Laupäev, 3. november 2018
15:58
Ivar Lepik:  Kena laupäeva!
15:59
Ivar Lepik:  Tänane kolmas ja ühtlasi viimane mäng asetab vastamisi Narva Transi ja Tallinna Levadia ehk tabeli neljanda ja kolmanda.
16:00
Ivar Lepik: Levadial on vaja igal juhul võitu ja nende read on ka täna paremini mehitatud, aga Trans kindlasti midagi lihtsalt ei loovuta.
16:00
Ivar Lepik:  Läks!
16:01
Ivar Lepik:  Koosseisudest. Transil tagasi postide vahel Artur Kotenko, kuid ei ole Dmitri Barkovit koosseisus. Pink on lühike, sest koguni neli meest (Zakarljuka, Irie, Kondrattsev, Jegorov) on eemal mängukeeluga.
16:02
Ivar Lepik: Levadial keelu all Gando, aga kõik muud mehed on olemas ja rivis. Võimaluse saab Kirill Nesterov, poolkaitses jätkab Igor Žurahhovski.
16:07
Ivar Lepik:  Esimesed minutid on olnud väga võrdsed. Ei ole kumbki suutnud momente luua.
16:10
Ivar Lepik:  Kümnes minut ja Plotnikov pika soolo järel proovib 20 meetrilt, aga otse Lepmetsale sülle.
16:14
Ivar Lepik:  Levadia ei saa kuidagi oma mängu käima. Trans on hästi alustanud.
16:16
Ivar Lepik:  Trans tekitab hoopis ohtu. Poljakov riputab karistuslöögi kasti ja Prošin jääb täitsa üksi, aga ei suuda peaga korralikult suunata.
16:17
Ivar Lepik:  Nüüd Levadia! Nesterovi löögi toob Kotenko välja ja Svraka vajutab kohe uuesti, aga üle!
16:21
Külastaja nii kommentaar
levadia kyll tiitlit ei võida
16:23
Ivar Lepik:  Raskeks läheb, aga samas piisab ühest õnnestumisest. Mängida on veel palju. Tasub meelde tuletada, et kevadel 1:1 viigis löödi mõlemad väravad lõpus (90+3. Poljakov - 90. Peetson).
16:24
Ivar Lepik:  Dudarev on Plotnikovi hakkimisega ametis olnud ja saab nüüd Kristo Tohverilt loengu ka.
16:29
Külastaja ad kommentaar
transi mängu vaadates, et kalju tiitli võidu tõenäosus protsentides on heal juhul mingi 60, eriti arvestades kalju lähimineviku vormi
16:30
Ivar Lepik: Midagi otsustatud kindlasti ei ole, Trans on üllatusvõimeline.
16:30
kel kalju ja leva vahelises võrdluses omavaheliste mängude eelis on?
16:31
Ivar Lepik:  Kaljul on omavahelistes nii Flora kui Levadia vastu eelis. Ehk kui Levadia tahab meistriks tulla, peavad nemad võitma nii täna kui Florat ja Trans Kaljut.
16:36
Ivar Lepik: Kümme minutit poolajani ja Levadia valdab palli, aga ei leia läbimurret. Rogicil mõtteainet jagub.
16:44
Ivar Lepik:  44. minut ja Transi moment! Prošin paneb terava palli, aga Kruglov hoiab Tambergi eemal ja pall veereb viiekastijoont mööda värava eest läbi.
16:45
Ivar Lepik:  Lisaminutit ei tule ja 0:0 seisult pausile!
16:46
Ivar Lepik:  Levadial 45 minutit aega needus lõpetada ja tiitlijahti jätkata. Kui täna võitu ei tule, on kolmas koht kindel, siis ei saa ka Florat enam püüda.
16:47
Ivar Lepik: Statistikahuvilistele veel huvitavat: Markus Jürgensonil on täna 400. mäng Eesti kõrgliigas. Selle tähiseni jõuab ta üheksanda mehena, kellest tegevmängija Premium liiga tasemel on veel vaid Tarmo Neemelo (ja järgmisel hooajal võib olla Deniss Malov).
17:00
Ivar Lepik:  Läksime uuesti! Vahetusteta.
17:03
Ivar Lepik: Värav JA ON!
17:03
Ivar Lepik:  48. minut ja Roman Debelko, kes muu!
17:04
Ivar Lepik:  Lihtsalt tuli. Roosnupule jõuab pall äärele, tsenderdus kasti ja Dantet nüüd ei ole ehk Debelko saab kahe kaitsja vahel peaga võrku susata!
17:06
Ivar Lepik:  Trans näitab vastu hambaid, aga löögid takerduvad kaitsjatesse.
17:11
Ivar Lepik: Hoiatus Ja tuleb kollane ka. 57. minut ja Igor Žurahhovski.
17:15
Ivar Lepik: Vahetus  Vahetuste aeg. Ei riskita, Žurahhovski välja ja Nikita Andrejev platsile 61. minutil.
17:18
Ivar Lepik: Hoiatus 64. Maksim Podholjuzinile kollane. Päris pahasti läks ja õige kaart.
17:19
Ivar Lepik:  Pool Levadiat jätaks kollase korral derbi vahele, aga Podholjuzin ei ole nende õnneks selles nimekirjas.
17:24
Ivar Lepik:  Värav AGA KAKS JA TEHTUD!
17:24
Ivar Lepik:  Nüüd teistpidi! Debelko murrab vasakult sisse ja leiab Roosnupu, kes palli ühe puutega ristnurga suunas saadab!
17:28
Ivar Lepik: Vahetus 75. Nesterov välja ja Rasmus Peetson platsile.
17:29
Külastaja saabas kommentaar
Arvata oli et Trans Levadia survele vastu ei pea.
17:30
Ivar Lepik: Hoiatus76. Tšerezovile kollane Peetsoni käest tõmbamise eest. Päris karistusala serval oli, aga mitte penalti.
17:31
Ivar Lepik:  Kruglov keerutas ümber müüri ja peale, aga Kotenkol käed vastas.
17:39
Ivar Lepik:  Debelko proovib veel, aga keerutab postist mööda!
17:40
Ivar Lepik: Vahetus Trans vahetab 85. minutil. Kovaltšuk välja ja Aleksei Stepanov sisse.
17:41
Ivar Lepik: Värav AGA? TRANS! PLOTNIKOV! 1:2 ja 87. minut!
17:42
Ivar Lepik:  Poljakovi tsenderdusele saab Plotnikov pea vahele. Mängime?
17:44
Ivar Lepik: Vahetus 89. Vahetus veel Transilt. Savenkov sisse ja Vadim Mihhailov välja.
17:45
Ivar Lepik:  Kaks lisaminutit!
17:45
Ivar Lepik: Hoiatus 90+1. saab Nikita Andrejev kollase ja derbi jääb vahele!
17:46
Ivar Lepik:  Nurgalöök veel Transile!
17:47
Külastaja Tra kommentaar
Mine ravile andrejev
17:47
Ivar Lepik: Vahetus Trans vahetab veel, Plotnikovi asemele Nikita Mihhailov.
17:48
Ivar Lepik: Vahetus  Levadia ka veel. 90+4. Roosnupp välja ja Cem Felek platsile.
17:48
Ivar Lepik:  Kaua veel?
17:49
Ivar Lepik:  KÕIK! Levadia jääb elama!
17:49
Ivar Lepik:  Mina siit tänan, jääge lainele ja järgmisel nädalal juba suur finaal!