Laupäev, 29. detsember 2018
15:01
Rasmus Voolaid: Tere päevast! Peagi läheb Kalevi spordihallis käima Premium liiga Aastalõputurniir ja muidugi teeb Soccernet.ee sellest täispikkuses LIVE-ülekande. Esimeses mängus lähevad vastamisi Elva ja Tallinna Kalev, aga natuke turniiri algus viibib.
15:02
Külastaja skeptik kommentaar
paidel noori pole jah?
15:03
Rasmus Voolaid: Ei usu, et mängijate valiku taha asi jäi, aga meeskond otsustas loobuda. Seda soovis ka Maardu ja nii sai võimaluse lausa Elva.
15:07
Külastaja ee kommentaar
Paberil tundub kõige tugevam koosseis viljandil vist, teised kõik on tulnud vähe noortematega siia
15:07
Külastaja Aastakas kommentaar
Juu tahtsid poistele aastalõpus veidi puhkust anda, et täie rauaga saaks trenni tegema hakkata
15:11
Rasmus Voolaid: Turniir on alanud!
15:13
Rasmus Voolaid: Värav Esimese värava lõi Kalev ja Mikk Kruusalu!
15:14
Rasmus Voolaid:  Värav Ioan Jakovlev lõi Kalevi 2:0 ette!
15:15
Rasmus Voolaid: Värav Ja juba kolmas! Kas Premium liiga tase on liig? Brandon Bachmann!
15:22
Rasmus Voolaid: Värav 10 minutit mänginud ja Kalev lustib. Kruusalu lõi oma teise.
15:29
Kalevi kotkad seal kohal, kahju et fänniturniirile ei läinud
15:29
Külastaja K. kommentaar
Elva värku imeb kõik sisse.
15:30
Rasmus Voolaid: Mark Petrov lõi viienda ja Kalevile ülikindel 5:0 võit. Järgmisena Trans ja Vaprus!
15:36
Külastaja Kaido kommentaar
Kas Aastalõputurniiri Futsalina on mõeldud teha? Sest praegune formaat on oma aja ära elanud.
15:51
Rasmus Voolaid: Värav Pärnu hoidis nulli, aga 17 sekundit enne lõppu lõi Aleksandr Zakarljuka Transile kolm punkti! Vaprus sai mängu lõpus isegi kaks minutit ülekaalus mängida.
15:53
Rasmus Voolaid: Nüüd alustavad oma turniiri Kaimar Saagiga Tulevik ja Kalju.
15:53
Külastaja muigega kommentaar
Aastalõputurniir oli algselt suure jalka meeskondadele loodud.Algses elevuses käidigi sellel põhimeestega mängimas aga jah, kusagil on põhjus, miks premiumi meeskonnad annavad nüüd põhimeestele turniiri arvelt puhkust.
15:54
meeskonnad saavad enne homset päeva veel koosseise vahetada, või peavad praegustega kes nimekirjas läbi ajama?
15:54
Rasmus Voolaid: Ei saa, koosseisud on nüüd lukus.
15:55
Rasmus Voolaid: Värav Juba 1:1! Õunap lõi 11 sekundiga Tuleviku ette, aga Liblikmann viigistas.
16:01
Rasmus Voolaid: Pool mängu läbi ja nüüd pole kumbki suutnud oma võimalusi ära lüüa.
16:05
Rasmus Voolaid: Värav Tuleviku meged patustasid ja Demidov viis Kalju penatist juhtima, aga taas viik! Üks Viljandi katsetavaid ehk Mark Edur lõi viigi majja!
16:08
Külastaja salvokelk kommentaar
Kahju, et DelfiTV Kivisild on kommenteerima lastud :( võinuks näiteks kasutada Teeverti.
16:09
Külastaja f2nn kommentaar
hei rasmus, kas sapovalov ka kuskil kaasa teeb ?
16:09
Rasmus Voolaid: Šapovalovit ei eile ega täna Flora koosseisus polnud.
16:10
Rasmus Voolaid: Tulevik jahtis võitu, aga seda ei tulnud. Põnev 2:2 viik!
16:12
Kasper Elissaar: Tervitused nüüd ka minu poolt. Levadia ja Kuressaare on mänguks valmis.
16:12
Kasper Elissaar: Läks!
16:15
Kasper Elissaar: Värav Levadia läks juhtima! Moorits Veering virutas Lapale ära.
16:20
Kasper Elissaar: Kuressaare on praegu vastust otsinud, aga Aparins on väravas tasemel olnud.
16:20
Külastaja huviline kommentaar
kas kuskilt saab otseülekannet ka vaadata?
16:20
Kasper Elissaar: Tallinna Televisioon ja Delfi kannavad üle.
16:23
Kasper Elissaar: Värav  Sander Viira virutas vasaku jalaga palli ettenurka ja seis on 1:1!
16:25
Kasper Elissaar: Valmas pani Petruninile keha, misjärel noor poiss saarlast kätega selga lükkas. Läks korraks põnevaks. Kuressaare sai olukorrast vea.
16:28
Kasper Elissaar: Levadia pommitab kaugelt. Seis püsib veel.
16:31
Kasper Elissaar: Levadia ja Kuressaare 1:1. Järgmisena väljakul Tammeka ja Flora.
16:32
Kasper Elissaar: Flora pani palli mängu.
16:33
Kasper Elissaar: VäravPoom viib vasaku jala löögiga Flora juhtima!
16:34
Kasper Elissaar: Flora on mängu austanud domineerivamalt.
16:41
Kasper Elissaar: Tammeka on üha paremini mängu sisse saanud.
16:41
Kasper Elissaar: VäravReinkort viigistab kohe ka seisu!
16:45
Kasper Elissaar: Mäng on mõnusalt tempokas ja võitluslik. Väga hästi kasutatakse ära portesid.
16:48
Kasper Elissaar: HoiatusSeppik võtab omale kollase ja Flora mängib viimase minuti vähemuses.
16:50
Kasper Elissaar: Tammeka ja Flora lepivad 1:1 viigiga. Esimene voor on nüüd selja taga.
16:52
Kasper Elissaar: Kalev ja Trans panid palli mängu.
16:56
Kasper Elissaar: Isiklikult jälgin huviga Transi uusi mehi. Nende kohta saab lugeda siit.
16:59
Kasper Elissaar: Mäng on seni olnud üsna otsiv.
16:59
Kasper Elissaar: Raider on mõned tõrjed pidanud tegema.
17:02
Kasper Elissaar: VäravUus mees Solovjev triblas pikalt, lõpuks andis söödu Zakarljukale ja viimane lõi Transi 1:0 juhtima.
17:03
Kasper Elissaar: HoiatusTransi kiiprile kollane ehk karistuspingile läheb Pavlov tema eest.
17:04
Kasper Elissaar: Siin turniiril tähendab kollane kaheminutist karistust. Kui väravavaht selle saab, võib tema väljakule jääda ja tema asemel keegi teine karistust kanda.
17:05
Kasper Elissaar: Trans tagasi täiskoosseisus.
17:06
Kasper Elissaar: VäravUSA mees Cuomo mängis Poljakoviga seina ja lööb 2:0 tabloole. Lasi looma välja.
17:07
Kasper Elissaar: VäravKingue virutas poole väljaku pealt palli vasakusse ristnurka! Oli see alles kuul! 1:2.
17:09
Kasper Elissaar: Mäng lõppes Transi võiduga. 2:1 nende kasuks.
17:11
Kasper Elissaar: Trans jätkab täiseduga. Nüüd väljakul Kalju ja Elva.
17:12
Kasper Elissaar: Värav Andris Altsaar viis Elva kiirelt juhtima.
17:20
Kasper Elissaar: See matš on oma tempolt veidi rahulikum.
17:20
Kasper Elissaar: Värav Ats Joandi lööb nüüd palli parema posti kõrvale ja Elva juhib 2:0.
17:25
Kasper Elissaar: VäravKalju lööb ühe tagasi! Andreas Tiits saatis palli värava ülanurka standardolukorra järel.
17:26
Kasper Elissaar: Elva keskendub praegu seisu hoidmisele. Kalju otsib suurema isuga.
17:29
Kasper Elissaar: Joandi virutas üle puusa, aga tabas latti.
17:30
Kasper Elissaar: Elva alistas Kalju 2:1!
17:30
Kasper Elissaar: Turniir on endiselt umbes kümme minutit graafikust maas.
17:31
Kasper Elissaar: Kure ja Tulevik alustasid!
17:33
Külastaja Mulk kommentaar
Viljandi ei ole Mulgimaa
17:34
Kasper Elissaar:  Värav Sander Laht teeb seda, mida ta kõige paremini oskab. Kure juhib 1:0.
17:38
Kasper Elissaar: Valmas vajas nüüd arstiabi ja ei suudagi hetkel jätkata.
17:38
Kasper Elissaar: Hoiab seljast kinni ja lahkub väljakult.
17:40
Kasper Elissaar: HoiatusKristjan Kask kukkus karistusalas ja saab sukeldumise eest kollase. Küsis kohtunikult: "Mida sa teed, sõber?"
17:41
Kasper Elissaar: VäravLang mängis Õunapiga seina ja lõi 1:1!
17:42
Kasper Elissaar: Tulevik nüüd tagasi täiskoosseisus.
17:43
Kasper Elissaar:  VäravÕunap jooksis korraliku soolo ja lõi 2:1 Tuleviku ette!
17:45
Kasper Elissaar: VäravKas saarlased on nüüd murtud? Kristen Kähr lööb 3:1 postipõrkest.
17:46
Kasper Elissaar: Valmas on ka nüüd tagasi väljakul, aga hoiab ikka aeg-ajalt seljast kinni.
17:47
Kasper Elissaar: Lapalt mitu paraadtõrjet järjest!
17:48
Kasper Elissaar: Loigo lüpsis mehiselt nüüd vastaseid, aga lõpptulemus jäi tulemata.
17:50
Kasper Elissaar: VäravPeips lööb kirstunaela! 4:1 võit Tulevikule.
17:52
Kasper Elissaar: Vapruse ja Flora mäng käib!
17:52
Kasper Elissaar: Värav  Ja Sinjavski murrab juba vasakult keskele ja lööb 1:0.
17:57
Kasper Elissaar: Vaprus otsib küll oma variante, aga löögini ei jõuta väga hästi.
18:01
Kasper Elissaar: VäravPoom lõi nüüd Oti näppude vahelt 2:0.
18:01
Kasper Elissaar: VäravJa Järvelaid kohe terava nurga alt järgi 3:0!
18:03
Kasper Elissaar:  Viis minutit minna. Vaprusel on raske.
18:04
Kasper Elissaar: Sõerde proovis nüüd kääri, kuid ei tabanud palli. Publik ohkas.
18:05
Kasper Elissaar: VäravHerol söötis Sorgale, kes lõi palli kanna/tallaga võrku. Isegi Vapruse fänn plaksutas. 4:0.
18:06
Kasper Elissaar: VäravMagnus Villota lõi nüüd ühe pärnakate poolt tagasi!
18:07
Kasper Elissaar: See oli Vapruse debüütvärav.
18:08
Kasper Elissaar: Mäng lõppenud Flora 4:1 võiduga.
18:10
Kasper Elissaar: Tammeka ja Levadia panid palli mängu.
18:12
Kasper Elissaar: Tammeka on avaminutitel veidi selgema plaaniga olnud.
18:12
Kasper Elissaar: VäravAga Vaherna tormab rünnakule ja saadab paremalt äärelt palli tagumisse nurka. 1:0 Levadiale!
18:15
Kasper Elissaar: Värav Levadia kogub hoogu! Utgof lööb 2:0!
18:17
Külastaja Ohjah kommentaar
Masendav on see ebakompetentsus Soccerneti ajakirjanik Rasmus Voolaiul. Lukku tausta ei tea, zanfirov nüüd :( Eelmisel hooajal intekates rääkimata.
18:21
Kasper Elissaar: Vaabel tegid nüüd suurepärase tõrje Levadia meeste katsele.
18:23
Kasper Elissaar: Mis Voolaidu puudutab, siis kuna otseülekannet ei kuula, pole aimugi, millest juttu, aga üldiselt tema kompetentsust kahtluse alla ei seaks.
18:24
Kasper, mängid ise ka homme?
18:25
Kasper Elissaar: Kavas on, jah.
18:25
Kasper Elissaar: VäravZanfirov murrab Tammeka vist lõplikult. 3:0 juba ja viimane minut õigepea algamas.
18:26
Kasper Elissaar: VäravTauno Tekko lööb ühe tagasi, aga 45 sekundit armuaega vaid.
18:27
Kasper Elissaar: HoiatusVaherna langeb karjatuste saatel maha. Tekko saab kollase.
18:27
Kasper Elissaar: Vaherna kantakse väljakult ära. Penalti Levadiale.
18:28
Kasper Elissaar: VäravAndrei Grigorjev realiseerib pommlöögiga penalti. 4:1 Levadiale.
18:30
Kasper Elissaar: Levadia võttis võidu!
18:32
Kasper Elissaar: Trans ja Elva nüüd lahingus!
18:35
Kasper Elissaar: VäravPoljakov näitab klassi! Elegantne tõste üle Kruusi ja 1:0!
18:39
Kasper Elissaar: Trans kerib tempot, aga ei suuda palli võrku saata.
18:40
Kasper Elissaar: VäravNüüd saadab uus mees Solovjev madala löögi võrku. 2:0!
18:42
Kasper Elissaar: Frei proovis Spartaki duubli mehe Mamenko taset. Noor kiiper sai jaole.
18:44
Kasper Elissaar: Kogu Transi suhtus käib vene keeles, aga uus ameeriklane Cuomo üritab aeg-ajalt inglise keeles kaaslasi juhendada.
18:44
Kasper Elissaar: Tehniliselt on see ameeriklane igatahes küll igati tasemel.
18:45
Kasper Elissaar: Thomson proovis, aga lõi mööda.
18:47
Kasper Elissaar: Mamenkolt veel üks tõrje. On seni näidanud head reaktsioonikiirust.
18:47
Kasper Elissaar: Altsaar lükkas nüüd Škinjovi Mamenkole selga. Läks korraks tuliseks ka, aga kohtunik Siim Rinken rahustas olukorra.
18:49
Kasper Elissaar: HoiatusMihhailov lükkas ühe Elva mehe vastu portet. Elva mehed nõuavad punast. Arstid väljakul.
18:50
Kasper Elissaar: Mäng lõppes Transi 2:0 võiduga Elva üle.
18:51
Kasper Elissaar: Trans on täiseduga liider.
18:52
Kasper Elissaar: Kalev ja Kalju alustasid!
18:52
Külastaja Kohtunik? kommentaar
Kui sellise asja eest punast ei saa, siis mida veel rohkem on vaja teha väljaku ääres? Tuugalt lõuga sõita?
18:55
Kasper Elissaar: Kalev kõigutab rahulikult palli.
18:56
Kasper Elissaar: Sõtšugov virutas posti!
18:57
Kasper Elissaar: Üks Kalevi mees väänas nüüd hüppeliigest ja on valudes maas.
18:58
Kasper Elissaar: Sõtšugov selleks, kes praegu ühel jalal hüpates väljakult lahkus.
19:00
Kasper Elissaar: Kalju on kerge surve all.
19:01
Kasper Elissaar: Värav  Ja Kalev läheb ka 1:0 juhtima! Bachmann surus palli võrku.
19:01
Kasper Elissaar: Või praegu isegi teadustati, et Kalju omavärav.
19:02
Kasper Elissaar: Pärteli omaväravaks see läks.
19:03
Kasper Elissaar: Sorokini löök lendas üle Kalevi värava.
19:04
Kasper Elissaar: Kalev lõi nüüd 30 sentimeetri kaugusel väravast palli üle raamide! Kas oli see mees Mark Petrov äkki, kes eksis?
19:04
Kasper Elissaar: Tribüünidelt sai kuulda suurt ohet.
19:06
Kasper Elissaar: Kingue sõitis korralikult Kalju kaitsjate vahel, aga löögi võttis Perk ära.
19:07
Kasper Elissaar: VäravAnniste lööb 2:0!
19:10
Kasper Elissaar: Kalev võitiski 2:0!
19:10
Kasper Elissaar: Minu poolt praeguseks kõik. Mõnusat vutiõhtu jätku!
19:10
Rasmus Voolaid: Ja tervitused! Alustame Pärnu Vapruse ja Tartu Tammeka mänguga.
19:13
Rasmus Voolaid: Vaprus on päris marulise surve peale pannud, aga Kiidjärv jääb igale pallile ette. Kolme minutiga ridamisi häid tõrjeid.
19:16
Rasmus Voolaid: Värav Peaga värav! Jõgi pealöögi võttis Ott ära, aga Andre Paju omale enam ette ei jõudnud.
19:19
Rasmus Voolaid: Värav Rocco Mõtt viigistas seisu! Madalalt esiposti tulnud lööki enam Kiidjärv tõrjuma ei jõudnud.
19:21
Rasmus Voolaid: Värav Ja Tammeka kapten Tekko lõi tartlased 2:1 ette!
19:22
Rasmus Voolaid: Värav Teine tartlane kahe värava peale - enne Tekko ja nüüd Reinkort. Viis minutit minna, Tammeka 3:1 ees.
19:28
Rasmus Voolaid: Lõpuvile! Tammeka avas võiduarve ja tõusis nelja punkti peale.
19:29
Rasmus Voolaid: Flora ja Kuressaare alustasid oma mängu.
19:31
Rasmus Voolaid: Värav Lapa lasi Poomil endale läbi jalgade ära lüüa ja Flora mees kerkis parimaks väravakütiks!
19:37
Rasmus Voolaid: Värav Soomre eksis, aga teise palli lõi ära Daniel Tuhkanen. See on Flora noore viisiku esimeseks väravaks sel turniiril.
19:40
Rasmus Voolaid: Värav Flora naudib! Lukka mängis Sorga vabaks ja oli ainult võrkusaatmise vaev.
19:41
Rasmus Voolaid: Värav Laht lõi ühe tagasi ja Kure on taas mängus. 1:3 ja viis minutit minna.
19:46
Rasmus Voolaid: Kuressaare on mängu Flora poole peale viinud, aga teist praegu ei paista.
19:47
Rasmus Voolaid: Koos lõpusireeniga tegi Sinjavski Lapale veidi haiget. Kaks florakat. Aga 3:1 Flora võit!
19:50
Rasmus Voolaid: Tulevik ja Levadia mängivad.
19:57
Rasmus Voolaid: Pool mängu läbi ja nullid püsivad.
20:00
Rasmus Voolaid: Täna Tulevikus palliv Edur proovis oma koduklubi vastu eemalt ja ei läinud palju mööda.
20:01
Liverpool kaotusseisust vahepeal 2 minutiga välja tulnud, juhivad 2-1 Arsenali vastu
20:02
Aitäh, jalkaliidu kodulehel ei tööta
20:03
Rasmus Voolaid: Aparinds tõrjub Loigo läägi ja Kähr raiskab jätkuolukorras. Tuleviku esimene tabamus oli õhus!
20:08
Rasmus Voolaid: Ja lõppes mäng 0:0 viigiga. Levadia ja Tulevik tõusid mõlemad nelja punkti pealt viiele.
20:09
Ivar Lepik:  Pikka pausi vahele ei tule, nüüd Kalev ja Vaprus.
20:09
Ivar Lepik: Värav  20 sekundiga teeb Pärnu kolm pealelööki ja 1:0 olemas, Villota!
20:09
Külastaja Betoontigu kommentaar
Kuidas Elva turniirile pääses? Paide asemel?
20:10
Ivar Lepik:  Paide asemel, just. Enne pakuti veel Maardule, aga nemad soovisid Esiliiga turniirile jääda.
20:11
Ivar Lepik:  Tempokas mäng, antakse mõlemale poole kuuma. Kalevil ka mitu momenti olnud.
20:13
Ivar Lepik: Värav Tiismaa 2:0! Külmavereliselt ette posti!
20:17
Ivar Lepik:  Selle mänguga algab ühtlasi neljas voor ja Kalevi lootustele oleks siit kaotus küll valus.
20:19
Ivar Lepik:  Raido Ott Vapruse väravas lasi jämeda kala läbi, aga klaaris ise joonelt! Kuus ja pool minutit minna.
20:19
Külastaja hm kommentaar
Mänge kuskil üle ka kantakse?
20:19
Ivar Lepik:  Tallinna TV.
20:20
Ivar Lepik: Värav Saarts 3:0! Kisub ühte auku!
20:23
Ivar Lepik: Tasub märkida, et kuigi ametlikult on Aleksandr Dmitrijev Kalevi peatreeneriks märgitud, siis täna jälgib tema asjade käiku tribüünilt ja jooksvalt juhatab vägesid Liivo Leetma.
20:26
Minul Tallinna Tv näitab küll midagi muud, või lihtsalt telefonist ei saa vaadata..
20:27
Ivar Lepik: Tuleb välja, et sealt on hetkel mingi pläust, jah. 21.00 telekava järgi läheb edasi. Aga Vaprus võtab 3:0 võidu! Järgmisena Tammeka ja Kalju.
20:36
Ivar Lepik:  Värav Tammeka pusib, aga tuleb ära, Kristofer Kaasik viib 1:0 ette!
20:39
Ivar Lepik: Värav 2:0, Laabus! Maetakse Kalju.
20:42
Ivar Lepik:  Kolm minutit minna ja Tammeka väravas on Karl Vaabelil pigem rahulik mäng olnud.
20:42
Ivar Lepik: Värav Seepeale virutab Preiman hirmsa pommiga 3:0!
20:46
Ivar Lepik:  3:0 Tammekale. Nüüd Trans ja Kuressaare.
20:49
Ivar Lepik: Eemaldamine  Transi väravavaht Bolgov saab punase ja Kurele penalti! Pall suruti küll võrku, aga ei loe.
20:49
Ivar Lepik: Värav Laht veeretab alla nurka!
20:56
Ivar Lepik:  Tabeli esimene ja eelviimane, kaheksa minutit minna, 0:1 liidri poolt. Põnev!
20:57
Ivar Lepik: Värav KAKS-NULL! Omaväravaks.
20:58
Ivar Lepik: Värav  KOLM NULL! VIIRA!
21:00
Ivar Lepik:  Lapa tassib saarlasi!
21:01
Ivar Lepik:  Värav Ühe lööb Zakarljuka tagasi, kolm ja pool minna. 1:3.
21:02
Ivar Lepik: Hoiatus Cuomo jätab Transi sisuliselt viimaseks kaheks minutiks veel vähemusse.
21:03
Külastaja Tere kommentaar
Miks ei mängi kaimar saag?
21:04
Ivar Lepik:  Saagil oli kuuldavasti viimasel hetkel midagi vahele tulnud. Homme on võibolla kohal.
21:06
Ivar Lepik:  Ja Kuressaare 3:1 Trans läbi! Flora-Tulevik nüüd.
21:07
Ivar Lepik:  Floral võimalus liidriks tõusta pärast 4. vooru, kui siit võit tuleb.
21:08
Ivar Lepik: Värav Kus sa sellega! Tanel Lang paigutab posti kõrvale ja 1:0 Tulevikule!
21:11
Ivar Lepik:  Flora fännidele kiitus - vist ainsana ollakse täna häälekad. Elatakse ka teistele mängudele kaasa.
21:11
Ivar Lepik:  Ei, minu viga, Kalevi Kotkad müristasid ka vähemalt ennist. Ei ole ainus.
21:16
Ivar Lepik:  Saliste meetrilt latti, aga tuleb alla ja mitte üle joone!
21:20
Ivar Lepik:  Alla viie minuti minna ja Tulevik endiselt ees.
21:24
Ivar Lepik:  Jube rabedaks on läinud. Viimane minut
21:25
Ivar Lepik: Värav HEROL SOLEERIB JA 1:1 NÄITAB TABLOO! 26 SEKUNDIT!
21:25
Ivar Lepik: Värav AGA KRISTJAN KASK VAJUTAB FLORALE VASTU!
21:26
Ivar Lepik:  TULEVIK võtabki siit 2:1 võidu ja tabel on veel rohkem koos kui enne! Järgmiseks Levadia ja Elva. Siis on ka neljas ring läbi.
21:33
Ivar Lepik:  Värav Ats Joandi viib Elva 1:0 ette!
21:38
Ivar Lepik: Värav 2:0 Elvale! Frei hoiab külma närvi ja mängib väravavahi üle!
21:39
Ivar Lepik: Värav Nurgalöögi järel Joandi 3:0!
21:40
Ivar Lepik:  Üle viie minuti minna. Ühtegi kübaratrikki meil veel löödud pole.
21:40
Ivar Lepik: Värav Jürgen Kuresoo ja 4:0!
21:42
Ivar Lepik:  Värav Üks vastu. Zanfirov.
21:43
Ivar Lepik: Värav Teine tagasi! Turniiri väravaterohkeim mäng. Karl Rudolf Õigus.
21:46
Ivar Lepik:  Värav Lõpuvilega veel üks, 3:4 Levadia poolt lõpuks! Artjom Komlov. Nüüd Kuressaare ja Tammeka.
21:48
Ivar Lepik: Värav  Reinkort viib Tammeka 1:0 ette.
21:49
aus Lacoste suss Kure mängijal.
21:57
Reinkorti peaks saalijalgpalli ära tõmbama, teeb päris hästi. Pole suurel väljakul nii silma jäänud.
21:57
Ivar Lepik:  Reinkort on tõesti päris huvitav kuju. Seal on materjali, millest midagi teha. Vanus on selline, et nüüd algaval hooajal peaks Tammekas juba tegusid tegema.
22:01
Kvaliteet ja Kapper samas lauses on päris ulme :D
22:03
Ivar Lepik:  VäravLaht lööb 1:1 ja kerkib parimaks väravakütiks!
22:05
Ivar Lepik: Värav OLIVER RASS, kui seitse sekundit minna! Kure 2:1 ette!
22:06
Külastaja asd123 kommentaar
Reinkort vist siiani Koskori varumees olnud või valel positsioonil mänginud tema tõttu?
22:06
Ivar Lepik:  Kurele 2:1 võit ja nüüd kahe liidri duell: Tulevik vs Trans.
22:08
Ivar Lepik:  Aga Reinkorti positsiooniga noorteklassis ma kursis ei ole. Esinduses on mänginud peamiselt ründavat poolkaitsjat/äärt - sellel kohal sai ta hooaja teises pooles ka varasemast rohkem mänguaega, sest Paur läks Kaljusse. Kapper on veel selle koha mees, Paju ja Jõgi mitmekülgsete meestena ka seal figureerinud.
22:15
Ivar Lepik:  Tulevik-Trans mängust pool möödas ja väravateta. Võimalusi on ka pigem vähem olnud. Võitluslik mäng.
22:16
Ivar Lepik: Värav Tuleb ära! Poljakovi kõva eeltöö järel paneb Nikita Mihhailov pea vastu ja 1:0!
22:16
Ivar Lepik: Värav  Kohe 2:0 ja nüüd Poljakov ise!
22:18
Ivar Lepik: Värav Ja kolmas otsa! Škinjov!
22:21
Ivar Lepik: Värav Üks tagasi, 1:3! Kähr!
22:22
Ivar Lepik: Värav Aga ikka Trans. 4:1 ja Kondrattsev!
22:24
Ivar Lepik:  Transile võit ja seega nemad tänase järel liidrid! Aga õhtu viimane mäng Elva ja Flora vahel.
22:26
Külastaja fc kommentaar
elva päev on ikka pikaks venitatud
22:27
Ivar Lepik:  Kuidagi lonkab see graafik jah mingite meeskondade koha pealt.
22:28
Ivar Lepik: Värav Lukka 1:0 Flora ette!
22:34
Ivar Lepik: Värav  Sinjavski 2:0!
22:35
Ivar Lepik:  Värav HEROL PANEB PALLI ZIDANE'I PÖÖRDEGA VÕRKU!
22:36
Ivar Lepik: Värav Soomre 4:0! Flora lustib.
22:40
Ivar Lepik: Värav Saliste 5:0! Kaks minutit minna.
22:41
Ivar Lepik: Värav Poom ja 6:0!
22:43
Ivar Lepik:  Päeva lõpetamegi päeva suurima saunaga. 6:0 Florale!
22:44
Ivar Lepik:  Värske tabeliseis ja väravaküttide arvestus uudises. Trans liider, Flora teine, aga vahed pole üldse suured. Esiviisikul on veel kõigil omad võimalused.