Tkatchuk ja Nesterov(?) saavad siis duublis mängida seekord?
Kasper Elissaar: Koosseisud on uudises nähtaval, sealt on tõesti näha, et Roosnupp alustab koondisest naasnuna täna pingilt. Tkatšuk on see, kes kuuenda välismaalasena koosseisust välja jäi.
Kasper Elissaar: Avavile!
13:04
Kasper Elissaar: Budnikut näeme täna vasakul äärel. Kindlasti huvitav teda seal toimetamas vaadata. Levadia koosseis on väga-väga ründav.
13:07
Kasper Elissaar: Hoiatus4. minutil võtab Kruglov juba omale kaardi. Vastase väljakupoolel rikkus määruseid.
13:09
Kasper Elissaar: Levadia sai nurgalöögi lahtimängimise järel värava suunas ka löögile, aga Kassjantšuk püüdis probleemideta.
13:13
Kasper Elissaar: Mängu algus on olnud täpselt selline nagu oodata võis. Levadia valdab palli ja luurab Maardu karistusala lähistel.
13:13
Külastaja skeptik kommentaar
kas soccerneti youtube kanal oleks ka adekvaatne koht LIVE näitamiseks nagu FB praegu ...
13:14
Kasper Elissaar: Hetkel ei ole kavas.
13:14
Kasper Elissaar: Maardu sai ka vastase kasti, aga Gussevi löök ebaõnnestus täielikult.
13:15
Kasper Elissaar: Kruglovi kolmas nurgalöök oli ohtlik, kuid Kassjantšuk sai käed vahele.
13:18
Kasper Elissaar: Morelli ja Džumadil lõid nüüd pead kokku.
13:18
Külastaja Ee kommentaar
Mis nüüd siis Brõliniga?
13:18
Kasper Elissaar: Jään vastuse hetkel võlgu. Maardu ütles mängu eel, et tulevad täiskoosseisuga matšile vastu.
13:19
Külastaja Tarkur kommentaar
Gando on KTM mitte ETM!
13:19
Kasper Elissaar: Kõik õige.
13:19
Kasper Elissaar: Kaljumäe läks kasti tagant löögile ja teenib nurgalöögi.
13:21
Kasper Elissaar: Värav17. minutil läheb Levadia 1:0 juhtima! Podholjuzin vormistab asja värava eest ära! Morelli nurgalöögist sai Ossipov löögile ning Kassjantšuki/posti põrkest kukkus pall ette teisele keskkaitsjale.
13:25
Kasper Elissaar: Zelentsov sai Andrejevilt tou ja jääb hetkeks maha lamama.
13:25
Külastaja Shparkz kommentaar
Levadia kogukonnajuhist on küll kahju. Mis kogukonda ta seal lillekülas peaks kokku ajama? Klubil endal on ikka totaalselt ükskõik oma publikust
13:27
Kasper Elissaar: Tallinna klubide jaoks on üldse see aasta mitte just kõige ilusamalt alanud, arvestades seda, kui palju elab pealinnas inimesi. Tallinnast kaugemal on kogukonnajuhtide töö seni silmatorkavam olnud.
13:29
Kasper Elissaar: Mängus on endiselt kõik nii nagu varem. Levadia otsib vaikselt, Maardu üritab nii hästi seista kui võimalik.
13:29
Kasper Elissaar: Andrejev teenib penalti!
13:30
Kasper Elissaar: HoiatusAmemiya saab sellest olukorrast 27. minutil kaardi. Rääkis omale selle välja.
13:30
Kasper Elissaar: Andrejev mängis seljaga värava poole. Džumadil lõi tagant jalga. Rumal asi.
13:31
Kasper Elissaar: Kaardi sai vist ka ikkagi Džumadil, mitte jaapanlane, nagu ennist tundus. Seega kaart hoopis äärekaitsjale vea eest ja Amemiya ei saanud midagi.
13:31
Kasper Elissaar: VäravKassjantšuk teadis, kuhu Budnik lõi, aga alt paremast nurgast palli ära ei tooda. 2:0!
13:35
Kasper Elissaar: Morelli virutas kasti tagant vasaku jalaga posti!
13:36
Pange see kuradi üksik pasun....
13:38
Kasper Elissaar: Värav34. minutil lööb Morelli 3:0! Andrejev söötis värava ette ja brasiillane pidi jala lihtsalt vastu panema, et pall raamide vahele lendaks.
13:39
Külastaja mc kommentaar
Miks siis ikkagi huvitav Tkatšuk otsustati Levadia poolt välja jätta tänasest mängust?
13:42
Kasper Elissaar: Võin siin ainult oletada, aga loogika võis olla näiteks selline: Vitali Gussev on tugev ja ohtlik ründaja ehk Jevgeni Ossipov võiks mängida. Kõik ründavad mängijad (Budnik, Morelli, Gando) võiksid mängida, sest vastane on Esiliigast tulnud ehk on võimalus ühest küljest väravaid lüüa ja oma enesekindlust kasvatada ning teisest küljest kui ise ollakse palliga, ei tule väga palju kaitsetööd teha. See jätab valiku Žurahhovski ja Tkatšuki osas. Tkatšuk on end Levadia põhimängijana tõestanud, Žurahhovski oli eelmise aasta lõpus peamiselt vigane ja kuigi tänavu on näidanud end heast küljest, siis iga mängitud minut kulub talle ära. Lisaks on Tkatšuk väga kaardimaias ehk on mõistlik lasta tal puhata, kui kolmapäeval ootab ees raske mäng Transiga.
13:42
Kasper Elissaar: Jürgenson teeb Aksjonovi vastu vea ja Maardule penalti!
13:42
Kasper Elissaar: Aksjonov kukkus ikka päris kergelt.
13:43
Kasper Elissaar: Vitali Gussev lööb 40. minutil palli penaltist väga-väga selgelt üle värava! Ossa issand ...
13:46
Kasper Elissaar: Ilja Zelentsov, kes on väga palju penalteid varasema karjääri jooksul realiseerinud, ilmselt väga rõõmus ei olnud selle peale nagu ka kõik teised Maardu mängijad ja fännid.
13:49
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit avapoolajale.
13:51
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Levadia 3:0 eduseisuga!
13:51
Kasper Elissaar: Aus seis, kõik loogiline. Maardu poolelt mõistagi kahju, et see penalti realiseerimata jäeti.
14:05
Külastaja Vas kommentaar
Vb keegi betib et Maardu lööb t2na 0? Kas vanad kombed ikka ununevad?
14:06
Kasper Elissaar:
Brit Maria Tael on ka mõistagi staadionil kohal. See foto võtab avapoolaja kokku küll.
14:06
Kasper Elissaar: VahetusLevadia vangerdab: Morelli puhkama ja Peetson väljakule.
14:08
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
14:10
Kasper Elissaar: Žurahhovski lõi kasti tagant vasakuga, aga Kassjantšuk püüdis.
14:11
kui teisip hiiul hooaja publikurekord tuleb siis Kasper hakkab oma sõnu sööma
14:13
Kasper Elissaar: Mis sõnu mul süüa on? Seni ei ole Tallinna klubid ju hiilanud eelkõige oma potentsiaali arvestades. Fakt. Nii on. Kui teisipäeval hooaja rekordpublik tuleb, siis väga tore. Nii peakski olema, sest ootab ju ees väga-väga suur duell.
14:14
Kasper Elissaar: Üleüldiselt on ju hooaja alguses olnud väga kenad publikunumbrid. Nii head, et viimastest aastatest ei meenugi selliseid numbreid. Aga Tallinna klubidel on kindlasti ressurssi, et juurde panna.
14:15
Kasper Elissaar: Kruglov mängis terava nurga alt karistuslöögi lahti 18 meetri peale Kaljumäele, kelle sooritus blokeeriti.
14:20
Kasper Elissaar: Peetson sai mõnelt meetript peaga löögile, aga suunas päris vabana palli ikkagi raamidest mööda.
14:20
Kasper Elissaar: Vahetus57. minutil Gando puhkama ja Marin väljakule.
14:20
Külastaja dsas kommentaar
no positiivne on see, et vist pole ühtegi mängu alla 200 pv tulnud
14:20
Kasper Elissaar: Üldnumbrid on tõesti Eesti kohta ilusad olnud.
14:22
Kasper Elissaar: Värav59. minutil saab Marin kohe väravasöödu! Mees sai kaitsjate vahelt Žurahhovskilt suurepärase söödu, jooksis pea otsajooneni, sööt kõrvale värava ette ja Peetson pani tühja. 4:0!
14:25
Kasper Elissaar: Andrejev söötis Marinile, kes sai löögile, aga kiiprile sülle.
14:25
Kasper Elissaar: Amemiya löök lendas üle värava.
14:26
Kasper Elissaar: Vahetus63. minutil Vadim Aksjonov ära ja Vadim Šalabai sisse.
VahetusSamal minutil tuleb ära ka Alger Džumadil ning sisse Jaroslav Dmitrijev.
14:27
Külastaja Sander kommentaar
Dzumadilil iga mäng uus number?
14:29
Kasper Elissaar: Premium liigas peab hooaja jooksul ühes võistkonnas vähemalt 16 mängijat mängima terve hooaja sama numbriga. Džumadil on üks neist, kes seda reeglit ei täida.
14:29
Džumadil pole veel suutnud endale seda õiget numbrit leida
14:31
Kasper Elissaar: Vahetus68. minutil Nikita Andrejev puhkama ja Mark Oliver Roosnupp väljakule.
14:31
Kasper Elissaar: 213 pealtvaatajat täna Lillekülas.
14:32
Kasper Elissaar: Värav70. minutil lööb Budnik 5:0!
14:33
Kasper Elissaar: Nurgalöögi järel uhas Jürgenson väravale, Budnik pani pea vahele ja asi korras.
14:36
Kasper Elissaar: Värav73. minutil lööb Roosnupp ka mõnelt meetrilt tühja võrku. Marin mängis palli värava ette ja see oli lihtne ülesanne Eesti koondislase jaoks. 6:0!
14:37
No kas Levadia saab 10 väravat kirja?
14:37
Kasper Elissaar: Kümmet vast mitte, arvaksin.
14:39
Kasper Elissaar: Vahetus76. minutil Gussev ära ja Alan Mones sisse.
14:39
Kasper Elissaar: Vahetused tänaseks tehtud.
14:48
Kasper Elissaar: Kõik ootavad mängu lõppu. Mõned ambitsioonikamad levadialased loodavad veel isiklikku resultatiivsussaldot kasvatada.
14:50
Kasper Elissaar: VäravMida teeb Žurahhovski? Lööb kannaga värava! Budnik meelitas Kassjantšuki väravast välja, söötis palli Žurahhovskile, kes keeras väravale selja ja virutas kannaga tühja. Peen värk! Väga peen.
14:50
Kasper Elissaar: Alan Monesi pea rikošett ka oli seal.
14:51
Kasper Elissaar: Värav88. minutil lööb Roosnupp 8:0! Kus läks ladumiseks!
14:51
Kasper Elissaar: Peetson söötis Roosnupule ja äärepoolkaitsja lahendas ära.
14:53
Kasper Elissaar: Mäng on lõppenud! Levadia saab suure-suure 8:0 võidu!
14:53
Kasper Elissaar: Jääge veel kuulama otseülekandest ka kommentaare. Mina tänan! Ilusat pühapäeva jätku ja hoidke silma peal ka Tuleviku - Kuressaare mängul!