Pühapäev, 4. november 2018
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Tere, algamas on Premium liiga eelviimase vooru viimane mäng, milles kohtuvad Paide Linnameeskond ja Tallinna Kalev.
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Paide läheb väljakule täpselt sama algkoosseisuga, millega saadi eelmisel nädalal Nõmme Kaljult 0:0 viik.
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Kalevil on täna puudu Roman Sobtšenko, aga mängukeelu alt on tagasi Steve Kingue.
14:59
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenid Frolov ja Džumadil loosisid pooled ära.
15:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Paide on palli vallanud, aga midagi ohtlikku pole veel tekkinud.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd Kingue tegi oma karistusala läheduses Valgele vea, Paide saab suurepärasest kohast karistuslöögi.
15:05
Kristjan Remmelkoor:  VäravJa Lilander lööb 6. minutil karistuslöögi otse ristnurka! Paide 1:0 ees.
15:08
Kristjan Remmelkoor:  Kaotusseisu jäänult Kalev kohe ärkas. Merilo pidi tegema kaks supertõrjet! Kõigepealt pareeris posti äärest Kingue pealöögi ja seejärel Džumadili käärlöögi.
15:09
Kristjan Remmelkoor:  Lilander proovis oma teist väravat lüüa, aga seekord liiga pehmelt ja Vallneril polnud püüdmisel mingeid probleeme.
15:11
Kristjan Remmelkoor:  Tur andis püstsöödu Valgele, kes ei suutnud väga terava nurga tõttu palli raamide vahele lüüa.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  Kingue tõusis keskkaitsest rünnakule ja lõi 20 meetrilt, Merilo tõrjus taas posti äärest.
15:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav 16. minutil Anier viigistab! Mööl andis pika söödu ette, Anier pääses üks-ühele ja lõi alla nurka.
15:18
Külastaja äge kommentaar
Anier on ikka klass. Loodetavasti tervis enam alt ei vea ja saab korralikult põmmutama hakata.
15:18
Külastaja vaataja kommentaar
Kas mängu kannab usagilt ka üle?
15:18
Kristjan Remmelkoor:  Kõiki Premium liiga mänge kannab kusagilt üle. Antud kohtumist näitab ETV2.
15:22
Hei, seda ei pea postitama. Vaatan tihti Live ülekandeid soccerneti omi. Kui küsiksite minult, oleks mega sõbralik, kui näiteks oleks kas uudises, või kusagil LIVE ülekande alguses link või mainitud, kus kannab üle. Eilset Levadia mängu ma nt ei leidnud ja kui soccernet ei kanna üle, siis on alati guessing game ja check postimees, etv ja tallinna tv. (aga muidu, ikkagi teete head tööd juba aastaid. päriselt!!) Aitäh
15:24
Kristjan Remmelkoor: Kalev on hakanud rohkem ründama, Paidel on olnud probleeme oma värava juurest ärasaamisega.
15:26
Kristjan Remmelkoor:  Wakui lõi 20 meetrilt, Merilo tegi järjekordse hea tõrje.
15:28
Kristjan Remmelkoor:  Yao andis läbisöödu karistusalasse Valgele, kellel jäi nurk jälle liiga teravaks. Vallner tuli joonelt vastu ja tõrjus jalgadega.
15:29
Kristjan Remmelkoor:  Yao optimistlik kauglöök ebaõnnestus.
15:34
Kristjan Remmelkoor:  Tur tsenderdas ja Djermanovic lõi peaga, Vallner püüdis kindlalt.
15:37
Kristjan Remmelkoor:  Ševjakovi kauglöök läks mööda.
15:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav41. minutil viib Wakui Kalevi 2:1 juhtima! Tema vasakult äärelt antud tsenderdus langes otse tagumisse küljevõrku.
15:42
Kristjan Remmelkoor:  Söödupunktid saab Matsunaga.
15:43
Kristjan Remmelkoor:  Merilo, kes oli täna mitmeid häid tõrjeid teinud, lasi nüüd tsenderduse otse sisse. Kuigi see Wakui pall ei olnud väravavahi jaoks kindlasti mugav.
15:43
Kristjan Remmelkoor:  VäravAga 44. minutil lööb Yao 2:2!
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Kalev kaotas oma väljakupoolel palli, Valge lükkas selle karistusalasse Yaole, kes mängis Vallnerist mööda ja veeretas palli tühja võrku.
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes seisuga 2:2.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Mööl võitis Paide karistusalas Kaselt palli tagasi, aga tulistas siis mööda ja üle!
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tsenderdus jäi Anieri jaoks kõrgeks.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Kingue vajab arstiabi.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi karistuslöök läks seekord selgelt mööda. See koht oli ka kaugemal kui avavärava karistuslöögi koht.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Korraks platsilt ära käinud Kingue jooksis väljakule tagasi.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on probleem Dõmovil, kelle nägu sai Raudsepa käega pihta.
16:13
Külastaja Fantasy kommentaar
Miks Möölil väravasöötu pole ?!?
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Küll tuleb. Vahel läheb natuke aega.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Kase lõi korneri järel peaga mööda.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Paide esimene vahetus: Djermanovic välja, Neemelo sisse.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Tur mängis Ševjakovist puhtalt mööda, kuid tema madal tsenderdus löödi kastist puhtaks.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Kalevi esimene vahetus: Anier välja, Rääbis sisse.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Neemelol hea võimalus, aga lõi karistusalas pallist mööda.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Matsunaga kauglöök ebaõnnestus.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Frolovilt söödu saanud Valge löök karistusala kaare pealt jäi pehmeks.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Paide teine vahetus: Valge välja, Välja sisse.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Paide kolmas vahetus: Frolov välja, Kaldma sisse.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Turi tsenderdus lendas kõigist üle.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  86. minutil pääses Neemelo üks-ühele, kuid tema teine puude läks liiga pikaks ja Vallner jõudis ette tõrjuma.