Teisipäev, 27. november 2018
19:53
Ivar Lepik:  Tere teisipäeva õhtut!
19:55
Ivar Lepik: Taas Meistrite liiga lainel ja nagu tänavu sügisel tavaks saanud, täies mahus. Alustame nii, et fookus on AEK ja Amsterdami Ajaxi mängul, lisaks samal ajal toimumas CSKA ja Plzeni Viktoria mäng.
19:56
Ivar Lepik: Venemaal on värskelt ka lund tulnud, saab põnev olema. CSKA vajab igal juhul võitu.

19:56
Ivar Lepik:  Aga läksime!
20:04
Ivar Lepik:  Mida siis meeskonnad vajavad? AEK ja Plzeni jaoks on Meistrite liiga unistus lõppenud, parimal juhul võivad nad püüda kohta Euroopa liigas. CSKA-l on raske edasipääsu püüda, aga võimalik; Ajaxil on seis päris hea ja täna võites muutuks veel paremaks.
20:05
Ivar Lepik: Värav Aga CSKA 1:0 ette penaltist! Fjodor Tšalov lööjaks.
20:06
Külastaja juninho kommentaar
Ivar, miks hääldatakse CSKA just tsee-ess-kaa ja mitte tsee-ess-kaa-aaa?
20:06
Ivar Lepik:  Hea küsimus - mugavus?
20:08
Ivar Lepik: Vlasic siiski lõi penaltit, vabandused.
20:10
Ivar Lepik:  Jooksev seis oleks G-grupis nüüd selline, et Real ja Roma 9, CSKA 7. CSKA mängib viimases voorus Realiga võõrsil - oleks põnev, kui täna Roma võidaks ja CSKA-Real saaksid omavahel parema selgitada.
20:15
Külastaja mc kommentaar
Oota Ivar, CSKA pole veel seda mängu võitnud.
20:15
Ivar Lepik:  Absoluutselt, Plzen on üllatusvõimeline.
20:16
Külastaja hmm kommentaar
Samas on ka võimalus, et real võidab täna ja järgmine kord mängib nii CSKA Reali üle kui ka Plzen Roma ja seega Roma jääb üldselt edasipääsust ilma?
20:16
Ivar Lepik:  Selline stsenaarium on ka võimalik, just.
20:22
Mis päeval EJL auhinnagala on?
20:23
Ivar Lepik:  9. detsembril, järgmise nädala pühapäev.
20:24
Ivar Lepik:
20:24
Ivar Lepik:  CSKA ette viinud penalti ja olukord.
20:35
Ivar Lepik:  Kreekas on Ajax väga selgelt üle, aga nagu siinsest vaikusest välja võib lugeda, ollakse momentide loomisega mõningates raskustes. AEK seisab kaitses ja seisab korralikult.
20:38
Ivar Lepik:  Plzen eksib penaltil!
20:40
Ivar Lepik:  Roman Prochazka saab 44. minutil proovida, aga Akinfejev toob ära!
20:42
Ivar Lepik:  Ja poolajad. CSKA 1:0 ees, AEK-Ajax 0:0.
20:58
Ivar Lepik: Ja läksid uuesti.
20:59
Ivar Lepik:
20:59
Ivar Lepik:  Akinfejevi tõrjutud penaltit ka videos.
21:00
Ivar Lepik:
21:08
Ivar Lepik: Värav Plzen lööb ühe tagasi!
21:10
Ivar Lepik: Prochazka, kes penaltil eksis, naelutab nüüd teisest lainest palli võrku. 1:1!
21:16
Ivar Lepik: Ajax posti! Nii lähedale polegi veel jõutud.
21:17
Ivar Lepik: Kreeka fännid teevad jälle pahandust.
21:19
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine  PENALTI Ajaxile! Ja AEK vähemuses, Marko Livaja saab duši alla!
21:20
Ivar Lepik: Värav Ja Dusan Tadic karistab ära. Korras!
21:24
Ivar Lepik: Värav Ajax 2:0 ja Tadici teine, see on suur samm!
Külastaja skeptik kommentaar
Huvitav kui kindel see olla võiks, et kõik kaardi kaugusel mängukeelust olevad pallurid see voor ka selle kaardi võtavad ... Olgu siis tahtmatult või tahtlikult. Ramos olla üks nendest vist ...
21:33
no kui ramosel mänguvahelejäämise oht, küll see mees siis selle kollase ära võtab. Kuna ta sellist nalja ei ole teinud pigem küsimus.
21:34
Ivar Lepik: Värav Plzen tuli rongi alt välja! 2:1 ja kindlustatakse Reali ja Roma edasipääsu veelgi!
21:42
Huvitav mida CSKA noor jaapanlane, kes täna väljakule ei saa, endast kujutab?
21:43
Ivar Lepik:  Ta on üldse üsna vähe minuteid saanud. Ehk vaatas keegi Ahmati ja CSKA mängu ja oskab kosta?
21:47
Ivar Lepik:  Ja lõpuviled!
21:47
Ivar Lepik:  Ajaxi, Reali ja Romaga kohtume kevadel. CSKA-ga mitte. Nüüd aga väike paus ja oleme tagasi vähem kui veerandtunni pärast.
22:00
Ivar Lepik:  Ja lähme uuesti!
22:00
Ivar Lepik:  Fookus siis Bayern-Benfica ja Lyon-City peal.
22:05
Ivar Lepik: Aga veel tagasipõige: see mees on tõesti väga särav olnud.
22:10
Ivar Lepik: Ja vahele ka Euroopa liiga uudiseid.
22:12
Ivar Lepik: Värav Robben keerab aastaid tagasi!
22:13
Ivar Lepik:  Nagu 2010 oleks tagasi! Alustab kaugelt paremalt äärelt, võtab kolm meest ette, siis veel ühe ja paneb tagumisse ristnurka!
22:14
Ivar Lepik: Värav Ja Šahtar 1:0 ette Hoffenheimi vastu. Neil on võitu väga vaja, et Lyoni (ja City kandadel veel püsida).
22:16
Ivar Lepik: Värav Šahtar kaks! Kaks minutit, kaks väravat!
22:19
Ivar Lepik: Värav Aga Hoffenheimilt tuli juba üks tagasi!
22:30
Ivar Lepik:  Nüüd turmtuli vaikib. Samal ajal on Lyon kontratel väga ohtlik, aga Cityt veel ei murta.
22:30
Ivar Lepik: Värav ROBBEN!
22:31
Ivar Lepik:  Nüüd pani teise ristnurka - täpselt sama liigutus ikka!
22:37
Ivar Lepik: Värav Bayern 3:0! Täna on nende päev! Lewandowski nurgalöögi järel kolmas!
22:43
Ivar Lepik: Värav Ja Hoffenheim 2:2! See on hull mäng!
22:47
Ivar Lepik:  Poolajad. Väravaid on löödud kahes mängus kuuest, aga kokku seitse tükki: Bayern-Benfica 3:0 ja Hoffenheim-Šahtar 2:2. Teised mängud 0:0.
22:56
Külastaja RealFan kommentaar
Ünder paarilt meetrilt tühjast väravast üle... isegi Torres oleks sellise üle uhke.
22:56
Ivar Lepik:  Vahele Robbeni väravad esimesest poolajast.
23:02
Ivar Lepik:  Ja läheme edasi!
23:03
Ivar Lepik: Värav  40 sekundit ja Benfica lööb ühe tagasi!
23:05
Ivar Lepik: Värav Ja Gareth Bale viib Reali 1:0 ette! Oluline värav.
23:07
Ivar Lepik:
23:07
Ivar Lepik:  Oli õnne ka...
23:08
Ivar Lepik: Värav Lewandowski teine täna! 51. minut! 4:1!
23:11
Ivar Lepik: Värav LYON 1:0 ETTE! Ei saa City hakkama nendega!
23:12
Külastaja Mällarmees kommentaar
Sa nii särad siin ma panen ka teleka käima siis
23:16
Ivar Lepik:  Värav Mandžukic viib Juventuse ette, mis on hea uudis ka Manchester Unitedile!
23:18
Ivar Lepik:  Värav Värav Real 2:0 ette - seal on tehtud ilmselt - ja City 1:1!
23:21
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine Üks seik jäi kahe silma vahele - meie "sõber" Adam Szalai sai Hoffenheimi eest punase mõni minut tagasi.
23:23
Külastaja as kommentaar
Keegi Manu mängu kohta oskab öelda midagi?
23:23
Ivar Lepik:  See on ainus, kus skoor veel 0:0 ...
23:25
on võimalusi? või pargivad bussi
23:27
Ivar Lepik:  Esimene poolaeg - palju palli, vähe võimalusi. Teisel oli Fellainil superšanss, aga nagu ütlesin, 0:0. Proovin kohe video ka leida.
23:29
Ivar Lepik:  Tundub, et seda klippi veel ei ole.
23:34
Ivar Lepik: Värav Bayern viies ja seekord Franck Ribery!
23:37
Ivar Lepik: Värav LYON 2:1!
23:39
Ivar Lepik: Värav Ja 2:2! City ei taha kaotada ka! Cornet lõi Lyonilt teise, City poolt vastas Agüero!
23:40
Külastaja Sa kommentaar
Mis need tabeliseisud praegu oleks kui mängu sellise seisuga lõppeks?
23:41
Ivar Lepik: Hetkeseisuga:

E: Bayern ja Ajax edasi, viimases voorus mängitakse esikohale.
F: City ja Lyon edasi, kohad selguvad viimases voorus.
G: Real esimene, Roma teine.
H: Juventus esimene, United ja Valencia mängivad teisele kohale.

23:44
Ivar Lepik:
23:44
Ivar Lepik:  De Gea tõrje vahepeal - Unitedi seis võiks palju kehvem olla.
23:49
Ivar Lepik: VäravŠAHTAR ELAB! Kümnemehelise Hoffenheimi vastu lüüakse 90+3. 3:2 värav!
23:49
Ivar Lepik: Värav Ja Manchester United lööb 1:0 ära, mis tähendab, et Valencia on väljas!