Laupäev, 3. november 2018
12:55
Meinhard Pulk:  Tere päevast!
12:56
Meinhard Pulk: Premium liiga on jõudnud lõpusirgele ja eelviimane voor jätkub kahe mänguga. Mina vahendan Tulevik - Flora mängu.
12:56
Meinhard Pulk:  Koosseisudest: Rauno Alliku ja Mihkel Ainsalu osalemine tänases mängus oli eilse seisuga kahtluse all ja Maksim Gussev ning Aleksandr Dmitrijev saavadki seetõttu algkoosseisus alustada. Tuleviku poolelt on algkoosseisus tagasi Alex Roosalu, pingile langes Gustav-Hendrik Seeder.
12:56
Markus Jõgi: Tere päevast ka minu poolt!
12:57
Markus Jõgi: Mina toon teieni sündmused Tartust, kus Tammeka võõrustab Sepa kunstmuruväljakul Kuressaaret.
12:59
Meinhard Pulk: Avavile Viljandis!
12:59
Markus Jõgi:  Tammeka poole pealt suuri üllatusi pole. Kaartidega peavad tänase kohtumise vahele jätma Silver Grauberg ja Sander Kapper, nende asemel on eelmise kohtumisega võrreldes algrivistuses Sten Reinkort ning Mart Paul Preiman. Preiman on kodusel Sepa staadionil juba korra Kuressaare võrku sahistanud.
13:01
Markus Jõgi:  Kuressaare algkoosseisus ka mingeid üllatusi pole. Kaartide tõttu jääb tänasest kohtumisest kõrvale Reivo Vinter.
13:01
Markus Jõgi:  Pall mängus!
13:03
Markus Jõgi:  Natukene statistikat ka: läbi aegade on statistika ikkagi Tammeka poolele kaldunud, kui 35 mänguga on saadud 18 võitu, 9 viiki ja 8 kaotust. Tänavusel hooajal on kahel korral võitnud Tammeka ning ühel korral Kuressaare, ning seda just siin samas Sepa kunstmuruväljakul.
13:04
Meinhard Pulk:  Hoiatus Nii Beglarišvili kui Kams said paarisekundilise vahega tõsiselt haiget ning Tanel Lang sai juba kollase kaardi.
13:04
Meinhard Pulk:  Kams vajab ka arstiabi.
13:05
Markus Jõgi:  Tammeka tuleb Slaštšjovi ääre kaudu, kuid ei midagi ohtlikku.
13:05
Meinhard Pulk:  Tuleb korralikult longates platsilt ära ning valmistatakse vist juba ka vahetust ette.
13:06
Meinhard Pulk:  Aga Kams on ikkagi väljakul tagasi.
13:07
Meinhard Pulk:  Beglarišvili nurgalöök maandus Vihmanni pea peal, kuid Ilves pani värava ees löögile pea vahele!
13:08
Markus Jõgi: Hetkel tõesti ei paista, et soovitud publikurekord täis tuleks. Samas üks kodumäng veel ees, äkki kuidagi suudetakse see publik tribüünidele meelitada.
13:09
Meinhard Pulk:  Hoiatus Kaart ka Beglarišvilile.
13:09
Markus Jõgi:  Tammekale kohtumise esimene nurgalöök, kuid Viira klaarib ohu.
13:09
Meinhard Pulk:  Vahetus 10. Aga Kams ikkagi ei saa, Saliste tuleb platsile ja Nurmela liigub paremale äärele. Väga valus löök Florale.
13:09
Meinhard Pulk:  Kaart läks siiski Sorgale.
13:10
Markus Jõgi: Tammeka on natukene paremini alustanud seda mängu, aga eks seda oli ka oodata, et tartlased domineerivamaks pooleks täna on.
13:12
Markus Jõgi: Koskor mängiti kasti vabaks, söödab otsejoone juurest palli karistusala joone peale, kuid Tekko virutab palli vastu oma mängijat.
13:13
Meinhard Pulk:  Poom langes karistuslöögi järel pikali, nõuti penaltit, seda ei tulnud. Üldiselt on Viljandi kaitse esimese 14 minuti jooksul kenasti pidanud.
13:15
Markus Jõgi: Tekko paneb kavala palli Koskori suunas, saarlaste õnneks oli Viira ilusasti vahel.
13:15
Meinhard Pulk:  Flora hoidis pikalt palli ja lõpuks tegi Liivak kasti taga terava liigutuse ning Kask võttis ta maha. Karistusala kaare juurest trahvilöök.
13:16
Meinhard Pulk: Värav  Ja 17. minutil paneb Zakaria Beglarišvili karistuslöögi võrku! Kallaste-poolsesse nurka, kuid piisavalt tugev ja täpne.
13:18
Markus Jõgi:  Värav REINKORT! 16. minutil läheb Tammeka juhtima ning Järvelaid teeb seda, mida ta kõige paremini oskab. Paneb ääre pealt palli Reinkorti pea peale ning mängumes suunab selle kenasti nurka! Reinkorti jaoks oli see Premium liiga esimene värav.
13:18
Meinhard Pulk:  Viljandi võimalus! Tsenderdus oli otse lati alla kukkumas, kuid Karofeld pani rusika vahele.
13:20
Meinhard Pulk:  Poom sai nurgalööki peaga ründama, kuid pall suundus täpselt Kallaste peale.
13:21
Markus Jõgi: Esimese 20 minuti möödudes on Kuressaare selgelt hädas - raskusi on oma poolelt ära saamisega ning ollakse kõva pressi all.
13:22
Markus Jõgi:  Tammekale kohtumise teine nurgalöök, kuid lihtne saak Kuressaare mängijatele.
13:23
Markus Jõgi:  Tammeka tuleb taas! Koskor mängis Järvelaiule ilusti palli ette, kes omakorda pani terava palli alla, kuid seekord natukene ebatäpselt.
13:25
Markus Jõgi:  Värav 23. minutil loob Anderson kodumeeskonna 2:0 juhtima!  Nurgalöögist pandi hea pall värava ette, Anderson jäi täiesti vabaks ning lõi nahkkera jalaga Paplvaskise selja taha!
13:26
Meinhard Pulk:  Teist jahib aktiivselt ka Flora, kuid Viljandi püsib veel elus.
13:27
Markus Jõgi: Sander Seeman sai kaugelt proovida, kuid löök ebaõnnestus.
13:29
Markus Jõgi: Kuressaare saab veelkord tulla! Laht sai kena läbisöödu Rassilt, kuid saarlaste kahjuks vilistas peakohtunik Kristo Külljastien suluseisu.
13:30
Markus Jõgi: Juba mitmendat puhku kaotavad saarlased palli oma väljakupoolel ära ning annavad sellega tartlastele võimaluse rünnata.
13:32
Markus Jõgi: Tammekale kohtumise neljas nurgalöök! Väga huvitav kombinatsioon Koskori ja Järvelaiu vahel, kus Koskor sai maast söödu, kahjuks läks puude natukene pikaks, kuid suutis teenida järjekordse nurgalöögi!
13:34
Külastaja . kommentaar
mingi sumiseb ikka ju
13:35
Meinhard Pulk:  Saliste tsenderdus maandus värava katusel. Ohjad on selgelt Flora käes.
13:38
Meinhard Pulk: Värav  38. minutil oivaline tsenderdus Poomilt, Beglarišvili on täiesti üksinda ja lööb peaga palli väravasse! 2:0
13:38
Külastaja Budu kommentaar
Kuidas mängupaikades ilm on ?
13:39
Meinhard Pulk:  9 kraadi ja vahelduv pilvisus on Viljandis.
13:40
Markus Jõgi: Tartus 9 kraadi ja ilm pilvine.
13:41
Markus Jõgi: HoiatusPreiman lendab 40. minutil Paplavskisele sisse ning teenib kollase!
13:42
Aitäh, globaalne soojenemine
13:42
Puhas suveilm ju :)
13:43
Markus Jõgi:  Vahetus Mairo Miil pidi 42. minutil vigastuse tõttu lahkuma ning tema asemel sekkus Margus Rajaver!
13:44
Markus Jõgi: Hoiatus 42.! PENALTI! Sairinen maadles Viiraga ning tõmbas ta karistusalas maha.
13:44
Meinhard Pulk: Poomi läbisööt saadab Sorga üks-üks olukorda, Kallaste tuleb aga õigeaegselt vastu, põrkub Sorgaga kokku, laseb palli enda käest lahti ja Beglarišvili lükkab palli väravasse! Väravat aga ei loeta, kuna Kallaste vastu vilistati viga.
13:45
Markus Jõgi: JA PECHTER VÕTAB ÄRA! Üsna kahvatu penalti Karmo Paju poolt.
13:45
Meinhard Pulk:  Hoiatus 45+1. Kollane kaart Indrek Ilvesele
13:46
Markus Jõgi:  Hoiatus 43. minutil teenib Tauno Tekko kollase! Karistuslöök Kuressaarele ning see on Sander Lahe koht!
13:47
Markus Jõgi: Maarek Suursaar saab selles olukorras päris kõvasti haiget! Lõpuks aidatakse mängumees platsi kõrvale.
13:47
Meinhard Pulk: Beglarišvili tsenderdus karistuslöögist läks vist otse tagumise posti suunas, kuid Kallaste tegi suurepärase tõrje!
13:47
Markus Jõgi:  Värav 45+1! SANDER LAHT! Karistuslöögist otse Pechteri selja taha! Kui penalti olukorras oli Pechter tasemel, siis karistulöögi olukorras liikus natukene liiga vara positsioonilt ning lasi maast löögi endapoolsesse nurka lüüa.
13:49
Külastaja muigega kommentaar
Flora värava oleks ikka pidanud ära lugema. Olukord oli küll dramaatiline aga siiski Viljandi vv ei saanud palli kätte ja Saka lükkas eemalepõrganud palli väravasse
13:50
Markus Jõgi: Puhkama minnakse kodumeeskonna 2:1 eduseisus!
13:52
Meinhard Pulk: Vahepeal kõlas poolajavile ka Viljandis. Flora 2:0 ees.
Külastaja Küsa kommentaar
Jõgi, miks 2015. Premium liiga vuti ära lõpetasid ja alles see aasta otsutasid uuesti mängima hakata ja Esiliigat?
13:57
Markus Jõgi: 2015. aastal läksin Taani ülikooli õppima, mis tõttu tuli jalgpalliga mõneks ajaks paus teha. Sellest saab lugeda SIIT. Vahepeal olen veel kõvasti ringi reisinud ning alles tänavu suvel naasesin Eesti pinnale. Otsustasin tõespoolest jalgpalli juurde tagasi tulla, kuid kuna vorm pole endine, siis otsustasin Esiliiga ning Tartu Welco kasuks. Lähemalt saab lugeda SIIT
14:02
Markus Jõgi: Tartus pandi pall taas mängu!
14:03
Meinhard Pulk: Ka Viljandis pandi pall mängu!
14:03
Markus Jõgi:  Vahetus Poolajal tegi Kuressaare oma teise sunnitud vahetuse - väljakult lahkus Maarek Suursaar ning tema asemel sekkus Eerik Poopuu.
14:06
Meinhard Pulk: Viljandi mängu üks potentsiaalikamaid võimalusealgeid, kui Kähr sai karistusalas palli katta, kuid head läbisöödu mõtet ei närinud Peips läbi.
14:08
Meinhard Pulk: Ei saa veel Beglarišvili kübaratrikki kätte! Nurmela ja Gussev mängisid paremal äärel seina, Nurmela tõi palli kasti, kuid Beglarišvili lõi palli Kallastele kätte.
14:08
Markus Jõgi: Kui Kuressaare soovib täna Tartust lahkuda mõne punktiga, siis peaksid nad natukene rohkem initsiatiivi üles näitama, kui seda esimesel poolajal tehti.
14:09
Meinhard Pulk: Eemaldamine  51. Liivak on karistusalas täiesti üksinda, Gerdo Juhkam tõrjub löögi kohtuniku hinnangul väravajoonel käega ning punane kaart ja penalti on tõsiasi!
14:10
Meinhard Pulk:  Värav 52. Beglarišvili saadab Kallaste teisele poole ja lõi seejärel palli ristnurka!
14:11
Meinhard Pulk:  Minu subjektiivse otsuse järgi oli otsus pigem liiga karm Viljandi ja Juhkami suhtes.
14:11
Meinhard Pulk: Vahetus 53. Viljandi vahetab. Peips välja, Seeder sisse. Ilves liigub keskkaitsesse.
14:12
Külastaja what kommentaar
Mis kuradi penalt see oli veel? Häbi.
14:12
Markus Jõgi: Koskorilt väga hea võimalus eduseisu suurendada! Sai hea söödu karistusalasse, läks oma nõrgema jalaga löögile, kuid ei taba väravaraame!
14:13
Meinhard Pulk:  Ning mis veelgi põnevam - praeguse seisuga on Beglarišvili ja Liliu väravaküttide edetabelis võrdselt 30 värava peal!
14:14
Meinhard Pulk:  Vahetus 57. Roosalu mäng sai läbi, Lauri Elur asemele.
14:14
Juhkam ajas kahjuks oma oksad liiga laiali. Lollilt teenitud pennu. Poleks küünarnukki ette lükanud poleks pennud ka olnud.
14:14
Külastaja mc kommentaar
Aga tahtlik käega palli tõrjumine ongi punane kaart!
14:14
Markus Jõgi: Tammeka saab ohtlikust kohast karistuslöögi, kuid Järvelaid tabab müüri!
14:17
Meinhard Pulk:  Beglarišvili mängi nurgalöögi kavalalt lahti, kuid Poomi löök läks esimesest ristnurgast mööda.
14:17
Külastaja MG kommentaar
Ebareaalne kohtunikutöö Viljandis, kuidas ikka vilistavad sellised tüübid, kes üldse ei adu, mis nende roll on. Isegi kui oleks andnud penalti, aga punane? Kui ikkagi täpselt ei näinud ja tundub et ei näinud, milleks siis kaart?
14:17
Markus Jõgi:  Värav 59. minut ja Reinkorti teine! Järvelaid purjetab kolmest saarlasest mööda paneb korraliku kuuli värava suunas, Paplavskis tõrjub, kuid täpselt Reinkorti jala peale. Seisuks 3:1!
14:19
Meinhard Pulk:  Kaunis-kaunis tõste Beglarišvililt, kuid Gussev lööb õhust ühe puutega üle.
Külastaja Juust kommentaar
Samamoodi võeti ju ka floral esimene poolaeg värav ära kui kallaste palli lahti pudistas.
14:22
Meinhard Pulk:  Langilt hea löök õhust, kuid siiski mööda.
14:22
Külastaja Tipp kommentaar
Kasper, kes oli see tunnustatud kohtunik?
14:22
Külastaja Nujaa kommentaar
Tõesti pole kahtlust - Liliu
14:23
Markus Jõgi: Värav 64. ja Koskor saab ka oma kirja! Järvelaid paneb palli kasti, Rajaver arvestas selle õhulendu natukene valesti, kelle põrkest jäi pall täpselt Koskorile ette, kes külmavereliselt virutab palli lati alla!
14:25
Külastaja Aivo kommentaar
Liivak onn täitsa mõttetu vend
14:25
Kui Liljul ainult seda süljenäärmete ületalituse probleemi poleks.
14:27
Markus Jõgi:  Vahetus  Tammeka teeb 69. minutil oma esimese vahetuse - lahkus kahe värava autor Reinkort ning tema asemel sekkus Artur Uljanov.
14:27
Külastaja Njaa kommentaar
Liliu on selgelt liiga parim mängija, Zaka lööb ainult väikestele.
14:28
Markus Jõgi:  Vahetus Minut hiljem tehakse ka teine vahetus - välja Tammeka teise värava autor Anderson, sisse Maanas!
14:30
Markus Jõgi:  Värav Reio Laabus!! Paju annab suurepärase läbisöödu Laabusele ning keskpoolkaitsja lööb 72. minutil seisuks 5:1!
14:31
Meinhard Pulk: Vahetus  73. minutil vahetus. Madis Vihmann, kes oli mängukeelu ohus, võetakse välja, Märten Kuusk platsile. Beglarišvilist sai nüüd kolmas mängija, kes tänase mängu jooksul on Flora kaptenipaela kandnud.
14:31
Markus Jõgi:  Vahetus Vahepeal tegi Kuressaare ka oma viimase vahetuse - välja tuli Karmo Paju, mängu sisenes Märten Opp.
14:32
Meinhard Pulk: Hoiatus  74. Saliste murrab Loigoga duellis olles kasti, kukub ja saab sukeldumise eest kollase.
14:32
Zaka on poolkaitsja, kes on löönd sama palju kui ründaja liliu... paneme söödud ka hulka ja kumb siis võsitkonnale kasulikum olnud on..
14:33
Meinhard Pulk: Vahetus  76. Ja Flora saab ka neljanda kapteni! Beglarišvili annab kaptenipaela Poomile ja lubab siis Mark Anders Lepiku platsile.
14:34
Meinhard Pulk: Hoiatus  76. Pürgile kollane, tegi Heroli vastu vea.
14:34
Kuressaarel ei ole enam huvi mängida, mõtetega juba ülemineku juures
14:34
Külastaja GoTammeka kommentaar
Järvelaid ikka hea täiendus Tammekale
14:34
Markus Jõgi: Vahetus Tammeka teeb 75. minutil ära oma viimase vahetuse, kui mängust lahkub meeskonna suurim väravakütt Koskor ning tema asemel tuli mängu pikalt vigastuspausil olnud Läll.
14:34
Meinhard Pulk:  Herolilt hea kauglöök 79. minutil, kuid Karofeld tõi posti kõrvalt ära!
14:34
Külastaja saabas kommentaar
Mis vahet seal on kui täis nõrgemate puur lüüakse. Kas 2:0 või 6:0. Tugevatega mängides (eriti Levadiaga) pole Zaka üldse pildis.
14:36
Markus Jõgi:  Hoiatus79. minutil saab Seeman kollase. Viimane kohtumine jääb mängumehel kaartide tõttu vahele.
14:40
Külastaja Liivak kommentaar
Liivak on ikka uskumatult pask, olgem ausad.
14:40
Meinhard Pulk:  Poom sai kastis väga heast positsioonist löögile, aga Kallastelt korralik reaktsioonitõrje!
14:40
Markus Jõgi: Tartus on ilmselt juba kõik selge! Kuressaare on tihtipeale viimaste minutitega punkte teeninud, kuid täna peaks olema see juba maailmaime, kui Kuressaare siit punkte võtma peaks.
14:43
Markus Jõgi: Pigem on õhus Tammeka kuues värav, kui Kuressaare teine.
14:47
Meinhard Pulk: Värav  Ja Viljandi sai värava kätte! 89. minutil andis Herol karistuslöögi kasti ja Gustav-Hendrik Seeder lükkab tagumises postis jalaga palli võrku.
14:47
Liliu 4 väravat Flora ja Levadia vastu mängudes see hooaeg, Zaka 3 väravat Kalju ja Levadia vastu. Tohutult suur vahe ikka.
14:47
Järvelaid MoM kindlasti
14:47
Meinhard Pulk:  Nüüd on Florale kõik meeskonnad löönud vähemalt ühe värava sel hooajal.
14:47
Markus Jõgi:  Värav Preiman lööb viimasel normaalaja minutil seisuks 6:1! Kuressaare kaitse põleb ikka väga suure leegiga!
14:47
Meinhard Pulk:  Kaks üleminutit.
14:48
Markus Jõgi: Kohtumisele lisati 2 üleminutit.
14:49
14:49
Markus Jõgi:  Olen nõus! Järvelaid on tõesti väga hästi mänginud!
14:50
Markus Jõgi: Kohtumine lõppenud! Tammeka purustas Kuressaare skooriga 6:1!
14:50
Meinhard Pulk:  Kuusk sai nurgalööki väga vabalt rünnata, pall oli posti äärde minemas, aga keegi oli seal vahel. Tundus, et tõrjuti käega, aga teist penaltit ei tulnud!
14:50
Meinhard Pulk:  Sellele järgnes kohe ka lõpuvile. Florale rahulik võit!
14:58
Markus Jõgi: Minu poolt tänaseks kõik! Juba kell 16 on algamas Narva Transi ja Levadia vaheline kohtumine. Püsige Soccernet.ee lainel!