Pühapäev, 31. märts 2019
14:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, peagi hakkavad teineteise vastu oma hooaja esimesi väravaid jahtima Viljandi Tulevik ja FC Kuressaare.
14:58
Kristjan Remmelkoor:  Tuleviku eest teeb oma hooaja esimese liigamängu Kaimar Saag, kes sai endale kohe kaptenipaela.
15:02
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas!
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare pani esimesed pallid Tuleviku kasti, aga viljandlased olid oma kastis õhus peremehed.
15:05
Kristjan Remmelkoor:  Laht andis karistuslöögi tagumise posti juurde, Tutk sai peaga jätkata, aga saarlased löögile ei pääsenud.
15:05
Kristjan Remmelkoor:  Lahe nurgalöögi puhastas peaga Roosalu.
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Ilves pääses Kure karistusalas peaga löögile, kuid löök jäi üsna pehmeks ja Karofeld püüdis.
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus9. minutil sai Laht karistusalas sukeldumise eest kollase kaardi.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  Kure näitas ilusat söödumängu, mille lõpetuseks Tutk andis vasakult äärelt palli karistusala joone juurde, kust Opp läks lööma, kuid löök blokeeriti.
15:14
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaag viib 12. minutil Tuleviku 1:0 juhtima! Loigo andis söödu ja Saag lükkas ühe puutega palli posti kõrvale.
15:18
Kristjan Remmelkoor: Tulevik on pallivaldamise üle kontrolli endale saanud.
15:23
Kristjan Remmelkoor:  Eduri nurgalöögi järel pääsesid viljandlased eemalt löögile, Karofeld püüdis.
15:24
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAlles võttis 22. minutil äärel Lahe maha ja sai kaardi.
15:25
Kristjan Remmelkoor:  Lahe tsenderdus lendas otse üle otsajoone.
15:28
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd lõi Laht kaugelt vindiga peale, Nõmm oli esiposti juures olemas ja püüdis.
15:32
Kristjan Remmelkoor:  Saag üritas jõuga palliga läbi Kure kaitsjate murda, kuid jäi pallist ilma.
15:33
Kristjan Remmelkoor:  Seeman tegi Seederile vea ja sai ise haiget.
15:35
Kristjan Remmelkoor:  Edur pääses otsajoone juurest tsenderdama, aga tsenderdus läks tiimikaaslastest üle.
15:38
Kristjan Remmelkoor:  Rassi karistuslöögil oli Roosalu vahel.
15:40
Kristjan Remmelkoor:  Suursaar lõi pöördelt terava nurga alt, Nõmm püüdis.
15:43
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on olnud seni võimalustevaene ja tuul on palju tsenderdusi väljakult välja kandnud.
15:46
Kristjan Remmelkoor:  Nõmm oli väravast valesti välja tulnud. Laht püüdis kaugelt ära karistada, aga ei saanud pallile õigesti pihta.
15:48
Kristjan Remmelkoor:  Opp lõi kaugelt päris hea löögi, Nõmm tõrjus altnurgast ära.
15:48
Kristjan Remmelkoor:  Poolajavile kõlas, Tulevik juhib Saagi väravast 1:0.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:03
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 336.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Miili madal tsenderdus jõudis Nõmme sülle.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Lahe tsenderdus kukkus kõrgelt õhust Miili jalale, kuid paremkaitsja ei suutnud palli raamide vahele suunata.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Seeman teenis Kurele väga heast kohast karistuslöögi.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  VäravPajunurm lõi karistuslöögi 55. minutil müüri kõrvalt väravasse! 1:1!
16:14
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKuressaare esimene vahetus: Suursaar välja, debütant Lipp sisse.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusValmas tõmbas Ilvese selja tagant maha ja sai 59. minutil kollase kaardi.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Ilves sai pika söödu ja lõi tagumise posti suunas. Löök jäi siiski pehmeks ja Karofeld suutis ühe käega tõrjuda.
16:19
Külastaja jass kommentaar
Super karistuslöök ikka Pajunurmelt! Kindlasti ka üks nominent kuu ilusaimale väravale.
16:21
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSeeder tegi Seemanile vea ja sai 63. minutil kollase.
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Rassi kaval madal korner leidis Pajunurme, kes proovis oma teist väravat lüüa, kuid lõi raskest asendist mööda.
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus67. minutil Tuleviku esimene vahetus: Ilves välja, Peips sisse.
16:26
Kristjan Remmelkoor:  Lahe söödust lõi Tutk 10 meetrilt ühe puutega mööda.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Tuleviku teine vahetus: Alles välja, Elur sisse.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Kuressaare teine vahetus: Tutk välja, Kelder sisse.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Lipp proovis pika söödu järel kohe ühe puutega pöördelt virutada, kuid see löök ebaõnnestus.
16:34
Külastaja Mikk kommentaar
Hei, kas selle mängu eelvaade ka teie portaalis on? Ei leia mobiiliga
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Saag pääses nüüd kasti joonelt löögile, kuid lõi Karofeldile sülle.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine81. minutil tegi Roosalu viimase lootuse vea Lipu vastu ja sai punase kaardi!
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Laht andis Lipule pika söödu ette ja Roosalu tõmbas ta enne karistusala joont selja tagant maha, kuigi mängis ka palli.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  VäravLaht lööb otse karistuslöögist 82. minutil 2:1! Üle müüri tugevalt ette ristnurka!
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Karistuslöökidega pööras Kuressaare kaotusseisu eduseisuks ning Tulevik peab üritama vastata arvulises vähemuses.
16:43
Külastaja rallikas kommentaar
Rinken toodab..
16:43
Külastaja Mitte igapäevane vaataja kommentaar
Küsiksin Kristjanilt eksperdihinnangut. Kas mulle tundub vii ongi publikuarvud kasvamas? Juba avavoorudes külmade ilmadega Narvas 500+ nägu ja koos aiyos istuvate vaatajatega Viljandis ka ligi 500 nägu. Ei mäleta, et aastaid tagasi oleks samas faasis oleks nii palju vaatajaid olnud, aga ehk mäletan valesti. Kui juba praegu on 500+, siis peaks suveks ju veel potentsiaali olema?
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Pole praegu aega publikunumbrites sirvida, aga tundub küll jah, et kogukonnajuhtide töö on vilja kandmas ja publikut on varasemast rohkem.
16:44
Külastaja Kribenski kommentaar
EJL väidab Pajunurme teiseks väravaautoriks? Kes siis lõi?
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Viimase värava lõi kindlasti Laht.
16:45
Külastaja ruubiku tuubik kommentaar
Vaene Alvar Loog!
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil sai Kask kollase.
16:45
Laht ei tahtnud Pajunurmest kehvem mees olla. Kindlasti ka nominent kuu väravale. Väga hea konkurents!
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Opi hea tsenderduse järel oli Tuleviku omavärav lähedal, aga Nõmm tegi käetõrje.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil Kuressaare viimane vahetus: Opp välja, Paju sisse.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 3 minutit.
16:51
Kristjan Remmelkoor:  Saagi tsenderdusele ei saanud viljandlased napilt pead vahele.
16:52
Kristjan Remmelkoor:  See jäi kohtumise viimaseks olukorraks, kõlas lõpuvile ja Kuressaare teenis 2:1 võidu.
16:52
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaarel nüüd kolme vooruga neli punkti ehk sama palju kui tiitlikaitsjal Nõmme Kaljul. Tulevikul endiselt punktiarve avamata.
16:53
Kristjan Remmelkoor:  Punase kaardi ja võiduvärava olukord oli vaieldav, aga selline see otsus ja tulemus oli, kohtumiseni!