Pühapäev, 17. märts 2019
14:50
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast, Maardu Linnameeskond ja Nõmme Kalju hakkavad kümne minuti pärast mängima.
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Maardu on teinud avavooru põhikoosseisuga võrreldes ühe muudatuse: Brõlinit asendab Aksjonov.
14:51
Külastaja What kommentaar
Brõlin??????
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on teinud koguni neli muudatust: Londaku asemel alustab Teleš, Reintami asemel Avilov, Mašitševi asemel Paur ja Tamme asemel Nunez.
Külastaja dsd kommentaar
mis teema selle Kalju moldovlasega on? ei nähtagi põhimehena?
15:02
Kristjan Remmelkoor:  Liliu proovis kaugelt, aga ei saanud pihta.
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Üle viie leegionäri ei tohi korraga mängus osaleda, ilmselt seetõttu Moldova poolkaitsja ei mahu koosseisu.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin mängis Pauriga nurgalöögi lahti ja tsenderdas tagumise posti juurde, Liliu lõi peaga ja Kassjantšuk tõrjus!
15:06
Külastaja skeptik kommentaar
Kalju mãngib 4-4-2?
15:07
Kristjan Remmelkoor:  Liliu mängib number kümne kohal ja Nunez üksiku tipuründajana.
15:09
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonovilt väga hea kauglöök, napilt tagumise posti kõrvalt mööda!
15:16
Kristjan Remmelkoor:  Liliu lõi 20 meetrilt, löök võttis Malovist väikese rikošeti ja läks üle otsajoone.
15:16
Kristjan Remmelkoor:  Ohtlik korner! Pall jäi kasti põrkama ja läks lõpuks Liliu jalast mööda.
15:17
Kristjan Remmelkoor:  Nunez sai palli väravasse, aga oli suluseisus.
15:19
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov purjetas palliga Kalju karistusalasse, aga seal said Kalju kaitsjad jala vahele.
15:21
Kristjan Remmelkoor: Šalabai võttis kasti nurgas Pauri maha ja Kalju teenis penalti!
15:22
Kristjan Remmelkoor:  VäravUgge realiseerib 22. minutil kindlalt penalti! Lõi enda poolt vaadates alla vasakule, Kassjantšuk hüppas teisele poole.
15:22
Kristjan Remmelkoor:  Maardu nüüd tänavu 3 väravat sisse lasknud ja neist 2 penaltist.
15:24
Külastaja ... kommentaar
Miks liliu pennusi ei löö?
15:26
Kristjan Remmelkoor:  Värav26. minutil lööb Kulinitš 2:0 Kaljule!
15:27
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitš sai Liliult läbisöödu, mängis Kassjantšukist mööda ja veeretas palli väravasse.
15:30
Liliul polegi vaja penalteid niikaua kuni assistidega punkte toob
15:31
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši pealöögi Kassjantšuk tõrjus.
15:31
Külastaja Eldur kommentaar
Saab keegi etv2 asjapulkadele öelda et oleks aeg kaamera lääts puhtaks teha. Kohutav pilt..
15:35
Mis brõninil on?
15:35
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini korner läks Liliu peast üle otsajoone.
15:41
Kristjan Remmelkoor:  Gussevi löök eemalt jäi pehmeks ja Teleš püüdis probleemideta.
15:42
Külastaja jah kommentaar
See kaamera kvaliteet on kohutav selles ilmas, peab rohkem kaameraid olema või paremini katma neid.
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisaminuteid ei tulnud ja Kalju läheb vaheajale 2:0 eduseisus.
15:49
Külastaja Jalgpall kommentaar
Kaamerapilt on silmi rikkuv
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Liliu ja Nunez lükkasid hästi seina, aga Nuneze löök ei tabanud väravat.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkini kauglöögi Kassjantšuk püüdis.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Amemiya püüdis väga kergelt karistusala lähistelt trahvilööki saada, kukutades end olukorras Avilovi vastu murule. Kohtunik ei näinud seal midagi määrustevastast.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav55. minutil lööb Tjapkin 3.0!
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Maardu kaotas oma väljakupoolel palli, Liliult söödu saanud Nunez andis omakorda väravasöödu Tjapkinile, kes tõstis palli külmavereliselt üle vastutulnud Kassjantšuki.
16:13
Külastaja ggg kommentaar
Johhaidi, kalju mehel kuklas silmad, see kes söödu andis tjapkinile. Perfektne sööt tühja kohta, ise seljaga olles. Ilus. Nagu fifat mängiks, et annad selliseid sööte :D
16:16
Kristjan Remmelkoor:  60. minutil ülihea võimalus Nunezel! Subbotinilt sai palli jala peale, kuid lõi vabana neljalt meetrilt mööda.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Kalju esimene vahetus: Paur välja, Mašitšev sisse.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši tsenderdusest lõi Liliu peaga mööda.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Malov hoiab alaseljast kinni ja läheb väljaku kõrvale arstiabi saama.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Maardu esimene vahetus: Šalabai välja, Aristov sisse.
16:21
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Maardus vihmasest ja tuulisest ilmast hoolimata 415.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Gussev tulistas 67. minutil napilt üle.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Maardul kontrarünnak, Gussevil oli võimalus kõrvale Aksjonovile sööta, kuid lõi ise 20 meetrilt peale ja tabas suluseisus olnud tiimikaaslast.
16:26
Kristjan Remmelkoor:  Liliu lähilöök jäi veidi pehmeks ja Kassjantšuk tõrjus.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus72. minutil sai Avilov mängu esimese kaardi.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Maardu teine vahetus: Džumadil välja, Aasmäe sisse.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  73. minutil tabas Gussevi pealöök latti! Maardu auvärav oli lähedal.
16:32
Külastaja kommentaatorile kommentaar
Maardu "noormängija" Kovtun saab septembris 30 ja ML kogemust on 27 mängu võrra.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju vahetab 78. minutil ründajat: Nunez välja, Tamm sisse.
16:34
nunez ei ole erilist muljet jätnud
16:34
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkin lõi kaugelt taevasse.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Kalju viimane vahetus: Subbotin välja, Sobtšenko sisse.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Markovitši kornerist pääses peaga löögile Ugge, Kassjantšuk püüdis rahulikult.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  VäravMašitšev lõi fantastilise iluvärava! 30 meetrilt tagumisse ristnurka! Kalju juhib 4:0.
16:43
Kristjan Remmelkoor: Väravasööt peaks minema Kulinitšile.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  VäravTjapkin virutab karistusala tagant viienda! Kassjantšuki käe ja posti kaudu.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Siit ei tohiks keegi väravasöötu saada, sest Tjapkin sai palli Zelentsovi puhtakslöögist.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei hakatudki andma, kõik on selge. Kalju võitis 5:0!