Laupäev, 30. märts 2019
18:56
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, Flora ja Tammeka mäng on algamas, Flora loodab oma täisedu jätkata.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  21 mängijat 22-st on algkoosseisudes samad, nagu Soccernet ennustas.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Ainsaks erinevuseks on see, et Flora keskkaitses alustab Lukka ja pingile on jäänud Pürg.
18:59
Külastaja Njaa kommentaar
Flora kogukonnajuht unustas tööd teha?
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka pani palli mängu.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski pani vasakult äärelt esimese ohtliku madala palli kasti, florakad nõudsid seal kätt ja penaltit, aga mäng jätkub.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi nurgalöök klaariti peaga ära ja tema jätkutsenderdus ebaõnnestus, lennates üle otsajoone.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd käis pall kaks korda ka Flora karistusalas, aga korralikult löögile tartlased ei pääsenud.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Reinkort virutas 20 meetrilt, Aland tõrjus esiposti juurest.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Allikule on vaja väljaku kõrval jalale külma peale lasta.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Alliku tsenderdus läks liiga pikaks.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaidi tsenderdusega juhtus sama.
19:14
Külastaja etm kommentaar
Miks karofeld ja laht täna kaasa ei tee?
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Nad kuuluvad Kuressaare koosseisu, Florat aitasid nad lihtsalt ühes sõprusmängus erandkorras.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Tekko madala kavala nurgalöögi lõi Sairinen vastu Flora kaitsjat.
19:19
Külastaja Hmm kommentaar
Tammeka oskab isegi suruda Flora vastu.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Tekko võttis keskväljal Milleri maha ja sai kohtunikult suulise hoiatuse.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Anderson tegi keskringis Vassiljevile haiget.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav25. minutil virutas Vassiljev karistuslöögist 1:0 Florale! Ise ta karistuslöögi teenis, tõstes palli vastu Reinkorti kätt, ning kõmmutas üsna terava nurga alt müüri kõrvalt ette nurka. Pechter sai küll käed vahele, aga ei suutnud ära tõrjuda.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev lõi seega otse karistuslöögist avavärava teist mängu järjest, sest sama tegi ta ka teisipäeval koondise eest Gibraltari vastu.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi kornerist pääses peaga löögile Kreida, kuid esiposti katnud Tekko jäi löögile ette.
19:30
Külastaja mats kommentaar
karofeld ja laht võiksid kaasa teha
19:32
Külastaja nonoh kommentaar
Hakkasin just nüüd vaatama, kuidas muidu mängupilt on olnud?
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka pole suure surve alla jäänud ja on ka ise suutnud rünnata. Kuigi Flora on oodatult rohkem rünnanud.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Kapper triblas ja kukkus karistusalast väljaspool, kukkudes läks tal üks käsi ka palli peale, aga tõusis siis püsti ja triblas edasi ning kukkus karistusalas uuesti, trahvilööki ega penaltit ta ei saanud.
19:40
Külastaja saabas kommentaar
Korralik penalti hõng.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Jõgi klaaris peaga Vassiljevi korneri. Järvelaidi kauglöök oli liiga optimistlik ja lendas selgelt üle.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaid proovis uuesti ja jälle üle.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Liivak lõi terava nurga alt, Pechter oli oma kohal ja püüdis.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTammeka teeb 44. minutil sunnitud vahetuse: Kapper välja, Uljanov sisse.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Ka Flora paremäär Alliku oli korraks taas valudes maas. Ta sai Alandilt pika söödu ette ja oli karistusala nurgas Pechterit ennetamas, kuid astus ise suure hoo pealt palli peale.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 3 minutit.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Tekko nurgalöök klaariti ära ja seejärel tegi Tekko ise Nurmela vastu vea.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Flora juhib Vassiljevi karistuslöögist 1:0.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:06
Külastaja ok kommentaar
See Silm peale näitas hästi, et kuidas see Tkatšuk oma kaarte võttis eelmisel hooajal ja siis räägib, et liiga lihtsasti antakse kaarte.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski lõi 50. minutil kaugelt üle aia.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Anderson klaaris peaga Vassiljevi korneri, Paju puhastas jätkuolukorra.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  52. minutil Flora suurepärane võimalus! Vassiljev söötis kornerist palli Järvalaidile, kelle löök võttis rikošeti ja põrkas ette Allikule, kelle lähilöögi suutis Pechter põlvega tõrjuda.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Liivak söötis äärelt kasti, Vassiljev virutas ühe puutega üle.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Reinkort purjetas juba teist korda lühikese aja jooksul palliga Flora kasti, aga kastis jäi ta taas pallist ilma.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  VäravVassiljev lõi 60. minutil 2:0! Olukord algas sellest, et Sinjavski virutas karistusala joonelt posti. Tagasipõrganud palli lõi Miller vastu Liivakut, kellest põrkas pall ette Vassiljevile, kes lükkas selle võrku.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Tundus, et võis olla suluseis, aga igatahes kohtunikud seda ei fikseerinud ja värav luges.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Nurmela tegi Jõgile vea ja Tammeka teenis penalti!
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav63. minutil lõi Tekko penaltist ühe tagasi! Lõi enda poolt vasakule, Aland hüppas teisele poole.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Flora esimene vahetus: Alliku välja, Sorga sisse.
20:23
No see 200% suluseis. Mis toimub??? Viimane vilistamine sellele brigaadile?
20:23
Külastaja . kommentaar
Kostja on Eestis ikka next LEVEL
20:23
Külastaja Sander kommentaar
Reinkort tuleks kiiremas korras kuhugi kõrgemale klubisse saada.
20:23
Uljanov ei katnud kuidagi ära.
20:23
Külastaja corner kommentaar
kohtunik on kõva semu,kindel suluseis.
20:23
Kapperi penaltimoment oli rohkem penalt , ju läks tagasi vilistama oma paska???
20:23
Külastaja ko kommentaar
Tkatšuk ei saanud kaarti seal videos olnud olukorras
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus66. minutil võttis Slaštšjov mängu esimese kaardi, libistades Sinjavski maha. Flora teenis karistusala nurga lähistelt trahvilöögi.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev otsis jälle karistuslöögist alumist nurka, seekord lõi mööda.
20:26
Külastaja MG kommentaar
Pigem ikka penalti
20:26
Külastaja muigega kommentaar
Väravajoone poolt võetud rakursist jäi küll mulje, et keegi Tammeka meestest siiski napilt kattis suluseisu.
20:27
Sorry, penaltit polnud:) aga suluseisu ka polnud
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Tekko on nüüd realiseerinud kolme vooruga kolm penaltit ja on hetkel Premium liiga parim väravakütt.
20:30
No vassiljev liikus tagasi, aga puute hetkel oli vassiljev päris kindlasti suluseisus. Ja penaltit pigem ka ei olnud, tunduski, et anti penalti sellepärast, et suluseisu ei vilistatud.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev tõstis palli karistusalasse Liivakule, kes lõi mööda.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Jõgi viskas pika audi karistusalasse, florakad klaarisid palli Reinkorti eest.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Tekko kauglöök läks selgelt üle.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAnderson teenis jutustamise eest 76. minutil kaardi.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Paju sai samuti kaardi, Vassiljevile tehtud vea eest.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Tekko nurgalöögist lõi Sairinen 81. minutil peaga napilt mööda!
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev pani vasakult äärelt palli värava ette, Pechter püüdis selle.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  83. minutil konksutas Sinjavski pikalt ja söötis siis Millerile, kes virutas lähedalt vastu posti!
20:43
Kui mul oleks Tammekasse valida Aloe või Järvelaid... Siis ilmselgelt võtaks Järvelaiu.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Nurmela andis keskelt hea läbisöödu Sorgale, kelle lähilöögi Pechter tõrjus!
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Slaštšjov riputas keskringist trahvilöögi kasti, aga florakad olid seal peremehed.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi nurgalöögil oli Anderson peaga vahel.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Värav89. minutil lööb Sinjavski 3:1!
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Sai Järvelaidilt söödu, triblas Sairinenist mööda ja lõi Pechteri külje alt palli võrku.
20:49
Järvelaid tohutult hea jah, platsi ja mängijate nägemus, söödud, tõusmised...
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 2 minutit.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+2. minutil lööb Sorga 4:1! Madala tsenderduse andis talle Järvelaid.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+3. minutil mõlemad meeskonnad vahetasid: Liivak välja, Riiberg sisse; Paju välja, Järviste sisse.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Flora võitis 4:1.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Vaadake otsepildist veel ka mängujärgseid kommentaare, minu poolt kõik.