Kolmapäev, 13. märts 2019
20:48
Kristjan Jaak Kangur:  Tere õhtust!
20:50
Kristjan Jaak Kangur: Kuus paigas, kaks veel - täna saame teada viimased veerandfinalistid. Mäng algab mõlemas paaris aga sõna otseses mõttes nullist, sest väravaid pole kummaski avakohtumises ei nähtud. Väike eelis on seega Lyonil ja Liverpoolil, kes pääseksid Barcelona ja Bayerni vastu edasi ka väravatega viigi korral. Võimalik on muidugi ka lisaaeg, aga panused sellele, et mõlemad mängud tänagi 0:0 lõppevad, ei ole vist väga kõrged?
20:53
Kristjan Jaak Kangur: Algkoosseisud ka juba väljas:
20:56
Kristjan Jaak Kangur: Kõlakad, et Philippe Coutinho alustab, osutusid seega tõeks. Väga suur mäng mehele, kes on viimasel ajal isegi oma fännidelt vahel vilet saanud.
20:59
Kristjan Jaak Kangur: Bayern ja Liverpool lähevad aga täna nii:
21:00
Kristjan Jaak Kangur: Alustavad nii Milner kui ka Henderson, Fabinho on pingil. Ja muidugi on Liverpoolil tagasi van Dijk, kes avakohtumisest mängukeelu tõttu eemale jäi.
21:00
Külastaja realist kommentaar
Mõlemas pelas vôiks tulla vähemalt lisaaeg.
21:04
Kristjan Jaak Kangur: Bayern-Liverpool: pole võimatu. Barcelona-Lyon: Barcelona jäi Camp Noul viimati kuivale veebruari alguses. Tõsi, see oli eelmise aasta veebruar... Nii et pigem mitte. Aga kui tänavused kaheksandikfinaalid on meile seni midagi juba tõestanud, siis seda, et imesid sünnib.
21:04
Külastaja barca fänn kommentaar
barcelona võidab 4:1 Lyoni , Bayerni ja Liverpooli mäng jääb normaalajal 0:0 ja lisajal otsustab Liverpool ära ja liverpool võidab 2:0
21:08
Külastaja barca fänn kommentaar
Kristjan Jaak Kangur mis sa ennustad , mis seis jääb Barcelona ja Lyoni mängus ja Bayerni ja Liverpooli mängus? ja kes edasi lähevad?
21:09
Kristjan Jaak Kangur: Barcelona-Lyoni mängus pakun 3:0 või sarnase skooriga kindlat võitu Barcelonale. Bayern-Liverpool on raskem pähkel, aga ütleme siis, et 2:1 Bayernile.
21:11
Kristjan Jaak Kangur: Mingil põhjusel on viimastel päevadel olnud (eriti Inglismaa meedias) kõvasti juttu, nagu peaks Liverpool Meistrite liigat äkki kergemini võtma ja võib-olla sealt isegi välja kukkuma, et siis koduse liigatiitli püüdmisele keskenduda. Tundub üsna sõge teooria - elu on näidanud, et niimoodi kalkuleerides jäädakse lõpuks kõigest ilma. Või kuidas?
21:16
Kristjan Jaak Kangur: Aga Liverpooli ründekolmikul on täna tagumine aeg sihik paika saada, niimoodi kaugele ei jõua. Avamängus suudeti raamide vahele saata ainult kaks lööki. Tõsi, seda oli kaks korda rohkem kui Bayernil.
21:31
Külastaja J kommentaar
Viimane kord kui käis lyon camp noul jäi seis 5:2
21:31
Külastaja kkk kommentaar
Kes täna Tv6 pealt kommentaatorid on Barcelona ja Lyoni mängus?
21:32
Kristjan Jaak Kangur: Kui minu andmed ei valeta, siis seda mängu kommenteerivad Sander Jürjens ja Gert Kams.
21:32
Külastaja kx kommentaar
Bayern vs Liverpool on ootada kinnist mängu?
21:35
Kristjan Jaak Kangur: Bayerni suurim puuduja on täna kahtlemata Joshua Kimmich. Mees on tänavu teinud algusest lõpuni kaasa kõik Bayerni mängud nii Bundesligas kui ka Meistrite liigas, löönud ise küll vaid kaks väravat, ent andnud koguni 14 söötu, neist pooled Robert Lewandowskile. Aga täna Kimmich kaasa teha ei saa, sest on kaartide tõttu eemal.
21:38
Külastaja realist kommentaar
Loodetavasti veerandfinaalide ajal see ei kordu, et tv6 näitab samast paarist môlemat kohtumist nagu nüüd kaheksandikfinaalis ühe-kahe matši puhul oli ...
21:40
Kristjan Jaak Kangur: BT Sport sättis tänase mängu puhul kokku sellise vahva nahkpükstepildi.
21:47
Külastaja Martin kommentaar
Arvan et näeme täna punast kaarti Bayern - Liverpool mängus.
21:49
Kristjan Jaak Kangur: Eespool juba tuletati meelde, et viimati käis Lyon sel staadionil 2009. aastal, kusjuures siis oli avamäng jäänud 1:1 viiki. Camp Noult mindi aga ära 2:5 kaotusega, teiste seas sai jala valgeks Messi. Barcelona ründeliinis mängisid tol õhtul ka Thierry Henry ja Samuel Eto'o - ei olnud paha trio...
21:51
Kristjan Jaak Kangur:  Kui aga Liverpool viimati Münchenis käis, viis 1:1 viik nad edasi. Viiks ka täna.
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Läksime!
22:05
Kristjan Jaak Kangur:  Barcelona on oodatult hakanud kohe suruma ja teenib mitu nurgalööki järjest.
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Kuus minutit mängitud ja Hendersonil on juba jalaga mingi jama. Istub maha ja arstid asuvad tööle.
22:09
Kristjan Jaak Kangur: Liverpool söödab palli Thiagole otse jala peale, aga kasti joonelt teele pandud pomm lendab üle.
22:12
Kristjan Jaak Kangur:  Van Dijk lükkab Lewandowski kastis pikali, aga itaallasest kohtuniku Orsato žest on konkreetne: edasi mängida!
22:13
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Ei ole Hendersonist rohkem mängumeest. Oli platsi kõrval arstide hoole all, tuli tagasi ja nüüd on jälle istuli maas. 13. minutil tuleb Fabinho tema asemele.
22:17
Kristjan Jaak Kangur:  Penalti Barcelonale! Denayer tõmbab Suarezil jalad alt.
22:18
Kristjan Jaak Kangur:  Värav 17. minut ja Barcelona saab juba esimese kätte! Messi tõstab panenkaga palli võrku!
22:19
Kristjan Jaak Kangur: Enne lööki vaatas VAR igaks juhuks veel videot ka, aga seal väga pikka arutamist polnud.
22:19
Külastaja huijaa kommentaar
Suarez pani meelega toetusjala denayeri taha, valesti vaadatud videomeestelt.
22:22
Kristjan Jaak Kangur: Kohe on Lyonil hea šanss, aga Lenglet suudab Dembele löögi blokeerida, kõigest nurgalöök.
22:22
Külastaja ? kommentaar
Suarez tegi ju vea.
22:23
Kristjan Jaak Kangur: Tõepoolest, kui vaadata, millistes olukordades on käidud pikalt erinevate nurkade alt pilti uurimas, võinuks ka siin selle jaoks veidi rohkem aega võtta. Aga kohtunik Marciniak ei võtnud.
22:23
Külastaja oeh kommentaar
Lopest üritatakse ikka ära tappa täna
22:24
Kristjan Jaak Kangur: Lõhutakse kõvasti küll, varuväravavaht Gorgelin teeb juba igaks juhuks sooja. Coutinhoga põrkasid valusalt kokku.
22:25
Kristjan Jaak Kangur: Firmino saab 25. minutil hea söödu ja paneb korraliku pommi, aga napilt mööda.
22:26
Kristjan Jaak Kangur: Messi elegants:
22:26
Külastaja Saabas kommentaar
Mis krdi kasu on VARist kui Suareze sugune näitleja pendla välja meelitab.
22:28
Kristjan Jaak Kangur: Värav Liverpool! Rafinha ja Mane ehitavad 26. minutil olukorra, mille Mane ära kasutab!
22:28
Külastaja Tere kommentaar
mida teeb Mane,Maaasikas
22:29
Kristjan Jaak Kangur: Siin saab nüüd igaüks ise videokohtunikku mängida. Oli penalti või ei olnud?
22:30
Külastaja Tere kommentaar
Lyon tegelt mängus veel,neil vaja 1 ära lüüa,siis nemad edasi
22:30
Külastaja oeh kommentaar
Lopes kange mees, hoia tavaolukordadest null taga
22:30
Külastaja Ti kommentaar
Huvitav olukord coutinho jõudis pallini esimesena aga sai vea? Kas tavaliselt vastupidi ei ole lahtiste olukordades?
22:30
Kristjan Jaak Kangur: Lopesel koputati hing korralikult kinni küll, aga pika tohterdamise järel on mees jälle mänguvalmis. Ei anna alla!
22:31
Külastaja hmm kommentaar
Täna asi selge õnneks, et kui saavad suure kaotuse, siis hea öelda kuu hiljem, et oli peapõrutus ja sellepärast tuli suur kaotsu barcelonalt vastu võtta.
22:32
Kristjan Jaak Kangur: Bayerni meeste kingitus Manele. Nüüd on kahte vaja ja lisaaega me täna enam kummaski mängus ka ei näe.
22:33
Külastaja hmm kommentaar
Kontakt oli, aga no see kukkumine oli pigem üle mängitud ja kontakt ei olnud kohe kindlasti selline, et kukkuda sedasi.
22:33
Külastaja Tere kommentaar
Suarez ikka selge ahv,ise astus kaitsja jala peale :D Ja see kukumine on ka selline et sureb kohe ära
22:33
Külastaja muigega kommentaar
Pigem põhjus kohtunikus kui Suarezes. Kui kohtunik ikka ei taha VARi vaadata, siis ei vaata. Suareze lollitamised on kogu maailmale teada.
22:35
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Barcelona tahab kiirelt ära otsustada! Suarezelt eeltöö, Coutinho lükkab võrku ja 31. minutiks 2:0 !
22:35
Külastaja Tere kommentaar
barcalona fännid ei tea nendest kukumistest midagi
22:36
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Lisaks peab Lyon ikkagi vahetuse ära tegema: Lopes ära ja Gorgelin postide vahele. Enne seda veel Marcalile kollane kaart ka.
22:36
Külastaja To tere kommentaar
Kaeba Mart Helme, äkki ajab selle barca jama ka korda, hea puhas valge televisioon siis.
22:37
Kristjan Jaak Kangur: Rahu, härrased, ärme poliitikasse läheme, muidu on mitu päeva tüli üleval ja lahendust ikka ei paista.
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Mane värav on täpselt selline, et mida rohkem vaatad, seda ilusam on. Surve all ja meeste vahel leidis ainuvõimaliku lahenduse, kuidas pall võrku panna.
22:39
Kristjan Jaak Kangur: Värav Bayern saab viigi kätte! Matip lükkab 39. minutil Gnabry söödu omale, aga Lewandowski oli ka kohe selja taga valmis.
22:40
Külastaja Ti kommentaar
Pealt penaltiks aga no mäng on ikka masendav lyoni poolt 2-3 sööt maks ja liinid nii madalal. Hullem, kui Eesti koondis. Tuleb 7:0 jälle täna?
22:43
Kristjan Jaak Kangur: Nii lõi Coutinho katalaanide teise. Klassikaline Barcelona "lükka ise ära, sa oled veel rohkem vaba" söödumäng.
22:44
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Fabinho saab 43. minutil kollase ja Bayernil on heast kohast karistuslöök. Alaba annab päris teravalt, aga Alisson ei lase ennast üllatada.
22:47
Kristjan Jaak Kangur: Paras kaos Liverpooli värava all - Lewandowski on tubli meetri jagu suluseisus, vahib ise ka kohtunikule otsa, aga lipp ei tõuse. Lewandowski läheb seepeale üks-ühele, lükkab palli postist valelt poolt mööda ja alles siis tõuseb lipp. Need on nüüd need uued juhised, mida on kohtunikele jagatud, aga mis tekitavad vaatajates ainult segadust. Ja nagu näha, siis ka mängijates.
22:48
Kristjan Jaak Kangur: Matipi tööõnnetus:
22:49
Kristjan Jaak Kangur: Münchenis esimene poolaeg läbi! Aga kuna Barcelonas läks Lopesi tohterdamisele kõvasti aega, antakse seal koguni kuus lisaminutit.
22:50
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Dembele teeb Lyoni rünnakul pärast palli kaotamist Albale muruniidukit ja saab kollase kaardi.
22:52
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd pääsevad mehed Barcelonas ka puhkama.
22:53
Kristjan Jaak Kangur: Sellised lihtsad numbrid...
22:54
Kristjan Jaak Kangur: Siin väga midagi hõisata tõesti pole, kui Lyoni poolelt vaadata:
22:55
Külastaja friik kommentaar
inglise-saksa maavõistluses 15-3 sakslastel ikka katastroofiline seis ja inglise jalgpallil triumf
22:55
Kristjan Jaak Kangur: Hetkeseisuga oleks tõesti kaheksa parema hulgas neli Inglismaa klubi. Aga üksainus Bayerni värav võib seda muuta.
22:59
Külastaja oeh kommentaar
Bayerni mängule yle minnes, Neuer tundub väga närvis täna. Veider jooka välja Mane olukorras ja mitmes hilisemas ka rapsib. Bayern peab ründes ära tegema nüüd.
23:03
Kristjan Jaak Kangur: Läks jälle! 
23:04
Kristjan Jaak Kangur: Inglismaa-Saksamaa duellist rääkides on huvitav, et just Inglismaa klubidega mängimine paneb Neueril jala värsiema.
23:04
Külastaja muigega kommentaar
Juskui 'pool ei soovi lisa lüüa
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Hetkeseisuga muidugi ei peagi lööma. Aga kui viigi peale nüüd mängima minnakse, oleks see küll ülimalt naiivne.
23:08
Kristjan Jaak Kangur: Liverpool pääseb Bayerni nurgalöögi järel suurte jõududega jooksma ja Salah lööb teravalt. Neuer on veidi hädas, aga suudab tõrjuda.
23:13
Kristjan Jaak Kangur: Lihtsalt üks võimas pilt - 92 346 inimest naudib vaatemängu!

Foto: FC Barcelona / Twitter 
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Liverpool on teist poolaega aktiivselt alustanud, kümne minuti jooksul on pigem nemad oma teisele väravale lähedal olnud, mitte Bayern.
23:16
Kristjan Jaak Kangur: Barcelona lustib - Messi tõstab üle väravavahi, aga kaitsja lööb joone pealt palli minema. 
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Isegi Joachim Löw ja Oliver Bierhoff on tribüünil murelike nägudega. Bayerni mäng ei jookse üldse, Liverpool kontrollib asja. Aga endiselt piisab Bayernile vaid ühest väravast.
23:18
Külastaja oeh kommentaar
Lyon õppis vähe kindlamalt mängima ja kaitse sai ka kohad paika lõpuks :D
23:19
Kristjan Jaak Kangur: Kohe annabki Gnabry väga terava söödu värava eest läbi, aga Lewandowski ei ulata ja seekord jätab ka Matip löömata!
23:20
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus 62. minutil saab vanameistri mäng otsa, Ribery välja ja Kingsley Coman tema asemele.
23:21
Kristjan Jaak Kangur: Lyon on tõesti teise poolaja alguses tubli olnud. Õnnestuks neil üks tagasi lüüa...
23:22
Külastaja oeh kommentaar
TUBLI LYON, EI ANNA ALLA
23:22
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Ja saavadki!!!
23:23
Kristjan Jaak Kangur:  Või kas ikka saavad? VAR jälle vaatab.
23:24
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Fikseeriime seniks ära ka Matipi kollase kaardi 63. ja Thiago oma 65. minutil.
23:24
Külastaja oeh kommentaar
Kurat, lenglet oli värava poole ja sai pea vahele ka, mis siis viga jälle
23:24
Kristjan Jaak Kangur: LOEB! Aega läks, aga loeti ära ning Lyon on mängus tagasi!
23:27
Kristjan Jaak Kangur:  Alexander-Arnold vinditab nurgalöögi peaaegu sisse, aga Neuer saab käe vahele.
23:27
Kristjan Jaak Kangur:  Värav VAN DIJK!!!!
23:28
Kristjan Jaak Kangur: Hüppab lihtsalt üle nii Hummelsi kui ka Martinezi ja paneb palli võrku, Neueril pole võimalustki! 20 minutit minna ja nüüd on küll Bayernil selg vastu seina. Kahte vaja.
23:30
Kristjan Jaak Kangur:
23:30
Külastaja .. kommentaar
Kuidas Fekir kollasest pääses sellise ebaõnnestunud daiviga
23:31
Külastaja muigega kommentaar
Huvitav mis asi kohtunikul Lyoni värava puhul kahtlust äratas. Telekapildis oli tavaline kastisrüseluses löödid koll.
23:32
Kristjan Jaak Kangur:
23:33
Kristjan Jaak Kangur: Ainus, mida seal vaadata võis, oli Marcelo hüpe esimest tsenderdust võites. Aga ei paista küll üldse vea moodi.
23:33
Külastaja oeh kommentaar
Barca stiil tänavajalka peale yle läinud. Aga noor Dembele võib ohtlik olla.
23:34
Kristjan Jaak Kangur: 75. minutil pääseb Salah jooksu, jõuab ka löögini, aga võinuks ehk sööta vasakule Manele. Bayern on selgelt hädas, Liverpooli fännide laul kaigub üle staadioni.
23:36
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Bayerni vahetus veel mainimata - Javi Martinez ära, Leon Goretzka sisse.
23:37
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetused ka teises mängus - Barcelona toob Coutinho asemele Dembele ja Arthuri asemele Arturo Vidali, Lyon aga võtab ära Depay ja mängu pääseb Bertrand Traore.
23:37
Külastaja oeh kommentaar
Arturi suurem vend Arturo tuleb sisse et Lyon maha lammutada
23:38
Kristjan Jaak Kangur:  VahetusKümme minutit jääb minna ning Bayern teeb oma kolmanda ja viimase vahetuse, Renato Sanches asendab James Rodriguezt.
23:39
Kristjan Jaak Kangur:  Van Dijk ei löö just palju, aga kui lööb, siis õige koha peal.
23:39
Külastaja muigega kommentaar
Salah on liiga isetsema hakanud. Juba mitmendal rünnakul üritab üksi ette võtta kuigi võiks sööta.
23:41
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Firmino ära, Origi sisse. Üks vahetus jääb Liverpoolile veel.
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Nüüd on vist kõik! Messi lollitab korraga ära kaks Lyoni kaitsjat, Gorgelin saab veel näpud vahele, aga posti kõrvalt see pall ikkagi sisse veereb! 3:1.
23:42
Külastaja oeh kommentaar
RiP Lyon, hea mäng siiski.
23:43
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Ja Münchenis on nüüd kindlasti kõik! Mane teine ja Liverpooli kolmas!
23:44
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Barcelonas tuleb veel! Kiire kontra, Pique (!) läheb lõpuni ja lükkab Messi söödu sisse! 4:1
23:44
Külastaja oeh kommentaar
Kurat, Lyoni mehed, minge koju nüüd ruttu
23:45
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Milner ära, Lallana sisse. Aga see on juba tühi-tähi.
23:46
Külastaja Liverpool kommentaar
Liverpool näitab jällegi mis klassist satsiga tegemist on
23:46
Külastaja muigega kommentaar
Nüüd andis Salah perfektse söödu
23:50
Külastaja Liverpool kommentaar
Nähtavasti pole ilma asjata livekas oma liigas, liiga parima kaitsega. Heas vormis Lewat nulli peal hoida just kõik ei suuda
23:50
Külastaja muigega kommentaar
Barca mängu algus oli samuti tark, alustuseks meelitati välja olematu pennu, seejärel löödi Lyoni põhiväravavaht auti
23:51
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Barcelona lustib. 86. minutil lööb Dembele veel viiendagi.
23:51
Külastaja oeh kommentaar
Kas sama riigi satsid veerandfinaalis võivad kohtuda?
23:51
Kristjan Jaak Kangur: Võivad, veerandfinaalidest alates enam mingeid piiranguid pole.
23:52
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK! Liverpool veerandfinaalis! Kokkuvõttes pandi Bayern ikka väga veenvalt paika.
23:53
Kristjan Jaak Kangur: Ajalugu aga peaaegu kordub, viimati läks Lyon Camp Noult koju 2:5 kaotusega ja nüüd läheb vist veel suuremaga.
23:53
Kristjan Jaak Kangur:  Mõni minut on seal veel mängida. Vormistamise teema.
23:53
Külastaja Barcelona kommentaar
Muigega kao magama sa ei tea midagi
23:53
Külastaja Liverpool kommentaar
Live ja ajax võiks kokku minna
23:53
Külastaja oeh kommentaar
City - liverpool ja ajax - barca oleks toredad paarid
23:56
Kristjan Jaak Kangur: Kõik ka Barcelonas! Messi meistriklass viib Barcelona 11. korda järjest veerandfinaali, ehkki vahepeal oli seis pisut ärev.
23:58
Kristjan Jaak Kangur:
00:07
Külastaja Ivar kommentaar
Kas teadsite, et UEFA mängudel pole atletico stata mitte wanda metropolitano vaid estadio metropolitano?
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!