Ivar Lepik:  Morata tagasi Torinos, Diego Costat koosseisus ei ole. Juventusel Dybala pingil, nagu ka nädalavahetusel säranud noor staar Moise Kean.
Ivar Lepik:  Sane paneb kahel pool rindejoont. Schalkel on materjali, millega üllatada, iseküsimus, kas seda suudetakse.
Ivar Lepik: Minul ausalt öeldes ei ole usku sellesse, et Juventus suudaks Atletico vastu täna tagasi tulla. Teises paaris on ilmselt üllatus veelgi ebatõenäolisem. Mida teie ootate?
21:24
Külastaja Nostradamus kommentaar
Ennusta skoore, Ivar!
21:25
Ivar Lepik: Elu on näidanud, et eriti Meistrite liiga puhul kipuvad ennustused mööda minema ... Aga. Aga. Juventus - Atletico 1:1, City - Schalke 3:0.
21:29
Külastaja Tere kommentaar
Juventus voidab normaalaja 2-0.Penaltitega juve edasi
21:30
Ivar Lepik: Tegelikult oleks äge küll. Lisaaega eelmisel nädalal juba nägime, aga penaltiseeriat ei ole kaheksandikfinaal ju veel pakkunud.
Külastaja sss kommentaar
Kas täna Kalev ka kommenteerib TV6's? Ei ole ammu seda duot kuulnud kommenteerimas tv6's, võib olla ise siis vaadanud, kui ei kommenteeri just
21:52
Ivar Lepik:  Kruus-Vara on täna jällegi TVPlay peal, kus Juventus-Atletico.
21:52
Ivar Lepik:  Aga eelmisel nädalal, kui mälu ei peta, kommenteerisid nad mõlemal päeval TV6 mängu.
21:59
Ivar Lepik:  Meeskonnad on väljakul. Hakkab pihta!
22:01
Hakka või mõtlema, et peab ära muretsema tvplay just Vara ja Kruuse pärast. Minu arvamus küll, et Eestis number üks kommentaatori duo. Ja eks sealt saab palju muid mänge ka vaadata
22:01
Ivar Lepik:  Absoluutselt. See mõni eurot on väärt.
22:01
Ivar Lepik:  Aga käivad mängud!
22:03
tehnilised probleemid tvplay sportsil juve mänguga? 10 sekki oli just tõrge
22:04
Ivar Lepik:  Matuidi proovib, aga Godin jääb ette! Juventus on veidi ärksamalt alustanud.
22:04
Külastaja . kommentaar
Tv6 jääb ka seisma
22:05
Ivar Lepik:  Chiellini pani palli võrku, aga ...
22:06
Ivar Lepik:  Kas Ronaldo lõi eelnevalt palli Oblakil käest ära või mitte?
22:12
Ivar Lepik: Jalgpallisõprade arvamus läheb kaheks, aga kõige paremini võtab kokku üks lause: "iga väljakumängija arust legaalne värav, iga väravavahi meelest kindlasti mitte".
22:13
Külastaja Ti kommentaar
Tavaliselt antakse nurgalöögi ajal iga väiksema müksu ajal viga varavavahi kasuks tema alas. Seega see oli selge jõuline kontakt, mis toimus väravavahi 5.kastisaga pall polnud kõrgel õhus,kuida nende olukordadega on tavaliselt ivar?
22:14
Ivar Lepik: See oli hetkel ikkagi õige otsus minu hinnangul, sest pall oli väravavahil kontrolli all. Ei olnud küll kindlalt käte vahel, aga oli sisuliselt käes. Ja kõik toimus tõesti viiekastis.
22:14
Külastaja VAR?? kommentaar
Mille jaoks need onud seal videoruumis istuvad, kui määrustepärast väravat ära ei loeta?!
22:16
Ivar Lepik:  Atletico ei ole 15 minutit midagi suutnud. Szczesnyt pole sisuliselt näinudki.
22:20
VARi eesmärk on parandada kohtunike ilmselgeid eksimusi. See olukord polnud minu arust piisavalt mustvalge, et VAR sekkuma pidanuks.
22:21
Seega reeglite järg oli otsus õige, kuna viiekastis iga suurem kontakt on viga väravavahi kasuks.
22:21
Ivar Lepik: Kuni väravaid ootame, siis vaatamist.
22:25
Ivar Lepik:  Griezmann proovib kaugelt-kaugelt, aga Szczesny saab viimasel hetkel käed ette! Tõsi, Morata segas ja suluseis.
22:27
Ivar Lepik:  Juventus nõuab käega mängu, aga kohtunik ei tee teist nägugi.
22:27
Ivar Lepik: Värav AGANÜÜD! CRISTIANO RONALDO!
22:28
Ivar Lepik:  Mitte rohkem kui paarilt meetrilt pea vastu! Ronaldo tuleb Juanfrani selja tagant, hüppab ta ÜLE ja pall on võrgus!
22:32
Atletico poisid ei saa aru, et kes on vastane ja kes mitte? Korraga hüppavad ja mitte ühtegi vastast ümber ei olnud ja teine veel ronib oma mehele kukile (arvates vist, et ta vastane), no sellisena seda mängu ei võideta.
22:33
Ivar Lepik:  Penalti Cityle.
22:34
Ivar Lepik:  Pikem arutelu käib ...
22:36
Ivar Lepik: Värav  Agüero tõstab pehmelt ära! Bruma tegi eelnevalt Bernardole vea, VAR vaatas üle ja läks käiku.
22:37
Ivar Lepik:  Schalke vajab nüüd nelja. Võimatu missioon.
22:39
Ivar Lepik: Värav City teine, Agüero teine!
22:39
Ivar Lepik:  Õigus, valearvestus. Nüüd vajatakse aga ikkagi nelja.
22:40
Ivar Lepik:  Torinos on aga Atletico lõpuks mängima hakanud. Juventust surutakse põhjalikult.
22:42
Ma usun, et schalke tuleb välja ja lööb 5 veel ära... lol
22:43
Ivar Lepik:  Värav City kolmas, nüüd Sane!
22:44
Ivar Lepik:  RONALDO! Suurepäraselt tuli meeste vahelt välja ja kerkib kõige kõrgemale, aga paneb postist mööda seekord.
22:44
City ikka kodus paugutab neid kolle sre aasta julmaly
22:44
Igat väravat hakatakse nüüd VAR'ga vaatama?
22:45
Ivar Lepik:  Verine Chiellini paneb pea vastu, aga Oblak toob lati alt ära!
22:46
Ivar Lepik:
22:46
Külastaja , kommentaar
City mehed saavad isiklikku statistikat tana kasvatada
22:46
Topelt nurgalöögi lööjad? Pole varem näinudki, tavaliselt karistuslöögi puhul topelt või kolm meest palli taga
22:46
Ivar Lepik:  Jäi märkamata. Mis mängus?
22:48
juventuse mängus seisid kaks meest nurgalipu juures ja pigem nagu palli taga, mitte kõrval. Aga ühe silmaga nägin seda momenti ehk nägin valesti.
22:48
Ivar Lepik:  Poolajad! Juventus vajab veel ühte, et lisaaega sundida. City on töö ära teinud.
22:57
Ivar Lepik:  City-Schalke väravad ka vaatamiseks. Löödi nii palju korraga, et ma siia ei jõudnudki panna neid.
22:57
Ivar Lepik:
22:57
Ivar Lepik:
22:59
Külastaja Z kommentaar
Juve ääred töötavad ja üritavad kõvasti, aga kindlusest ja kvaliteedist jääb natuke puudu. Ei suudeta mandzukicile ja ronaldole piisavalt palle kohale toimetada... loodan et teisel poolajal spinazzolal ja bernardeschil tuleb paremini välja
23:02
Ivar Lepik:  Moise Kean teeb sooja! Mandžukic lonkas poolaja lõpus. Kas tõesti noor mees platsile?
23:02
Külastaja Atletico fänn kommentaar
Vaatan mängu praeguseid tipphetki ja on küsimus. Kas chiellini võib verise särgiga ja verise näoga mängida?
23:03
Ivar Lepik:  Särk tuleb ära vahetada ilmselt, aga ju ei olnud kohtuniku hinnangul nii verine veel, et selleks paus teha mängu. Näoga sama teema.
23:03
Ivar Lepik:  Mandžukic lonkab, aga tuleb veel välja.
23:05
Moise Kean oli viimases liigamängus väga terav ja hoos. Tooks kindlasti positiivsust juurde
23:06
Ivar Lepik:  Lisaks Keanile teeb Dybala sooja. Näis, mis Allegri välja mõtleb. Aga käivad uuesti ka!
23:06
Ivar Lepik: Värav TEINE! JUVENTUS ELAB!
23:07
Ivar Lepik: RONALDO!
23:07
Ivar Lepik:  Kuidas see sees käis, ma aru ei saa, aga kohtuniku kell näitas, et on üle joone!
23:08
Ivar Lepik:  Oblak tõrjub, aga pall oli juba üle joone! Sentimeetrite küsimus! Inimese silm ei oleks seda eales tuvastanud!
23:10
Ja nüüd õigustas väravajoone tehnoloogia 100%.
23:10
Super Ronaldo poolt! Keegi teab miks Dybala põhis polnud?
23:11
Ivar Lepik: City lõi neljanda, aga Sane oli kõige napimalt suluseisus. VAR.
23:12
mancity mäng teeb täna VARi rekordi ka, pole ammu näinud mängu, kus 53 minuti jooksul vist 5 korda VARi vaadatud ja kogu aeg sellele kulunud 5-7 minutit hinnanguliselt (umbes)
23:15
Ivar Lepik: Värav Nüüd vastupidi! Esialgu tühistati, aga loeb. Sterling!
23:19
Juventus peaks vähemalt kaks väravat veel lööma, et tunda ennast kindlamalt.
23:20
Ivar Lepik: Ronaldo ja Juventuse teine.

23:20
Ivar Lepik:
23:22
Muidu löövad ühe sisse lähimal ajal ja Atletico enne lõppu lisab ühe vastu ühe ja ongi lisaajast või võidust suu puhas.
23:26
Ivar Lepik: Vahetus Dybala sisse, Spinazzola välja. Nii.
23:28
Ivar Lepik: Morata ja Chiellini vahel on tuline.
23:29
Ivar Lepik: Värav City lööb veel ühe, Bernardo, 5:0.
23:29
Esimene värav city mängus kui vari ei vaadatud. Saavutus!
23:30
Ivar Lepik:
23:33
Miks allegri segadust nii tekitas vahetusega... dybala oleks voinud ju bernardeschi asemele tuua.... see segadus kaitses võib veel kätte maksta
23:34
Ivar Lepik:  Ju ei usaldanud Spinazzolat või ei olnud füüsiliselt piisavalt heas seisus, aga jah, segadust tekitas asjatult.
23:36
Ivar Lepik: Värav City. Kuus. Phil Foden.
23:37
Võiks tegelikult lisaaeg küll tulla juve mängus
23:39
Ivar Lepik: Vahetus Mandžukic välja ja Moise Kean saabki võimaluse! Suur moment. 10 minutit minna. Kangelane?
23:41
Ivar Lepik:  MÖÖDA! Keanil oli see moment ...
23:41
Ivar Lepik:  Chiellinilt pall üle liini, saadakse küll pea vahele, aga Kean võtab alla ja saab teise puutega lüüa. Mööda ...
23:42
Ivar Lepik: Värav City. Seitse. Jesus. Millal võib kohtunik selle ära lõpetada?
23:42
ei saa nüüd aru, kas City mängib 4. liiga klubiga või Saksamaa kõrgliiga klubiga..
23:43
Ivar Lepik:  PENALTI JUVENTUS!
23:44
Ivar Lepik: Correa paneb käe Bernardeschile selga, pikali ja penalti!
23:44
Ivar Lepik: Värav  Ja on! Ronaldo! Alla nurka! Atleticol üksikud minutid päästa!
23:46
Külastaja inimene kommentaar
teine comeback 0-2 kaotusseisust
23:46
Ivar Lepik:
23:48
Ivar Lepik:  Manchesteris lõpetati ära see asi. 7:0 jäi. City edasi.
23:48
Nagu kõige rumalam penalti üldselt, saan aru, et Eesti Preemium Liigas jooksed ja üritad tagant selga lükata mängijat olgugi, et omavaheline vahemaa on meeter ja ikka üritab käega lükata ja lausa mitu korda... Sellised tippklassi mängijad võiks ikka mõelda, et karistusalas ei ole just kõige targem surkida ja kohe kindlasti mitu korda.
23:48
Siiralt loodan et Florentino Perez saab ka aru kui loll ta oli Ronaldost loobumisega
23:49
Külastaja Jddjj kommentaar
Mida asja se Atletico teeb , tundub nagu mängitakse enda arust koolipoiste vastu.
23:49
Ivar Lepik:  Viis minutit lisa!
23:51
Mille pealt nii palju lisaminuteid?
23:52
Ivar Lepik:  Eks siin pause on olnud. Viis on küll tõesti ehk veidi palju.
23:54
Ivar Lepik:  KÕIK!
23:54
Ivar Lepik:  Juventus ja Ronaldo tegid selle ära. See on 300 miljonit väärt investeering. Atletico jaoks kõik. Valus. Kodune finaal jääb olemata.
23:55
Ivar Lepik:  Mina tänan ja olge tagasi juba homme, kui kaks põnevat paari ootamas!
23:56
Jääb silma et viimasel ajal kui keegi suur on välja langemas antakse tohutult lisaminuteid. Kas mitte PSG Manu mingi 7 min lisaks ei pandud ja siis ka lasti see 2 min yle... sellised asjad on natuke häirivad ja ebaõiglased mängu juhtija suhtes