Neljapäev, 13. detsember 2018
19:54
Meinhard Pulk:  Tere õhtust!
19:55
Meinhard Pulk: Joonas Tamm on alustamas Genki vastu ülitähtsat ja oma tõenäoliselt viimast mängu Sarpsborgi eest. Võit täna Belgias ja koht Euroopa liiga play-off'is oleks suure tõenäosusega tagatud!
19:55
Meinhard Pulk:
19:56
19:56
Meinhard Pulk: Tänased koosseisud!
19:57
Meinhard Pulk: Esimeses omavahelises mängus sai Sarpsborg Norras 3:1 võidu ja seega oleks võrdsete punktide korral eelis just neil.
19:58
Meinhard Pulk:  Ja seega pean täpsustama ka enda eelnevat repliiki - võit garanteeriks koha play-off'is Sarpsborgile.
19:58
Meinhard Pulk:  Mäng käib!
20:00
Meinhard Pulk: Värav  Ai-ai. Kolmanda minuti algus ja Genk juhib...
20:02
Meinhard Pulk: Pall pannakse audist mängu, Ole Jörgen Halvorsen annab küljejoone juurest palli kasti, Zinho Gano edestab Jörgen Horni ning suunab palli jalaga tagumise posti kõrvale.
20:02
Meinhard Pulk:  See käis valusalt kiiresti.
20:02
Meinhard Pulk: Värav  5. minut ja 2:0...
20:04
Meinhard Pulk:  Genk tuleb keskelt läbi, Tamm ei saa palli klaaritud, komistab seejärel ja Joseph Paintsil lööb palli rikošetiga esiposti kõrvale
20:04
Külastaja njaa kommentaar
Kõik algas sellest, et Tamm käkerdas palliga küljejoonel :D:D
20:05
Tamm on Genkiga lepingu sõlminub? Mõlemad väravad on temalt alguse saanud, sest ta on lihtsalt maha kukkunud :D:D
20:07
Meinhard Pulk:  Sisuliselt identne mängu algus sellega, kui Besiktas käis Norras. Ehk õnnestub täna Sarpsborgil endal midagi sarnast korraldada?
20:08
Meinhard Pulk:  Nurgalöökidega on Sarpsborg 2:0 ette pääsenud.
20:09
20:09
20:10
Meinhard Pulk:  Sarpsborg on ohjad nüüd päris selgelt endale haaranud. Esialgu pole veel löökideni jõutud.
20:11
Meinhard Pulk: Aga oli hoopis Genki kolmas lähedal! Madalale söödule ei saanud ei väravavaht ega keegi väljakumängijatest pihta ning pall läks värava eest nõnda läbi, et mitme meetri raadiuses polnud ühtegi mängijat.
20:12
Meinhard Pulk:  Tamm sai küljeaudile pea vahele, aga pall maandus väravakatusel!
20:12
Meinhard Pulk:  Sarpsborgi seni parim võimalus.
20:19
Meinhard Pulk: Muhammed (Sarpsborg) murdis äärest keskele, otsis pikalt löögikohta ja lõpuks üritas Lund-Nielsen paarikümnelt meetrilt, kuid rikošetiga läks pall neljandaks nurgalöögiks. Sealt midagi ohtlikku ei tulnud.
20:19
emotsionaalselt isegi hea, kui sats eurosarjast välja langeb. siis on vähem olekseid, kui tamm klubi vahetab.
20:22
Meinhard Pulk: Tamm blokeeris nüüd kenasti Genki kauglöögi. Paar minutit varem paistis ta negatiivses mõttes silma sellega, et pühkis keskväljal palli pealt vaid tolmu (ehk ei saanud korralikult pihta pallile.
20:23
Meinhard Pulk: Post! Sarpsborgi suluseisulõk ebaõnnestus, teise värava autor Paintsil jooksis paremalt äärelt Tammelt eest ära ja lõpetas pika spurdi löögiga tagumise posti pihta!
20:25
Meinhard Pulk:  Täielik kaos Genki karistusalas, korralikku lööki ei tahtnud Sarpsborgilt kuidagi tulla ja lõpuks maandub pehme löök Genki väravavahi kinnastes!
20:26
Meinhard Pulk: Hoiatus  28. minutil tuleb Sarpsborg kontrasse ja Uronen võtab vahetult enne karistusala norralaste mängumehe maha. Heast kohast karistuslöök.
20:27
Meinhard Pulk:  Aga Heintzi karistuslöök jääb pidama müüri.
20:34
Meinhard Pulk:  Sarpsborgi kaitse lekib aeg-ajalt ikka väga ereda leegiga. Tamm võrreldes nii mõnegi teise kaitsjaga igati korralikult mänginud.
20:36
Külastaja realist kommentaar
Keegi muidu teab mil Flora uueks hooajaks ettevalmistust alustab? Äkki Tamm tuleb nende juurde treenima kuniks mujale suundub ...
20:37
Meinhard Pulk: 17. detsembril peaks Flora alustama.
20:44
Meinhard Pulk: Poolaeg! Väga lahtised 45 minutit, Sarpsborg sai katastroofilise alguse järel mängu ilusti sisse, kuid viimasel kolmandikul on natukene hätta jäädud. Väga püstine on see mägi, millest tuleb üles ronida.
20:45
Meinhard Pulk:  Tammelt ei ole olnud just tänavuse hooaja parimaid mänge, aga ülejäänud kaitseliiniga võrreldes on ta väga ilusti tegutsenud.
21:00
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas!
21:00
Meinhard Pulk:  Vahetusi ei tehtud.
21:04
Meinhard Pulk:  Genk on ka teist poolaega aktiivsemalt alustanud. Nurgalöök oli ohtlik, kuid väike segadus lõppes ebatäpse löögiga.
21:08
Meinhard Pulk:  Alagrupi teises mängus on Malmö läinud Türgis juhtima! Seega hetkel on play-off'i kohas kinni Genk ja Malmö.
21:11
Meinhard Pulk: Vahetus  Sarpsborg toob ründejõudu juurde. Kapten Thomassen välja, Amin Askar sisse.
21:14
Meinhard Pulk:  Paintsil keerutas palli teravalt tagumise posti suunas, pall läks napilt värvast mööda ja palju ei jäänud puudu ka ühel teisel Genki ründajal, et jalg vahele saada.
21:15
Meinhard Pulk:  Trossard sai kasti joonelt löögile, Vasjutin püüdis madala palli. Hetkel on Genki kolmas rohkem õhus kui Sarpsborgi esimene.
21:16
Meinhard Pulk: Vahetus  Tuleb ka teine vahetus 62. minutil. Larsen sisse, Muhammed välja.
21:18
Meinhard Pulk:  Genk valdas pikalt kastis palli, lõpuks saadi 16 meetrilt löögile, kuid väravavaht tõrjus posti!
21:19
Meinhard Pulk: Värav  Ning nurgalöögi järel põrkub pall norralase Sander Berge kaudu väravasse. 3:0 ja nüüd on vist ka kõik.
21:21
Meinhard Pulk:  Gano jookseb Tamme eest minema, aga Vasjutin tõrjub üks-üks olukorra.
21:22
Meinhard Pulk:  Värav Ja Aidoo kerkib nurgalöögi järel kerkib Aidoo kõige kõrgemale. 4:0....
21:29
Meinhard Pulk: Vahetus  Uronen teenis Genkile nurgalöögi ja vahetati kohe seejärel ka pingile. Bojan Nastic sisse.
21:36
Meinhard Pulk:  81 minutit mängitud ja mõlemad meeskonnad paistavad mängu stand-by režiimil lõpuni veeretavat.
21:38
Meinhard Pulk:  Genk tuli kolmekesi kahe vastu kontrasse, kuid halb sööt lörtsis võimaluse viiendaks väravaks.
21:41
Meinhard Pulk:  Nurgalöök tuli täpselt Tamme pea peale, kuid väravavaht lükkas kätega palli eemale.
21:44
Meinhard Pulk:  Genki ründaja oli kontra järel täiesti üksinda värava ees, kuid Tamme blokeering päästis viiendast!
21:45
Meinhard Pulk:  Neli üleminutit veel.
21:49
Meinhard Pulk:  Kõik! Sarpsborgi eurohooaeg (ja tõenäoliselt ka Tamme Sarpsborgi-karjäär) lõppes kurva kaotusega.