton Sõerde asemel Kristen Saartsi asemele, kes esimest korda sel hooajal meistriliigas algkoosseisu kuulub. Kalju 11 on täpselt sellised nagu eelvaates ennustatud.
19:30
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on platsil. Läksime!
19:31
Rasmus Voolaid: Seda me kõik teame, et Kalju on neli mängu järjest võiduta ja tiitlimäng on läinud aina lahtisemaks. Mehed on ilmselgelt täna platsil vihased ja 30 sekundiga prooviti juba kaks korda peale lüüa.
19:32
Rasmus Voolaid: Aga juba läks eemalt löögile ka Enrico Veensalu, kelle löögi Pavel Londak tõrjus. Pärnakad on täna taas platsil viiese kaitseliiniga.
19:35
Külastaja Tugitoolisportlane kommentaar
Huvitav! Mäng juba käib, PM lehel on ülekande alguseni jäänud ca 50 minutit. Kas kohe ei algagi ülekanne!
19:35
Rasmus Voolaid: Minul töötab ülekanne kenasti, ei oska kahjuks aidata.
19:39
Rasmus Voolaid: Kalju on nüüd kõva pressi peale saanud. Teeniti ka oma esimene nurgalöök, kuid Subbotini korneri järel saab Vaprus jälle mängu rahustada.
19:40
Rasmus Voolaid: Värav 10. minutil ja MARKO BRTAN! Kalju jokker lööb taas järjekordse tähtsa värava!
19:40
Rasmus Voolaid: Ka beebitantsu! Peaks olema Reginald see mees, kes isaks sai.
19:41
Rasmus Voolaid: Subbotin astub Kaspar Tilgast mööda, tsenderdab tahaposti, kus pole Brtani mitte keegi segamas. Jällegi peaga!
19:42
Vahetasin arvuti. Nüüd töötab., aga suht kehvalt. Ehk süüdi viletsavõitu internet?
19:43
Rasmus Voolaid: Kui internet kehvake on, siis võib see ülekande vaatamist rikkuda küll.
19:46
Rasmus Voolaid: Vahelduseks ka Vapruse võimalus. Saarts tegi Uggele ära, tsenderdas, aga Kekua lõi pallist mööda.
19:47
Külastaja Karmo kommentaar
Tere Rasmus! Kas Pärnu Vaprus on täna vormist väljas või miks nii varakult juba selline skoor?
19:48
Rasmus Voolaid: Kalju pole täna lihtsalt absoluutselt midagi juhuse hooleks jätnud. Kommentaatorid koha pealt räägivad, kuidas Kalju on täiesti maksimumini keskendunud.
19:48
Külastaja Meelis kommentaar
Tra see vaprus ei taju üldse biiti
19:49
Külastaja Lihtsalt_kert kommentaar
Jakobson puudu, kohe kogu mäng lappes.....
19:49
Külastaja hmm kommentaar
Vaprus on viimased 4 aastat (vahepeal teise nimega küll, aga suuremas osas samade mängijate) vormist väljas olnud.
19:52
Külastaja tuhiseja kommentaar
Vaprus oleks samas Vunkiga top 5 tiim premiumis
19:53
Rasmus Voolaid: Pärast väravat on Kalju maha rahunenud. Mängu küll kontrollitakse, palli vallatakse, aga erilisi pealelööke tehtud pole.
19:54
Külastaja Kustas kommentaar
Kui veel Ratnikov ja Rüütli mängiksid Vapruse eest , siis oleks Vapruse top # 3 sats
19:54
Vähemalt ma loodan, et lõpuks on aeg käes, et nad teenitult saavad Esiliigas mängida. Nad on aastaid seda soovinud ja alati selle nimel pingutanud, et saaksid Esiliigas mängida, aga no ei lubata. Teised klubid ees kaovad ära või saavad karistuse, mille pärast kukutatakse madalamasse liigadesse ja läbi vapruse higi ja pisarata peavad nad alati premium liigat mängima. Väga loodan, et see aasta Pärnu soov täitub ja saavad lõpuks lahkuda premium liigast...Väga loodan seda!
19:56
Rasmus Voolaid: Korralik kauglöök Igor Subbotinilt, aga Aland tegi esimese korralikuma tõrje. Nurgalöögi järel Ugge head lööki teha ei suutnud.
20:00
Rasmus Voolaid: Värav Ja teine! Rimo Hunt lõi Kalju teise ja nüüd on asjad suhteliselt kindlad!
20:00
Rasmus Voolaid: Päris kindel ei olnud, et kumb keskkaitsja, aga pigem vist söödupunktid Avilovile ja Hunt tõstab palli üle Alandi. Süüdi on pigem ikka Pärnu kaitsjad kui väravavaht.
20:08
Rasmus Voolaid: Kalju on täna ikka ekstrakindel. Ka 2:0 pealt ei saa Vaprus isegi palli vallata ja külalismeeskonna suhtumine on kindlasti hindele 5.
20:12
Rasmus Voolaid: Liliu tahab alustada oma väravatesaldo neljandat kümmet, aga seda veel ei suutnud. Tõste läks värava katusele.
20:16
Rasmus Voolaid: Esimene poolaeg läbi! Kalju sai täiega oma tahtmise ja pausile minnakse 2:0 eduseisus.
20:37
Rasmus Voolaid: Suured vabandused!! Saime tehnilised mured lahendatud, aga teine poolaeg on nüüd peal!
20:38
Rasmus Voolaid: Vaheajal tehti ka üks vahetus, kui pärnakas Robert Kirss kodulinnas puhkama võeti ja Kaspar Paur sisse toodi.
20:42
Rasmus Voolaid: Hoiatus 57. minutil mängu esimene kollane ja see läheb Joosep Sarapuule.
20:45
Rasmus Voolaid: Hunt läks ise Sarapuud kollitama, aga sai laksu ära. Jaanovits nägi kõike korralikult ja vilet ei puhunud.
20:48
Rasmus Voolaid: Värav MIDA VÄRAVAT! Andri Markovitšil naeratus kõrvuni. See värav on seda väärt!
20:49
Rasmus Voolaid: 63. minutil võtab ukrainlane ette ja saadab karistusala nurgast palli ristnurka!
20:49
Rasmus Voolaid: Aga vahetusse tulnud Robert Kirss jõudis pingile tagasi ja päris tugevalt longates.
20:50
Rasmus Voolaid: Vabandused, nüüd oli ka kordus ja mitte sugugi nurgast vaid isegi peaaegu keskelt. Elhi tsenderdus rinnaga omaks ja siis teise puutega õhust ristnurka.
20:51
Rasmus Voolaid: Liliu jahib ka oma väravat, aga Alandilt korralik tõrje.
20:51
Rasmus Voolaid: Vahetus 66. minutil Subbotin välja ja Aleksandr Volkov platsile. Teine vahetus.
20:54
Rasmus Voolaid: Vahetus Kalju teeb kohe ka viimase vahetuse ära. 69. minutil Avilov välja ja Tjapkin platsile.
20:57
Rasmus Voolaid: Pärnu võitleb lõpuni! Kekua läks löögile, aga Londak tõrjus. Kaks nurgalööki Pärnule järjest.
20:58
Rasmus Voolaid: Vaprus täitsa surub! Sarapuu läks löögile ja ÜLINAPILT mööda! Londak sõimab oma kaitsjatel näod täis, aga Vaprus teenib järjest kornereid.
20:59
Rasmus Voolaid: Värav AGA KOHE TULEB VASTU! 73. minutil pääseb Elhi jooksu ja vajutab palli Alandist mööda. Neli!
20:59
Rasmus Voolaid: Kahjuks jääme söötja võlgu, aga väga pikalt ja vabalt pääses Elhi jooksu, lõpuks postipõrkest kotti.
21:00
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. minutil Reno Mark Gegi Kekua asemele.
21:04
Rasmus Voolaid: Kuivõrd mängu tulemus on selge, siis kordame üle ka kõigi kolme tiitlikonkurentsi jäänud klubi meistritiitliks vajaliku.

Kalju: tiitel tuleb kindlasti siis, kui Transi võidetakse. Viigi korral on vaja, et Flora ei võidaks Kaljut. Kaotuse korral on vaja, et Levadia ja Flora viigistaks.
Flora: tiitel tuleb siis, kui võidetakse homme Tulevikku, viimases voorus Levadiat ning Kalju ei suuda Transi võita. Kui homme võidetakse Tulevikku ja viimases voorus Levadiaga viigistatakse, on vaja Kalju kaotamist Transile.
Levadia: tiitel tuleb siis, kui võidetakse nii Transi kui Florat ja Kalju kaotab Transile.
21:04
Rasmus Voolaid: Koos Marki vahetusega on puhkama tulnud ka Saarts ning platsile Karl Anton Sõerde.
21:10
Rasmus Voolaid: VahetusVapruse viimane vahetus. Georg Grahv vahetas Kristofer Kaasiku välja.
21:12
Rasmus Voolaid: Hoiatus 86. minutil sai ka Enrico Veensalu kollase, kui Elhile vastu jalga pani. Mängukeelu pärast peab muretsema vaid Magnus Villota, teised ohutsoonis pole.
21:15
Külastaja Betoontigu kommentaar
Kas vördsete punktide korral ei mängita lisamängu esimese kahe vahel nagu oli kunagi? Ehk siis variant Kalju ja Flora.
21:16
Rasmus Voolaid: Enam mitte. Võrdsete punktide korral on viigimurdja omaahelised mängud ja kuivõrd Kalju pole ühtegi kohtumist kaotanud, siis on neil kõigi meeskondade vastu see pluss.
21:16
Rasmus Voolaid: Värav Anti üks üleminut ja selle kasutas elegantselt ära Rimo Hunt! Viies! Liliu natuke küll nukrutseb, et ise kuivale jääb, aga ikka läks patsutas sõpra.
21:16
Rasmus Voolaid: Liliu võttis pikalt ise ette, aga lõpuks lükkas kõrvale Hundile ja tema sai värava kätte. KÕIK! Kaljule ülitähtsad kolm punkti.