Rasmus Voolaid: Tere õhtut, head jalgpallisõbrad! Joonas Tamm jätkab täna oma Euroopa liiga seiklust ja vaatame siis, kuidas tal läheb.
Rasmus Voolaid: Sarpsborg täna kollases, Malmö helesinises. Läksime!
Kas keegi eestlastest on seni euromängus skoorinud?
19:59
Rasmus Voolaid: Kvalifikatsioonis on muidugi paljud, aga Euroopa liiga alagrupis on vähemalt Sergei Zenjov kindlasti skoorinud.
20:03
Rasmus Voolaid: Sarpsborgil oli suurepärane võimalus, kui Mortensen oli pika audi järel olukorda jõudmas, aga lõpuks tehti väike viga. Tamm oli ka aktsioonis.
20:09
Külastaja skeptik kommentaar
Zenjov skoorinud? Vb mälu petab aga môtlete tema omavâravat Dortmundile?
20:11
Rasmus Voolaid: Nüüd tegi Malmö esimese ohtlikuma löögi, autoriks Christiansen, aga Vasjutinilt korralik tõrje.
20:15
Rasmus Voolaid: Sarpsborgi kaptenil Thomassenil sõideti korralikult jalg alt ära ja juba saadeti varumees ka sooja tegema. Tundub, et on pahasti.
20:19
Rasmus Voolaid: Samal ajal läks Besiktas Genki vastu juhtima ning virtuaalselt on tabeliseis ülipõnev: Genk ja Besiktas 6 punkti peal, Malmö ja Sarpsborg 5 peal.
20:21
Rasmus Voolaid: Antonsson pääses natuke liiga lihtsalt Tamme vastu peaga löögile, aga õnneks mööda. Enne seda oli just eelmises episoodis Tamm palli puhtaks löönud.
20:24
Rasmus Voolaid: Mäng on täielikult Malmö käes ja Sarpsborg on kogu meeskonnaga kaitsesse surutud. Vähemalt Tamm on pildis.
20:30
Rasmus Voolaid: Tamm oli taas ründefaasis terav, kui esimese palli edasi lükkas, aga Mortensen korralikult löögile ei pääsenud. Nullid püsivad, umbes tosin minutit veel avapoolaega minna.
20:33
Rasmus Voolaid: Malmö on terav! Antonsson pääses Tamme vastu löögile, aga Vasjutin tõrjus. Pall põrkas Antonssonile tagasi ja selles olukorras libistas eestlane end hästi olukorda sisse. Antonsson küsis küll penaltit, aga seda ei tulnud.
20:36
Rasmus Voolaid: Hoiatus 39. minutil läks esimene kollane Sarpsborgi vasakäärele Askarile.
20:41
Rasmus Voolaid: JOONAS TAMM! Antonsson pääses väga ohtlikult löögile, aga Tamm viskas end täpselt õiges kohas tee peale ette. Taas küsitakse penaltit, aga mõistagi seda ei tule.
20:42
Rasmus Voolaid: HoiatusPoolaja viimasel minutil sai ka Muhammed kollase. 2 kollast on kohtunik andnud ja mõlemad Sarpsborgile.
20:45
Rasmus Voolaid: Tuli ka kaks üleminutit ja Rosenberg sai viiamsel sekundil peaga löögile, aga üle. Vaheaeg! Malmö kaitseb sitkelt.
21:00
Rasmus Voolaid: Läksime taas!
21:03
Rasmus Voolaid: Rashad Muhammed tegi võimsa jooksu ja pani Sarpsborgi eest palli posti!
21:03
Rasmus Voolaid: Hoiatus Ja järjekordne kaart Sarpsborgile: sedapuhku Thomassen. Ootamatult palju saavad nad hoiatada.
21:13
Hetkel käimasolevatest EL peladest ses ja Viini Rapid-Villarreal kohtumises ainsana 0:0 - huvitav kus enne skooritakse(kui üldse) ...
21:15
Rasmus Voolaid: Teise poolaja esimesed 15 minutit on Sarpsborgilt olnud päris head ja ollakse isegi parem meeskond platsil.
21:17
Rasmus Voolaid: Hoiatus62. minutil teenis ka Malmö lõpuks kaardi, kui selle sai Rieks.
21:17
Rasmus Voolaid: Värav MORTENSEN VIIB SARPSBORGI JUHTIMA!
21:18
Rasmus Voolaid: Pika palli järel pikendati Halvorsenile, kes enne otsajoont palli värava ette lükkas ja Mortensen vabalt peaga sisse koksas. Henriklarssonlikult.
21:22
Rasmus Voolaid: Värav Ja juba tuleb vastu ... Antonsson! Esimesele löögile jääb Tamm ette, aga teisele enam end ette libistada ei jõua.
21:23
Rasmus Voolaid: Sarpsborgi värav:
21:26
Külastaja njaa kommentaar
Tamm oli see kes pikendas Halvorsenile.
21:26
Löögile? Hirmus esimene puude Tammelt lihtsalt.
21:26
Rasmus Voolaid:
21:27
Rasmus Voolaid: Tänud! Oli tõesti Tamme hokisööt, vaatasin esialgu valesti.
21:28
Rasmus Voolaid: Hoiatus Malmö mees Larsson proovis eriti haledalt penaltit kalastada ja teenis kollase.
21:31
Rasmus Voolaid: Hoiatus 76. Tammele ka kollane!
21:38
Rasmus Voolaid: Viimased seitse minutit minna. Sarpsborg mängib jätkuvalt kõik standardolukorrad Tamme peale.
21:44
Rasmus Voolaid: 90 minutit hakkab täis saama. Malmö jätkuvalt üritab, aga Sarpsborg seisab kaitses kindlalt. Kuigi ohtlikuks pärast väravat enam saadud pole.
21:45
Rasmus Voolaid: Teises mängus on Genk viigistanud seisu Besiktase vastu ehk praeguse seisuga meeskondade järjekord tabelis ei muutuks ja Sarpsborg jääks teiseks. Aga siin mängus veel kolm lisaminutit.
21:48
Rasmus Voolaid: Heintz läks väga kaugelt veel üritama, aga paugutas taevasse. Viimased sekundid veel minna.
21:49
Rasmus Voolaid: Kõik! Sarpsborg küll juhtis, aga tõenäoliselt on nad viigipunktiga rahul. Kaks vooru minna ja Sarpsborgil on kõik enda kätes.