Teisipäev, 6. november 2018
19:54
Ivar Lepik: Kena teisipäeva õhtut!
19:56
Ivar Lepik:  Esimesed mängud algamas. Fookuses hoiame täna C-alagruppi ehk esmalt Crvena zvezda ja Liverpool ja siis hiljem Napoli ja PSG, aga muidugi jälgime kõikide mängude seise ja toome need teieni koos videomaterjali ja muu põnevaga.
19:56
Ivar Lepik:  Ja läksime!
19:57
Ivar Lepik: Teine mäng siis samal ajal on Monaco ja Club Brugge mõõduvõtt. Üks mees on tagasi Meistrite liigas.
19:58
Ivar Lepik: Ägedaid pilte ka.
20:05
Külastaja skeptik kommentaar
Mõni tippklubi pallur peale Shaqiri ja Mhitaryani on veel pidanud viimastel aastatel eurosarja võõrsilmängu poliitilistel põhjustel vahele jätma ?!?
20:06
Ivar Lepik:  Hea küsimus - esimese hooga ei meenu küll. Reeglina välditakse mingite klubide kokku loosimist, kuigi mängijapõhiselt on selliseid asju raskem vältida.
20:06
Ivar Lepik:  Kümme minutit on Crvena zvezda ilusti vastu pidanud. Mängitakse kui võrdne võrdsega.
20:07
Ivar Lepik: Värav Oi-oi... Henryl ei lähe kuidagi. Brugge asub Monaco kodus 1:0 ette!
20:11
Ivar Lepik: Värav Ja teine Bruggele! See penaltist.
20:14
Ivar Lepik:  Sturridge ei löö ära! Vasakult murtakse sisse, aga viiekastijoonel täitsa üksi ja paneb üle lati.
20:19
Ivar Lepik: Värav JAAA! Crvena zvezda teeb õhtu huvitavaks!
20:19
Ivar Lepik:  Nurgalöök riputatakse kasti ja Milan Pavkov rammib peaga palli võrku!
20:20
Ivar Lepik: Värav Ja samal ajal lööb Brugge juba kolmanda. 25 minutit ja 3:0.
20:24
Külastaja Viplala kommentaar
Monoco saab kodus korraliku sauna
20:25
Ivar Lepik: Värav  KAKS-NULL ja Crvena zvezda teeb imet!
20:26
Ivar Lepik: Sama mees Pavkov paneb 25 meetrilt kuuli teele ja ongi olemas!
20:28
Ivar Lepik: Liverpool: Alisson; Trent Alexander-Arnold, Joel Matip, Virgil van Dijk, Andrew Robertson; James Milner, Georginio Wijnaldum, Adam Lallana; Mohamed Salah, Daniel Sturridge, Sadio Mane.

Crvena zvezda: Milan Borjan; Filip Stojkovic, Vujadin Savic, Milos Degenek, Milan Rodic; Nenad Krsticic, Dusan Jovancic; Slavoljub Srnic, Marko Marin, Ben Nabouhane; Milan Pavkov.
20:34
Ivar Lepik:  Pavkovi teine värav videopildis ka. Korralik katmine ja superlöök.
20:36
Külastaja Napoli poolehoidja kommentaar
Teeme nüüd nii, et seis püsib sellisena 90 minutit :)
20:40
Ivar Lepik:  Uudiseid õhtust: Messi ei ole isegi mitte Barcelona pingil, vaid ikkagi tribüünil. Ei tule täna veel tagasi.
20:43
Külastaja hehe kommentaar
Henry saab ametist lahti homme
20:43
Ivar Lepik:  Poolajad! Võib vist öelda, et mõnusalt üllatavad? Crvena zvezda 2:0 peal Liverpooli vastu, Brugge 3:0 Monaco vastu.
20:44
Milline mängupilt on? Liverpoolil on ikka võimalusi või?
20:46
Ivar Lepik:  Väravad ka. Mis mängupilti puudutab, siis Liverpoolil oli kohe alguses supervõimalus, mille Sturridge ära käkkis. Edasi on palli hoitud, aga kodumeeskond seisab kaitses väga hästi seni.
20:47
Ivar Lepik:  Ja teisest mängust ka. Samal ajal - Gianluigi Buffon nimetati PSG algkoosseisu!
20:51
Ivar Lepik:
20:54
Külastaja Liverpool kommentaar
Kus Liverpool-crvena zvezda mängu üle kannab?
20:54
Ivar Lepik:  Mina vaatan selle asja vahendusel, mida varem Viaplay nime all tunti.
20:55
Ivar Lepik: Statistika näitab, et Liverpooli ülekaal ei ole just mäekõrgune.
20:58
Ivar Lepik: Vahetus  Vahetus VahetusFirmino on ennast valmis pannud. Päästeoperatsioon alaku!
21:00
Ivar Lepik:  Ja läksid mängud uuesti!
21:02
Instagramis 1 jalgpalli uudiste konto jalgpall. football , Soccernetile lõpuks konkurent
21:02
Ivar mis sina konkurentsist arvad ?
21:03
Ivar Lepik: Mane paaril meetril ei suuda jalga korralikult vastu saada!
21:04
Ivar Lepik: Konkurents on alati teretulnud, kui seda tehakse hästi!
21:08
Ivar Lepik:  Kümmekond minutit teist poolaega mängitud. Liverpool on selgelt aktiivsem ja otsib, aga zvezda kaitseb endiselt väga korralikult.
21:08
Külastaja hmm kommentaar
kaks vahetust tehti ju.
21:09
Ivar Lepik:  Ikoonidega juhtus äpardus, aga jah, Joe Gomez tuli ka pingilt. See pole praegust mängu seisu arvestades nii oluline.
21:10
Ivar Lepik:  Milneri tsenderdus kukkus rikošetist lati peale - korraks päris ohtlik moment.
21:21
Liverpoolil on probleeme süsteemide koha pealt - Kert Kams
21:24
Külastaja Erik kommentaar
Kas Henry hooaeg läbi?
21:25
Ivar Lepik:  Henry saab ilmselt ikka mõne mängu vähemalt veel seedida seda ametit, aga Monaco Meistrite liiga hooaeg võib küll sisuliselt läbi saada, kui Atletico täna Dortmundi võidab.
21:26
Ivar Lepik:  Salah ja posti! 20 minutit minna ja kaks head momenti järjest Egiptuse mehel, aga teine tuleb postist välja.
21:27
Eks siin Monaco ka süüdi. Müüb iga aasta oma parimad pojad ära.
21:31
Külastaja das.hf kommentaar
Mis müügituluga tehti? Seda pidi mingi 300 mijonit vist olema...
21:34
Ivar Lepik:  Monaco on selles mõttes ebatavaline, et nende kasvupotentsiaal on mingis plaanis väike. Aga kirjutasin nende tegemistest veidi üle aasta tagasi:
21:36
Ivar Lepik: Muide, kõige värskemad teated väidavad, et Monaco politsei vahistas klubi omaniku Dmitri Rõbolovlevi. Esialgu ei julge infot kinnitada.
21:38
21:38
Ivar Lepik:  Värav Brugge lööb seepeale 4:0. Vaene Henry.
21:40
Ivar Lepik:  Aga jah, tundub, et korruptsioonikahtlustusega. Irvhambad on juba asja kallal, näiteks "vahistage siis see kaitseliin ka juba".
21:40
On Monoco tiimil kvaliteeti ka hetkel?
21:42
Ivar Lepik: Kvaliteeti on seal kindlasti. Subašic, Falcao, Jovetic, Golovin, Chadli ... Need nimed on ilmselt kõigile tuttavad.
21:42
Enamus noored seal ju?
21:44
Ivar Lepik: Crvena zvezdal on vaja veel umbes viis minutit vastu pidada ja kõik tundub nende poole liikuvat. Väga oluline tulemus kogu alagrupiseisu arvestades.
21:44
Glik samuti
21:47
c alagrupis läheb tasavägiseks
21:49
Ivar Lepik:  Ja mängud läbi! Brugge võtab 4:0 võidu Monaco üle, Crvena zvezda saab 2:0 jagu Liverpoolist. Milline algus õhtule!
21:50
Ivar Lepik:  Kiire paus ja kümne minuti pärast lülitume juba ümber järgmistele mängudele.
21:51
TV6 võib sinnasamusesse ka minna Atletico-Dortmundi mängu näitamata jâtmise eest ...
21:51
Ivar Lepik:  Mis nad näitavad siis?
21:52
Ivar Lepik:  Brugge sai alagrupiturniiril esimese võidu pärast 2005. aastat; Monaco ei ole 15 mängus järjest võita suutnud.
21:53
Barca ... vãhemalt nii tundus kommentaari jârgi(ise teises toas prg)
21:53
Ivar Lepik:  Huvitav tõesti. Vaatasin ise ka ennist, et kannavad Atletico ja Dortmundi mängu.
21:55
Ivar Lepik:  Aga meil on siis kokku kolm päris head matši kohe kavas - Atletico-Dortmund (A), Inter-Barcelona (B) ja Napoli-PSG (C). Nagu öeldud, mina vähemalt esialgu vaatan Napoli ja PSG madistamist kõige tähelepanelikumalt.
21:56
Ivar Lepik: Barcelona on väga elevil. See on küll selline värvitoon, mida ainult naised mõistavad. On see nüüd oranž või roosa?
22:01
Kalju vorm ka rohkem roosa kui see
22:01
Ivar Lepik:  Ja läksid mängud!
22:02
Ivar Lepik: Värav JÄTKUB SEALT, KUS POOLELI JÄIME! PSV 1, TOTTENHAM 0!
22:03
Ivar Lepik:  Nurgalöök ja Luuk de Jong viib Wembleyl külalised ette!
22:03
Ivar Lepik:  Värav Ja Porto läheb Moskva Lokomotivi vastu ette! Ei saa venelased kuidagi see aasta.
22:04
Ivar Lepik: Värav  Ja Schalke ka ette! D-alagrupp alustab kuumalt!
22:06
Ivar Lepik:  Nende seisudega liiguksid Porto ja Schalke edasipääsu poole. Galatasarayl on veel varianti, Lokomotivi edusse on raske hetkel uskuda.
22:08
Ivar Lepik: Kadunud 61 sekundiga?
22:08
Ivar Lepik:
22:08
Ivar Lepik:  Väravat siis liikuva pildina ka.
22:10
ennustan, et mingi suurklubi saab veel üle väikse käest
22:10
22:11
Ivar Lepik: Täna siis nii võttes ongi vist ainult Tottenham ja PSV veel? Interit ma ikkagi isegi Barcelona kõrval väikseks ei nimetaks.
22:11
Ivar Lepik:
22:18
Ivar Lepik:  Meunier, mida sa teed!? Neymar annab kannaga supersöödu, aga belglane ei suutnud midagi tarka välja mõelda ja söötis lõpuks selgesse suluseisu...
22:20
Ivar Lepik:  Neymar on head teravust loonud. Napoli kaitsjad on kohati päris hädas.
22:24
Ivar Lepik:  Nüüd pole 20 minutit kuues mängus ühtegi väravat löödud.
22:27
Ivar Lepik:  Neymar saab fännidelt hetkel kõvasti kiita ja igati põhjendatult. Ei ole teda ammu nii teravana näinud.
22:34
Ivar Lepik: Värav  Atletico 1:0 Dortmund!
22:34
Ivar Lepik:  33. minut ja Saul viib Atletico kodus ette. 0:4 vähemalt ei kordu.
22:44
Ivar Lepik: Värav Porto 2:0 Lokomotivile!
22:48
Ivar Lepik: Värav JA TULEB POOLAJA LÕPPU! PSG!
22:48
Ivar Lepik: Ühest lisaminutist teine ja Juan Bernat sahistab!
22:49
Ivar Lepik:  Ja poolajad ka. Väike paus ja oleme peagi tagasi.
22:55
Ivar Lepik:
22:56
Ivar Lepik:
23:03
Ivar Lepik:  Aga nii. Osad mängud läksid juba uuesti, osad kohe lähevad - mängime! Veel 45 minutit.
23:11
Ivar Lepik:  Buffon! Mertens vajutab kasti joonelt, aga vanameister on tasemel!
23:12
Ivar Lepik:  Ja uuesti näpud vahel Buffonil!
23:13
Külastaja hea laul kommentaar
23:14
Ivar Lepik: Värav Schalke kaks-null Galatasaray ja D-alagrupis saavad asjad üha selgemaks!
23:14
Ivar Lepik:  Aga mis toimub Napolis! PSG on meeletu surve alla jäänud!