Teisipäev, 11. detsember 2018
19:52
Ivar Lepik:  Tervitused Lillekülast Amps Arenalt, kus Soccernet.ee mälumäng on täies hoos!
19:54
Ivar Lepik:  Siin näeb täna Meistrite liiga põnevaid lahinguid, mis küll suures osas algavad kell 21.45 ehk jõuab Tallinnas veel sammud siiapoole seada. Ühtlasi toome tänase mängudeõhtu siit teieni ja alustame vaikset jälgimist juba D-alagrupist.
19:57
Ivar Lepik:  Ja õhtu esimesed mängud on alanud!
19:57
Ivar Lepik:  D-grupis on selge, et Porto on edasi esimesena ja Schalke teisena. Lahtine on vaid see, kes läheb kolmanda kohaga Euroopa liigasse.
20:02
Külastaja vest kommentaar
Kas Liverpool - Napoli kuskil üle ka kantakse? Kui telekava uskuda, siis tuleb 3 eri kanalist Barca - Tottenham.
20:03
Ivar Lepik:  Ju ikka kantakse, aga mul puudub teadmine, kus. Kahtlustan, et mitte TV6.
20:05
Ivar Lepik: Tänase õhtu esimesed kümme minutit on möödunud väravateta.
20:13
Ivar Lepik: Värav PORTO asub juhtima!
20:14
Ivar Lepik:  See ei tähenda siiski suures plaanis midagi, sest Galatasaray kaotuse korral jäävad nad ikkagi kolmandaks, kui Schalke ja Lokomotiv viiki lepivad.
20:19
Ivar Lepik:
20:20
Ivar Lepik: Porto väravat videopildis ka.
20:29
Külastaja skeptik kommentaar
Kui Ivar juba seal on ehk siis oskab öelda kas sealse söògikoha hinnad on laes ...
20:30
Ivar Lepik: Hinnad on Tallinna kohta üsna tavalised, ma ütleks. Vaatan praegu menüüst, et näiteks fish & chips on seitse eurot, küüslauguleivad kolm eurot, 0,5 liitrit õlut neli eurot (vaadist isegi 3,80).
20:37
Ivar Lepik:  Värav Porto penaltist 2:0!
20:38
Ivar Lepik: Aga täpselt nagu esimese väravaga, ei loe see hetkeseisuga midagi.
20:41
Ivar Lepik:  Värav Ja üks tagasi Galatasaray poolt, samamoodi penaltist!
20:42
Ivar Lepik:  See võimaldab mul muidugi kolmandat korda öelda, et tegu on väravaga, mis hetkeseisuga midagi ei muuda.
20:45
Ivar Lepik:  Poolajale!
20:45
Ivar Lepik:  Hetkeseisuga siis muutumatuna ehk Porto, Schalke, Galatasaray, Lokomotiv.
20:45
Külastaja Kaisa kommentaar
Kas teie toimetajatelt täna autogrammi ka saab? :)
20:47
Ivar Lepik:  Ikka! Meid on siin täna lausa neli ehk lisaks minule Rasmus viib hetkel mälumängu läbi, Kasper ja Kristjan osalevad.
20:56
Ivar Lepik:  Ja teised poolajad!
20:56
Külastaja ANTS kommentaar
Mis te arvate, kas Liverpool saab edasipääsuga hakkama?
20:57
Ivar Lepik:  See saab väga huvitav mäng olema, sest Liverpoolil on vajalik kvaliteet olemas, aga kui keegi teab, kuidas meeskonda selliseks matšiks häälestada, on see Carlo Ancelotti.
20:58
Ivar Lepik:  Kui peaksin ennustama, siis arvaksin, et Liverpool pääseb edasi, aga seal on nii palju võimalikke stsenaariume, et midagi täpsemalt ennustada ei julge. Väga väikestes detailides on kõik kinni. Kas PSG suudab Belgradi karukoopas üldse võita?
21:01
Ivar Lepik:
21:09
Ivar Lepik:  Kümme minutit teist poolaega möödas ja seisud püsivad. On Lokomotivil jõudu välja tulla?
21:12
Ivar Lepik: Värav Porto lööb 3:1! Lokomotivile veel indu juurde.
21:17
Ivar Lepik:  Vahemärkusena on ehk põnev välja tuua, et Lokomotiv tegi poolajal ühe vahetuse - kaks aastat tagasi EM-finaalis värava löönud Eder võeti välja ja üks aasta tagasi Eestis mänginud Anton Mirantšuk saadeti platsile.
21:22
Ivar Lepik: Värav Aga Galatasaraylt üks tagasi! Ei anta seal alla!
21:23
Ivar Lepik:  Ja penalti otsa, aga nüüd Feghouli virutab latti!
21:23
Ivar Lepik:  3:3 oli Galatasaray poolt juba nii lähedal, aga ei tule!
21:28
Ivar Lepik: Põnev number.
21:31
Ivar Lepik:
21:46
Ivar Lepik:  Värav Schalke lööb ühe ära! Nüüd on Lokomotiv küll väljas.
21:48
Ivar Lepik:  Ja lõpuvile ka Saksamaal ehk Lokomotiv jääb grupis viimaseks, Galatasaray kolmandaks. Porto ja Schalke jaoks jätkub Meistrite liiga.
21:49
Ivar Lepik:  Kümne minuti pärast juba järgmised mängud!
22:01
Ivar Lepik:  Paralleelselt mängivad mulle siin Amps Arenal Liverpool-Napoli ja Barcelona-Tottenham.
22:02
Ivar Lepik:  Ja mängime!
22:03
Külastaja Madis kommentaar
Mille puhul leinaseisak Barcelonas oli?
22:04
Ivar Lepik:  Hea küsimus - kohe esimese hooga ei suudagi tuvastada põhjust.
22:09
Ivar Lepik:  Värav Barcelona lööb esimese ära ehk hetkeseisuga Tottenham väljas!
22:09
Ivar Lepik:  Ousmane Dembele, paha poiss, polegi vaja trennis käia!
22:11
Külastaja Egon kommentaar
Leinaseisak oli endise Barcelona presidendi mälestuseks, kel oli arvatavasti surmaastapäev vms
22:11
22:12
Ivar Lepik: Irvhammaste seisukoht sai varajase ninanipsu.
22:12
Ivar Lepik: Värav  PSG!
22:12
Ivar Lepik:  Edinson Cavani tõmbab C-alagrupis sae käima!
22:13
Ivar Lepik: Värav AGA! PSV lööb Interile võõrsil ära ehk hetkeseisuga jälle Tottenham edasi!
22:14
Ivar Lepik:  Hirving Lozano loomulikult!
22:15
Ivar Lepik:  Hoiatus Van Dijk koksab Mertensi säärde tallaga, aga pääseb kollase kaardiga.
22:15
Külastaja ee kommentaar
Salah jättis suht 100% võimaluse vahepeal kasutamata muide
22:15
Ivar Lepik:  Mõlemal meeskonnal on päris head momendid olnud juba, jah.
22:16
Ivar Lepik: Värav Dortmund lööb Monacole ära ja tõuseks hetkel Atletico ette grupi võitjaks.
22:17
Külastaja RealFan kommentaar
Punase kaardi koht
22:18
Ivar Lepik:
22:19
Ivar Lepik:  Dembele värav - tõesti ei ole vaja trennis käia...
22:21
Külastaja F kommentaar
Juhul kui live saab edasi ss van dijk jtab vahele mängu. ( aga kas euroopa liigase ka kandub see )
22:21
Ivar Lepik:  Euroopa liigasse peaks kanduma küll.
22:22
Ivar Lepik:
22:22
Ivar Lepik:  Interi kaitseliin küpsetas sellise koogi.
22:22
Ivar Lepik:
22:23
Ivar Lepik:  Ja PSG värav. Mbappe on ikka täiesti uskumatu.
22:24
Ivar Lepik: Liverpool paneb palli võrku, aga Mane on suluseisus!
22:24
Ivar Lepik:  Ja selgelt on.
22:35
Ivar Lepik: Värav MOHAMED SALAH ELAB!
22:35
Ivar Lepik:  NULLNURGA ALT TAGUMISSE POSTI!
22:36
Ivar Lepik:  Okei, mitte päris nullnurk, aga suurepärane pööre, Koulibalyst sammuga mööda ja Ospinale jalgade vahele!
22:39
Ospina võib pisut häbeneda
22:39
Külastaja Mällarmees kommentaar
isegi mina pool kaine pilguga oleks värava alla söötunud aga räägime pärast järgmist õllet edasi
22:41
Külastaja Erik kommentaar
Hetkel on ikkagi Napoli edasi?
22:41
Ivar Lepik:  Ei - 1:0 viiks Liverpooli edasi. 2:1, 3:2 jne Napoli. 2:0 või 3:1 jällegi Liverpooli.
22:41
Ivar Lepik:
22:42
Ivar Lepik:  Salahi väravat liikuvas pildis ka.
22:42
Ivar Lepik: Värav PSG lööb 2:0 ja seda enam on seis Liverpoolis oluline!
22:43
Ivar Lepik:  Neymar seekord.
22:43
hääküll lepik ma võtan üle ühesõnaga napoli fänne on näha pisarates tribüünil, aga mängida veel on, midagi pole kadunud
22:46
Ivar Lepik:
22:46
Ivar Lepik:  PSG kolmepealine ründelohe on ikka täiesti ebamaisel tasemel. Neymar jättis Crvena zvezdast mulje nagu amatööridest.

23:05
Ivar Lepik:  Nonii. 45 minutit minna! Läksime!
23:10
Ivar Lepik:  Plakatid kolisevad! Salah lükkab esimesest postist mööda.
23:17
Ivar Lepik:  Barcelona lööb teise, aga suluseisust. Ei loe. Tottenham püsib. Õige otsus.
23:18
Ivar Lepik: Värav Crvena zvezda lööb PSG-le ühe tagasi! Kas veel üks plot twist ootamas?
23:21
Ivar Lepik: Vahetus  Barcelona toob Messi välja. Ei lepita 1:0 eduga.
23:23
Ivar Lepik:  Ainus 0:0 püsib veel Brugges, kus Atletico külas. Atleticol oleks aga võitu vaja, sest hetkeseisuga langetaks grupis teiseks.
23:29
Ivar Lepik:  20 minutit minna. Napoli vajab väravat. Inter vajab väravat. Itaallastele kehv õhtu seni.
23:30
Ivar Lepik: Värav  INTER SAAB!
23:30
Ivar Lepik:  Aega võttis, aga asja sai. Icardi lööb 73. minutil 1:1 ja nüüd oleks juba Inter edasi!
23:33
Ivar Lepik:  Cillessen teeb samal ajal imeasju Barcelona väravas...
23:34
Ivar Lepik:  Ospina tassib Napolit! Liverpool ründab ohtlikult, aga Ospina tagasihüppelt kisub palli välja!
23:36
Ivar Lepik:
23:36
Ivar Lepik:  Icardi värav.
23:36
Ivar Lepik: Värav  PSG lööb samal ajal 3:1 ehk nemad on nüüd küll juba vähemalt üheksa küünega edasipääsus kinni!
23:37
Ivar Lepik:  Ja Ospina toob Mane löögi ära, õigemini lööb Mane talle pihta!
23:38
Ivar Lepik:  Milline raisamine mõlemal pool! Ei tee Trent, ei tee Callejon!
23:40
Ivar Lepik:  Kümme minutit minna. Kes keda? Ühest väravast piisab.
23:43
Ivar Lepik: Värav TOTTENHAM! 1:1 Camp Noul ja see tähendab, et nüüd on Inter väljas!