Pühapäev, 17. märts 2019
12:08
Kristjan Jaak Kangur: Tere ja ilusat pühapäeva! Vooru suure mängu alguseni jääb vähem kui tund, mõlema meeskonna algkoosseisud on juba väljas ja need leiab uudisest.
12:13
Kristjan Jaak Kangur: Üllatused puuduvad, sest mõlemad meeskonnad alustavad täpselt samas koosseisus nagu avamängugi: Flora võitis mäletatavasti 2:0 Tulevikku ja Paide sama skooriga Kaljut. Kui Vjatšeslav Zahovaiko valikud on ootuspärased, sest saadi ju selle algrivistusega jagu tiitlikaitsjast, siis Jürgen Henn usaldab keskväljal jätkuvalt Vladislav Kreidat ja kaitses Markus Seppikut. Meeldiv.
12:51
Külastaja skeptik kommentaar
Flora võidab vâhemalt kahe vâravaga ja paneb kihlveokontorid ahastama.
13:00
Külastaja Fantasy Fan kommentaar
Kus Markus Poom on? vigastatud?
13:00
Kristjan Jaak Kangur: Poom on, jah, vigastusega eemal.
13:00
Kristjan Jaak Kangur:  LÄKSIME!
13:04
Kristjan Jaak Kangur: Tuliselt on mõlemalt poolt alustatud, Alliku pääseb korra ka läbi, aga suluseisulipp jahutab tema indu.
13:06
Kristjan Jaak Kangur: Järvelaid põrutab sellise lööktsenderduse, et pall läheb otse küljeauti. Võtab mehe endagi nägu krimpsutama.
13:08
Kristjan Jaak Kangur: Liivak teeb vasakul äärel pika soolo, aga lõpuks võtab Mööl temalt palli ära.
13:09
Kristjan Jaak Kangur: Paide pääseb ka 9. minutil Flora värava alla - Kase paneb pika ette, Kauber võidab palli ja Jattaga koos tekitatakse Flora kaitseliinis kõvasti segadust. Aga lõpuks püüab Aland suurema vaevata Kauberi löögi.
13:10
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljev näitab kannasööduga klassi, aga Allikult kehv puude ja Liivak põrutab kõrge kaarega üle.
13:12
Kristjan Jaak Kangur: Taas tekitab Paide meeste rünnak Flora kaitsjates segadust, aga kõik lõpeb väravalöögiga.
13:16
Kristjan Jaak Kangur: Veerand tundi juba mängitud ja pall on rohkem olnud Flora käes, aga Paide rünnakud on olnud ohtlikud.
13:18
Kristjan Jaak Kangur: Liivak kastis, aga Kase suunab kõrge palli tema nina alt rinnaga Toomi käte vahele.
13:24
Kristjan Jaak Kangur: Mängu seni parim võimalus! Jatta annab Paide rünnakul lohaka valesöödu, keskelt leitaks Vassiljev ja maestro riputab kohe palli liini taha Liivakule. Toom tuleb õigel ajal vastu ja päästab Paide! 24 minutit mängitud.
13:28
Kristjan Jaak Kangur: Flora saab 28. minutil nurgalöögi, Seppik kerkib kõige kõrgemale, aga suunab mööda!
13:29
Kristjan Jaak Kangur: Toomil mingi mure jalaga, arst tohterdab ja kreemitab.
13:32
Kristjan Jaak Kangur: Toom terve, Flora ründab jälle, aga löök on taas väga ebatäpne. Mingit survet suudetakse Paidel peal hoida, aga väga ohtlikke olukordi pole seni ka suudetud tekitada. Pool tundi mängitud.
13:35
Kristjan Jaak Kangur: Paide rünnaku lõpetab löögiga Kauber, ehkki oli ka sööduvõimalusi.
13:38
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljev algatab rünnaku ja saab siis äärt mööda purjetanud Sinjavskilt karistusalasse söödu tagasi, kuid tema löök blokeeritakse.
13:39
Kristjan Jaak Kangur: Paide on oma rünnakute ehitamisega veidi hädas, aga samas seistakse ise kaitses seni hästi. Viis minutit avapoolaja lõpuni.
13:40
Kristjan Jaak Kangur: Sanneh teeb Allikule üsna jõulise vea ja saab kohtunikult viimase hoiatuse, kaardist veel pääseb.
13:41
Flora on vist eilset Levadia pela vaadanud kuna ollakse isegi veelgi kehvemad ning justkui oodataks ka kerget penaltit ...
13:42
Kristjan Jaak Kangur: Flora nurgalöök lüüakse puhtaks, Sinjavski proovib kaugelt üle puusa, aga mööda.
13:44
Kristjan Jaak Kangur: Seppik läheb palliga natuke liiga julgeks ja Jatta on vaheltlõikele lähedal, aga Flora kaitsja õnneks vilistatakse gambialasele viga.
13:45
Külastaja MG kommentaar
Kommentaator ära aja jama, Seppik tegi praegu kõik õigesti, nii see mäng käibki
13:46
Kristjan Jaak Kangur: Miller võtab jõulise liigutusega Sinilaiu maha, Zahovaiko on mitme meetri jagu platsil ja nõuab kollast kaarti, aga ei midagi.
13:46
Jatta tegi olukorras kaks viga
13:47
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Misasi see oli, Paide?! Välja mängib karistuslöögi ebaõnnestunult keskele lahti ja algatab sellega Flora vasturünnaku. Kauber on sunnitud keskringis Vassiljevi maha tõmbama. Mängu esimene kollane kaart.