Kolmapäev, 6. märts 2019
20:57
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Eilne vägev Meistrite liiga õhtu on minevik ja loodame, et täna näeme midagi sama emotsionaalset.
20:59
Rasmus Voolaid: Üks haaval hakkavad tiksuma algkoosseisud. Esiteks PSG ja Manchester United. Prantslased tulevad täpselt sama algkoosseisuga, millega kolm nädalat tagasi võideti. Edinson Cavani on tagasi pingil. Manchester Unitedil on teadagi palju puudujaid, aga kokku on saadud täitsa asine punt.
21:01
Rasmus Voolaid: Nüüd ka Porto ja Roma. Portol on kindlasti omad võimalused olemas, sest Romal pole käsil just parimad ajad - nädalavahetusel kaotati oma linnarivaalile Laziole koguni 0:3.
21:07
Rasmus Voolaid: Manchester Unitedi pink on täna muljetavaldav. Kui paljusid mängijaid keskmine vutisõber teab? Chong, Dalot, Garner, Gomes, Greenwood, Rojo ja Romero. Vastus on tõenäoliselt kolm.
21:22
Külastaja mc kommentaar
Mina tean 6 nime
21:22
Külastaja skeptik kommentaar
Aga kui Manchesteri pingilt vaatab vastu 4 tuttavat nime siis on tegu keskmisest suurema vutisôbraga jah?
21:23
Rasmus Voolaid: Minu mitteametliku testi kohaselt jah. Ma ise olen ka üle keskmise! :)
21:29
Kas muidu Casillas peale mullu tehtud 0:0 viiki Liverpooliga midagi ei maininud nagu jäávat too kohtumine tema viimaseks Meistrite Liigas vms ...
21:39
Rasmus Voolaid: Aga Casillasest veel rääkides, siis kõlab ikka päris vahvalt, et 2019. aasta märtsis on endiselt Gianluigi Buffon ja Iker Casillas enda meeskondade esiväravavahid. Enam ei mängi nad Juventuses ja Real Madridis, aga samas pole sugugi välistatud, et mõlemad mehed ronivad tänavu endistest koduklubidest kaugemale. Juventus on ju avamängu järel kaotusseisus ning Realist pole mõtet enam rääkidagi.
21:49
Rasmus Voolaid: Oleme pildiga juba staadionitel ning hakkab feeling sisse tulema. Kas näeme teist päeva järjest imet?
21:55
Külastaja jüri kommentaar
manu võidab 3:0 ja buffon lõpetab pärast tänast karjääri
21:56
Rasmus Voolaid: Mäletame ju küll, kuidas Buffoni Meistrite liiga karjäär Juventuse eest lõppes. Mees armastab pauguga lahkuda!
22:00
Rasmus Voolaid: United on täna malbes roosas, mitte päris Kalju roosas, aga ilmselt on Kuno Tehva & co ikkagi natuke rohkem nende poolt. PSG klassikalises mustas.
22:01
Rasmus Voolaid: Läksime!
22:03
Rasmus Voolaid: Värav NONII! MÄNGIME! ROMELU LUKAKU! 1.50 LÄKS AEGA!
22:04
Rasmus Voolaid: Kehrer pani kohutava tagasisöödu, Lukaku näppas vahelt, mängis Buffonist mööda ja lükkas tühja ära.
22:04
Rasmus Voolaid: Lukaku on nüüd viimase kolme mänguga (tänane sisse arvestatud) löönud viis väravat. Pole paha!
22:07
Rasmus Voolaid:
22:08
Rasmus Voolaid: Nüüd on PSG ka mängima hakanud. Mbappe polnud üldse kaugel!
22:12
Rasmus Voolaid: Värav  JA JUBA VIIK MAJAS! BERNAT ALVESI SÖÖDUST!
22:13
Rasmus Voolaid: Unitedi kaitseliinis oli paanika ja Bernat lükkas põhimõtteliselt tühja.
22:13
Rasmus Voolaid: Vabandused, Alves oli geniaalse läbisöödu autor ja Mbappe sai kirja väravasöödu.
22:16
Rasmus Voolaid: Hoiatus Samal ajal sai Zaniolo endale Portos kaardi. Seal on kodumeeskond täiega üle.
22:17
teisest väravast ka videot?
22:17
Rasmus Voolaid: Tuleb-tuleb!
22:17
22:19
Rasmus Voolaid: Hoiatus Hector Herrera sai Porto eest kaardi ja järgmine mäng jääb tal vahele.
22:20
Rasmus Voolaid: PSG pani ülimalt lihtsa ja geniaalse rünnaku, mille lõpetuseks Bernatile veel üks võimalus kandikul ette mängiti. Praegu De Geale pihta.
22:21
Külastaja Z kommentaar
Manu on ikka täitsa hambutu ja paanikas
22:22
Rasmus Voolaid: Väikse liialdusega võib väita, et viimati oli Buffon kaadris umbes 20 minutit tagasi, kui ta palli võrgust võttis.
22:26
Pole kunagi Manu fänn olnud, aga OGS on natuke kaasa elama pannud neile... siiski praegu vaataks nagu PSGl oleks mingi madalama liiga sats vastas. Natuke piinlik vaadata isegi sellist yleolekut
22:26
Rasmus Voolaid: Mbappe sai hiljuti 20. Pole pahad numbrid.
22:27
Rasmus Voolaid: Värav Porto riietab Roma kaitsja täiega lahti ning Soares viib nad 26. minutil juhtima! Täiesti teenitult! Praeguse seisuga on Porto edasi.
22:28
Rasmus Voolaid: Corona söödab Marenale, kes lükkab värava ette ja Soares libistab sisse. Elegantne ja lihtne!
22:28
Rasmus Voolaid: Nonii, ikka tahavad VAR-i mehed ka tähelepanu.
22:30
Rasmus Voolaid:  Jäi ikka ilusti värav kirja.
22:31
Rasmus Voolaid: Värav JA TEINE! RASHFORD LÖÖB, BUFFON KÜPSETAB JA LUKAKU LÖÖB OMA TEISE!
22:31
Rasmus Voolaid: Väga-väga põnev on nüüd mõlemas mängus!
22:32
Rasmus Voolaid: Vaatame väravaid kah. Soarese oma:

22:33
Rasmus Voolaid: Ja Lukaku teine:

22:34
Külastaja Arseene venger kommentaar
Kes see manu paremkaitse oli kes kattis esmalt suluseisu ja siis magad mehe maha
22:34
Rasmus Voolaid: Täpsusta, millist olukorda mõtled.
22:34
Rasmus Voolaid: Hoiatus 34. Di Maria teeb McTominayle haiget ja saab kollase.
22:36
Rasmus Voolaid: Vahetus Bailly mäng saab läbi! Dalot tuleb 36. minutil tema asemele.
22:36
Lukakul täna sünnipäev? Aina saab kingitusi :D
22:37
Rasmus Voolaid: PENALTI ROMALE! Militao võtab Perotti maha.
22:37
Rasmus Voolaid: Daniele De Rossi vs Iker Casillas. Kaks legendi.
22:37
Rasmus Voolaid: Värav VEERETAB ALLANURKA ÄRA JA ROMA VIIGISTAB! Kokkuvõttes 3:2 Romale. Kui Porto veel ühe lööb, siis lisaaja variant.
22:42
Rasmus Voolaid: Buffoni käkk.

22:42
Rasmus Voolaid: Perotti penalti teenimine ja De Rossi löök.

22:43
Psg värav
22:43
Rasmus Voolaid: Bailly. Nüüd on tema asemel Dalot.
22:45
Rasmus Voolaid: Aga Dalotil ka jalad värisevad all - pani praegu palli Mbappele rinna peale, et too kiiresse saaks minna. Tema õnneks on prantslane ka vaid inimene.
22:47
Rasmus Voolaid: Pariisis on poolaeg läbi ja elektrit õhus kui palju!
22:48
Rasmus Voolaid: Hoiatus 45+2. sai Portos Danilo Pereira veel oma reaktsiooni eest kollase ja De Rossi on samal ajal murul pikali.
22:50
Rasmus Voolaid: Vahetus Seal pidi olema 2 üleminutit, aga De Rossi mäng saab läbi 45+4. Sisse tuleb tema asemel Lorenzo Pellegrini.
22:51
Rasmus Voolaid: Lõpuks poolajavile ka seal!
23:03
Rasmus Voolaid: Ja lähme edasi!
23:07
Rasmus Voolaid: Nüüd lõpuks pandi pall ka Portos mängu. Praegu on edasiminejad PSG ja Roma, aga Unitedil ja Portol on mõlemal vaja ainult üht väravat. United saaks siis kohe edasi, Porto viiks mängu lisaajale.
23:11
Rasmus Voolaid: Soares oli teisele ülilähedal, aga ei suuda peaga Militao tsenderdust ära lükata. Võib-olla oleks kohtunikud hakanud värava puhul telekat vaatama.
23:13
Rasmus Voolaid: Di Maria lööb värava, AGA VAR!
23:14
Rasmus Voolaid: Värav SAMAL AJAL LÖÖB MAREGA ÄRA JA PORTO ON EES! Marega on jätkuvalt igas Meistrite liigas kodumängus löönud.
23:14
Rasmus Voolaid: Samal ajal teateid Pariisist - Di Maria oligi sulus.
23:19
Rasmus Voolaid: Hoiatus Hoiatus Pepe ja Džeko panid pead kokku. Pepe: "F**k you!" Aga Džeko viskas end päris teatraalsel moel pikali.
23:19
Külastaja Kribenski kommentaar
Kuidas üks värav manule aitab nad edasi, kui mäng jääb kokkuvõttes ? viiki
23:20
Rasmus Voolaid: Unitedil kolm võõrsilväravat, PSG-l kaks.
23:21
Rasmus Voolaid: Oleme veel Marega värava võlgu.

23:21
Külastaja R. kommentaar
PSG kari pehmosi seal väljakul, iga puute peale käed taeva poole
23:26
Rasmus Voolaid: Teisest poolajast on pool läbi ja United on endiselt ühe värava kaugusel. Nüüd on juba kõik võimalik.
23:26
Rasmus Voolaid: Draxleril on reiega pahasti ja küsib vahetust.
23:28
Külastaja ok kommentaar
ei mõista kuidas Luke Shaw seal vea tegi
23:29
Rasmus Voolaid: Vahetus 70. minutil võttis PSG Kehreri ja Draxleri välja, sisse tulid Paredes ja Meunier. Cavani veel ootab.
23:30
Rasmus Voolaid: Vahetus Nüüd vahetas Conceicao Porto eest välja Corona ja sisse tuli Brahimi.
23:32
Rasmus Voolaid: Hoiatus Paredes korjas endale kohe juba kollase kah, kui Pereirale pahasti sisse tuli.
23:34
Rasmus Voolaid: Mbappe on täna liiga kiire ja kohe kuidagi ei taha pall järgi tulla.
23:37
Rasmus Voolaid: Solskjaer läheb käsi kullas või tagumik mullas taktikat katsetama. 19-aastane Hollandi ründaja Tahith Chong tuleb sisse!
23:38
Rasmus Voolaid: Vahetus 80. minutil Pereira välja ja Chong sisse. Premier League'is on tal kirjas üks minut, Meistrite liiga karjäär algas nüüd!
23:40
Rasmus Voolaid: Portos on praegu rahulik, keskendun sutsu rohkem PSG ja Unitedi mängule, kus Manchesteri klubi viimast spurti teeb.
23:41
Rasmus Voolaid: Mbappe pääses De Geaga üks-ühele, aga ei püsi prantslane täna püsti! Teisest lainest tuli Di Maria ja vajutas posti. Kui ise ei löö, siis ...?
23:41
Mulle ei jõua kohale kuidas üks maailma top tiime nii sitasti mängida saab. Manu on nii ilmselgelt nõrgem. Tyybid vajavad edasipääsuks väravat aga pallihoidmine on 20-80 ja iga kord kui palli saavad on iga mees absoluutses paanikas et kuidagigi sööt omadele edasi saata. Lihtsalt nii kole, puine, amatöörlik. Kui manu kolmanda ka peaks ära kobistama siis paremat näidet nõrgema tiimi võidust oleks raske leida... esimesed 60min ootasim et äkki mingi hetk ikka ärkavad... tekib kysimus kas premier league on ka nõrk? Või on PSG mingil põhjusel neile üliebamugav vastane?
23:45
Rasmus Voolaid: Vahetus 17-aastane Mason Greenwood vahetab Ashley Youngi välja ja teeb Unitedi debüüdi. Pole paha koht.
23:45
Rasmus Voolaid: Džeko teatrit kah veidi. Kuigi see kõlab ilmselgelt teatritegelaste mõnitamisena.
23:46
Rasmus Voolaid: PSG ei anna Unitedile võimalust, kuna vallatakse ise palli. 89. minut käib.
23:47
Rasmus Voolaid: 90. minutil teenib United oma esimese nurgalöögi. Ega ometi?
23:47
Külastaja kl kommentaar
Z vaata manu pinki ja uuri kes neil vigased on Darmian M.(Injury) Nsoki S.(Injury) Herrera A.(Thigh Injury) Jones P.(Illness) Lingard J.(Thigh Injury) Martial A.(Groin Injury) Mata J.(Thigh Injury) Matic N.(Injury) Pogba P.(Red Card) Sanchez A.(Knee Injury)
23:48
Rasmus Voolaid: Veel vaatame telekat! Äkki ei olegi nurgalöök, vaid võib tulla hoopis penalti, kuna Kimpembe mängis käega! KAS TÕESTI TEENIB UNITED PENALTI?
23:48
Külastaja Ingmar. kommentaar
Palun pealt!!!
23:49
Rasmus Voolaid: Täpselt pole teada, kas Kimpembe on kastis või sellest väljas. Uskumatu stsenaarium.
23:49
Rasmus Voolaid: MANCHESTER UNITED TEENIB PENALTI!
23:49
Var otsustab?
23:49
Rasmus Voolaid: MARCUS RASHFORD VS GIANLUIGI BUFFON!
23:50
Rasmus Voolaid: Ennustusvõistlus: kas Damir Skomina süda on prügikast?
23:50
Irw. Sellest tuleb koledaim võit mida näinud olen 😀😀 äge
23:50
Külastaja Jahm kommentaar
Samas kas täna ka see tüüp, kes kahtleb VARis nagu eile. Praegu löök muutis selgelt suunda ja oli kehast omajagu kaugemal ikka
23:50
Rasmus Voolaid: Ronaldo lõi aasta tagasi samasuguse penalti sisse, nüüd on Marcus Rashfordi kord PSG mängijad ei tee ta elu küll üldse kergeks.
23:50
Kl ära unusta et psgl on neymar ja cavani väljas
23:51
Rasmus Voolaid: Värav MARCUS RASHFORD LÖÖB ÄRA! KAS MANCHESTER UNITED LÄHEB EDASI?
23:51
Rasmus Voolaid: PRAEGUSE SEISUGA KÜLL!
23:52
Rasmus Voolaid: Umbes kolm minutit on nüüd PSG-l veel aega.
23:52
Rasmus Voolaid: Vahetus Tuchel reageerib: Alves välja, Cavani sisse.
23:53
23:54
Rasmus Voolaid: Neymar on täitsa läbi omadega.
23:54
Rasmus Voolaid: 90+7. käib ja Skomina veel laseb.
23:54
Rasmus Voolaid: Samal ajal läheb Porto ja Roma lisaajale!
23:55
Manu vs Ajax finaal tuleb see aasta nagunii
23:56
Külastaja madis kommentaar
ärge unistage, tegelikkuses läks barcal just kergemaks elu.
23:56
Rasmus Voolaid: Kas Skomina neelas vile alla? 90+9. teenis Luke Shaw veel kollase.
23:57
Hallloo tooge kell kohtunikule
23:57
Rasmus Voolaid: 90+10. JA MANCHESTER UNITED ON EDASI!
23:57
No natuke imelikult pikaks laseb mängu
23:58
Mille pärast nii palju üle lasti? Kas mitte PSG oma mehed ei hakanud penalti otsuse peale tõmblema ja aega viitma ning nüüd kingiti neile nii palju aega.
00:00
Solskjaeri üle on mul hea meel :) aga kuradi koleda mänguga võitis Manu
00:01
Kas saab paremaks minna? Ajax ja Manu edasi selliste vastu :D
00:01
Rasmus Voolaid: Aga jalka pole läbi. Lisaaeg läks käima!
00:03
võib öelda et PSG ise mängis oma edu maha väga sitt mäng algusest peale
00:04
Rasmus Voolaid: Telles pani suurepärase tsenderduse, aga Marega pani napilt üle.
00:04
Külastaja ? kommentaar
Mis lisaajast sa jahud isand Voolaid?
00:04
Rasmus Voolaid: Porto - Roma mängu omast.
00:05
Ise loll :D Täna oli ainult üks mäng mu jaoks.
00:09
00:09
Külastaja to ? kommentaar
keskmise manu fänni IQ
00:09
Rasmus Voolaid: Nüüd sai lõpuks lisaaega sama kaua mängitud, kui Damir Skomina teises mängus üleminuteid andis. Need minutid on seni rahumeelsemad olnud.
00:10
00:12
Loodetavasti see ei jää ainsaks lisaajaks see hooaeg
00:13
Rasmus Voolaid: Vahetus Maxi Pereira sisse ja Eder Militao välja. Porto kasutas oma neljandae vahetuse ära, Romal on see veel alles.
00:15
Rasmus Voolaid: Nüüd solvus Fernando nurgalipu peale ja lõhkus selle ära.
00:16
Rasmus Voolaid: Esimene lisaaja pool läbi!
00:19
Rasmus Voolaid: Läksime taas! Penaltiseeria on umbes veerandtunni kaugusel.
00:23
Rasmus Voolaid: De Rossi asemel Roma kapteniks saanud Džeko mängis end osavalt läbi, aga pani heast positsioonist üle.
00:25
Rasmus Voolaid: PORTO PÄÄSEB! Džeko läks kavalalt üle Casillase tõstma, aga pani liiga pehmelt ja Pepe päästab kaks meetrit enne joont ära! Kas süüdi on väsinud jalad?
00:25
Külastaja alek kommentaar
Tere ka minu poolt, olen siin pikemalt aega jälginud ja proovinud nii olla, et Rasmus sa aru ei saaks et ma siin olen. Tuli välja?
00:25
Rasmus Voolaid: Alguses tunduski, et oled siin, aga nüüdseks arvasin, et sa ammu ära läinud. Kiitus!
00:26
Külastaja Jeesus kommentaar
Mina olen alati kohal
00:26
Rasmus Voolaid: Nüüd vaadatakse telekat ka Portugalis.
00:27
Rasmus Voolaid: Florenzi võtab Fernando särgist kinni. Usun, et Cakir näitab penaltipunktile!
00:27
Rasmus Voolaid: Või on Fernando suluseisus?
00:28
Rasmus Voolaid: PENALTI PORTOLE!
00:28
Rasmus Voolaid: Ei saa me ilma VAR-ita ka selles kohtumises.
00:28
Rasmus Voolaid: Florenzilt muidugi täiesti idiootne käitumine.
00:28
oi blää VAR on KUNINGAS
00:29
Rasmus Voolaid: Alex Telles vs Robin Olsen.
00:29
Rasmus Voolaid: Värav TELLES VIIB 117. MINUTIL PORTO ETTE!