Teisipäev, 2. aprill 2019
18:55
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, esimesena hakkavad neljandas voorus mängima Tammeka ja Paide.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Paide läheb neljandat vooru järjest mängima täpselt sama algkoosseisuga.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tammekal on eelmise vooruga võrreldes kaks muudatust: alustavad Okoye ja Järviste, pingile on jäetud Jõgi ja mängukõlbulik ei ole täna Slaštšjov.
18:57
Külastaja Skeptik kommentaar
Kalju-Flora mängul kõik eeldused olemas, et hooaja publikurekord endale saada. Kasvõi 24 tunniks. Iseasi kas see reaalsuseks saab.
18:57
Külastaja Whoever kommentaar
Ka sel hooajal on Hiiule jalutades hea vaadata, et mitu koera su üle haukama hakkab ...
18:57
Külastaja asd123 kommentaar
Aland, Pürg, Kuusk, Sinjavski... Oleks Ainsalu ka Flora põhis, oleks see täielik keskmine sõrm Kaljule.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Prosa lükkas palli käima.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Esimestel minutitel on palli vallanud rohkem Tammeka. Okoye pikk pall lõpetas Toomi süles.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Kapper tsenderdas karistuslöögi kasti, Kase pani pea vahele.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  7. minutil lõi Okoye peaga latti! Tekko nurgalöögist.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tsenderdus vajus üle otsajoone.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Prosa tsenderdas tagumise posti juurde, aga Sanneh oli seal kõige kõrgemal.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Paide esimesel nurgalöögil oli vastas Okoye.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Mööl liikus palliga keskele ja lõi vasakuga kaugelt peale, Pechteri jaoks see pehme löök probleeme ei valmistanud.
19:14
Külastaja Hey kommentaar
väljak tundub nagu jääs olevat ,väga ebakindlalt võtavad mängijad palli omaks.
19:14
Ott Järvela: Hiiu staadionil avaneb veidi kummaline vaatepilt - vahetusmängijana Nõmme Kalju protokolli kantud Deniss Tjapkin istub tribüünil, tossud jalas. Laupäevases mängus Narva Transiga põlvetrauma saanud Tjapkini kohta ütles Kalju abitreener Sergei Terehhov eile Soccernet.ee-le, et mees kuulub 18 sekka, aga lahtine, kas alustab. Nüüd on selge, et 18 sekka Tjapkin tõesti kuulub, aga oleks paras ime, kui 21 minutit enne avavilet tossudes tribüünil istuv mees ka väljakule jõuaks.

Tjapkini eemalejäämine tähendab, et Kalju keskväljal võtab Reginaldi kõrval koha sisse keskkaitsja ja kapten Maximiliano Ugge. Keskkaitse mehitavad seega Vladimir Avilov ja pärast avavoorus Paide Linnameeskonna vastu tehtud ebaõnnestunud esitust pingile langenud Mikk Reintam.

Kalju peatreener Sergei Frantsev on teinud jõulisi lükkeid ka edurivis. Laupäeval jäädi Narvas nullile ning Kaspar Paur ja Hector Nunez on kupatatud vahetuspingile, kust on põhikoosseisu edutatud klubi oma kasvandikud Robert Kirss ja 17-aastane Alex Matthias Tamm. Frantsevi senist käekirja arvestades on säärased jõulised muudatused enne mängu teise tipptiimiga... üllatuslikud! Põnev-põnev!
19:18
Ott Järvela: Ning kaks sõna (tegelikult veidi rohkem) ka FC Flora koosseisust, kus on võrreldes Soccernet.ee ennustusega üks erinevus, sest kerge vigastusega hädas olnud Rauno Alliku ikkagi põhikoosseisukõlbulikuk ei ole ja tema asemel alustab Herol Riiberg. Nüüd on lahtine, kas Riiberg mängib äärel või nihutatakse sinna seni keskel tegutsenud Martin Miller, mis omakorda tähendaks keskväljatriot Konstantin Vassiljev - Vladislav Kreida - Riiberg. Ootame ja vaatame!
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus18. minutil võttis mängu esimese kollase Kase, kes tõmbas Kapperi maha.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Eelmisel rünnakul andis Reinkort madala palli kasti, kus Prosa lõi heal positsioonil pallist mööda.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Välja karistuslöök oli päris ohtlik, Jatta sai seda peaga riivata, aga mitte enamat.
19:21
Külastaja Fänn kommentaar
Kirss on ikkagi Pärnu kasvandik.
19:22
Ott Järvela: Seitsmendat hooaega Kalju mängija. Tippjalgpalluriks sirgus ikkagi Kaljus, kuigi pärit, tõsi küll, Pärnus. Seega jään oma sõnakasutuse juurde.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Sanneh tsenderdas, Okoye oli jälle kastis õhuvõitja.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Mööl pani palli karistusalasse, selle noppis Pechter.
19:27
Kristjan Remmelkoor: Mööl lõi palli vastu Reinkorti kätt ja Paide teenis umbes 25 meetrilt karistuslöögi.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Kase lõi karistuslöögi vastu müüri.
19:28
Kasper Elissaar: Tere nüüd ka minu poolt! Aitan täna teieni tuua Kalju ja Flora lahingu. Staadionil istuv Ott juba koosseisudest rääkis.
19:29
Kasper Elissaar: Lisaks koosseisude kohta omalt poolt, et Kalju treenerid oleksid nagu Ott Järvelat kuulanud, kes ütles taskuhäälingus "Pikk ette (ja ise järele)", et Tamm aitaks oma tüpaažiga Kalju rünnakutel Liliule rohkem ruumi tekitada kui teistsugune Nunez.
19:31
Kristjan Remmelkoor: Reinkorti lähilöök jäi pehmeks ja Toom püüdis esinurgast.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Paju istus väljaku keskpunktis maha ja vajab arstiabi.
19:31
Kasper Elissaar: Avavile Hiiul! Flora pani palli mängu.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Kauber tsenderdas ja Frolov pani pea pallile vastu, Pechter tõrjus altnurgast ära! Veidi tugevama pealöögi korral oleks ilmselt võrk sahisenud.
19:34
Kasper Elissaar: Flora on säilitanud keskväljal oma kolmiku ehk Herol mängib paremal äärel.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Pupart käis Zahovaikoga rääkimas ja tegi treenerile suulise hoiatuse.
19:35
Kasper Elissaar: Keskpoolkaitses alustanud Ugge suurepärasest diagonaalist tekkis mängu esimene tõsisem rünnak Kalju jaoks, aga lõpuks tegi Kulinitš rünnakul ise vea.
19:36
Kasper Elissaar: Liivak murdis paremalt kasti ja läks vasakuga löögile, et Teleš tõi hea tõrjega ära!
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Kauber tsenderdas, Okoye peaga puhastas.
19:37
Külastaja Ee kommentaar
Tammeka - Paide mäng suht kinnine ikka
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Välja karistuslööki sai Kauber väga üksinda peaga suunata, kuid suunas täpselt Pechterile.
19:38
Kasper Elissaar: Vassiljev leidis karistuslöögist tsenderdusega Pürgi, kelle pealöök lendas väga napilt väravast mööda! Teleš vaatas niisama.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Andersonilt pikk audivise, Sairinen suunas peaga edasi, kuid Toom noppis lõpuks palli õhust endale.
19:41
Kasper Elissaar: Vassiljev läks kasti tagant pärast väikeseid konkse vasakuga löögile, aga mööda. Flora on palliga mängu nüüd veidi enda kätte saanud.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Prosa võttis kõrge palli kastis osavalt maha, aga löögitsoonid pandi tal kinni. Seejärel söötis Prosa Kapperile, kelle löögi Toom kindlalt püüdis.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Välja nurgalööki suutis Kase peaga jätkata, kuid pall käis seejärel üle otsajoone.
19:45
Külastaja Tank kommentaar
Prosa kindlasti ei löö niipalju kolle kui Koskor hea kui 10 täis saab 😁
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati Tartus 1 minut.
19:47
Kasper Elissaar: Subbotin mängis Kirsiga korneri lahti, aga jätkupall oli ebatäpne.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg Tartus lõppes väravateta.
19:47
Kasper Elissaar: Vassiljevi nurgalöögist ei saanud omad löögile.
19:48
Kasper Elissaar: Subbotini vasaku jala löök veeres Alandini. Mäng käib ühelt poolt teisele päris aktiivselt.
19:49
Palju Tartus rahvast on? Kõik tennisepublik?
19:49
Kristjan Remmelkoor: Tartus on pealtvaatajaid 392.
19:49
Kasper Elissaar: Kuusk sai Vassiljevi nurgalöögist peaga palli suunata, aga mööda poole meetrikese jagu.
19:50
Väljak tundub segavat kvaliteeti, iga sõõt põrkab jubedalt ning seistes tuleb palli omaks võtta, jubedalt tõmbab tempot alla.
19:55
Kasper Elissaar: Hoiatus23. minutil võtab Miller Ugge maha ja saab kaardi.
19:58
Kasper Elissaar: Hoiatus26. minutil saab Aleksandr Kulinitš kollase Liivakule keskväljal tehtud vea eest.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Tartus teine poolaeg algas.
20:01
Külastaja derrorist kommentaar
Kas noor ja andekas Herol kah mõne ergu liigutuse on teinud?
20:01
Kasper Elissaar: Rünnakul ei ole Herol seni väga silma paistnud seni.
20:01
Külastaja nonoh kommentaar
Jälle esimest poolaega ei näinud Tammeka mängul, kuidas üldiselt oli?
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg käis lainetena, algul omas pigem rohkem initsiatiivi Tammeka ja lõpus Paide.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus47. minutil sai kollase kaardi Tekko.
20:03
Kasper Elissaar: Liivak jooksis Reintami väga selgelt üle, aga vasaku jalaga tehtud löök lendas väravast mööda.
20:03
Kasper Elissaar: Miller kaugelt ja pall käis postis ära!
20:05
Kasper Elissaar: Flora kombineeris nüüd päris kaunilt, aga Vassiljevi löök takerdus kaitsjatesse.
20:06
Kasper Elissaar: Liliu sai karistuslöögist tulnud palli peaga suunata, aga mööda.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Kaldma maapõrkega kauglöögi püüdis Pechter probleemideta.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus52. minutil teenis kollase Mööl, viga tehti taas Kapperi vastu.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Paju karistuslöögi Toom püüdis.
20:08
Külastaja .. kommentaar
Johhaidi kas siis pole kohtunikud aru saanud et Kapper on kergem kui puuleht ja ehk kõige eest ei tohiks viga ka anda?
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Tekko karistuslöögile sai pea vahele Anderson, Toom pidi korraliku tõrje tegema!
20:13
Kasper Elissaar: Sinjavski sai jalgevahelt ja tegi Markovitšile vea.
20:14
Kasper Elissaar: Ugge sai karistuslöögist peaga palli suunata, aga oli suluseisus.
20:15
Kasper Elissaar: Sinjavski jooksis mööda otsajoont pea väravani. Terav sööt/löök sai Teleši poolt tõrjutud ning jätkuolukorras puudus Kreida jalas täpsust.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Andersoni vasak põlv vajab tohterdamist.
20:17
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Hiiul lõppes 0:0 seisuga!
20:17
Kristjan Remmelkoor:  VäravKauber viib 62. minutil Paide juhtima, lüües karistusalas palli ette üles nurka! Väravasöödu andis paremalt äärelt Mööl.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus65. minutil teeb Tammeka mängu esimese vahetuse: Anderson välja, Jõgi sisse.
20:20
Külastaja PLM kommentaar
Paide press võimaaas võimaaas, 1-0 on libe seis , veel on vaja PAIDEEEE
20:21
Paide lõi värava, kui Tammeka mehe (Andersoni) olid kasti löönud...
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Välja tõmbas Reinkorti maha ja Tammeka sai päris lähedalt karistuslöögi.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Paju karistuslöök lendas müüris seisnud Sinilaidile valusalt näkku.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Kaselt järjekordne hea diagonaalsööt ette, kus aga Jatta tegi ründevea.
20:27
Paide on preagu olnud Tammekast 1 käik ees, aga müüd hakkab Tammeka suruma ja kui Paide 2. kätte ei saa on pinget kuni lõpuvileni. GO PAIDE
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka on asunud suurte jõududega ründama.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahetus 75. minutil Sinilaid välja, Valge sisse. 76. minutil Reinkort välja, Uljanov sisse.
20:31
Kasper Elissaar:
Moment avapoolajast. Foto: Brit Maria Tael
20:31
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Hiiul!
20:32
Kasper Elissaar: Aland alustab kohe supertõrjega! Kalju mängis palli kohe ette, Subbotin pani söödu värava ette, Kirss sai löögile ja Aland tegi jalaga oma ära!
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Valge ohtlik pealöök Frolovi tsenderduse järel lendas mööda.
20:33
paidekas viskab ennast Kapperi ette murule pikali. kohtuniku vile vaikib. Norm.
20:34
Kasper Elissaar: Üks lembehetk ka avapoolajast:

20:35
Külastaja G kommentaar
Kasper Tamm sai löögile
20:35
Kasper Elissaar: Paraku eksid. ETV2 kommentaatorid ütlesid jah Tamm, aga tegelikult lõi Kirss.
20:36
Ootame kordust 😂
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Aloe tsenderdas, Jõgi sai pehmelt pea vahele, Toom püüdis.
20:36
Kasper Elissaar: ERR-i veebis saad ülekannet kerida. Kirss lõi 100%.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Värav82. minutil lööb Kauber oma teise ja Paide juhib 2:0! Pääses keskelt läbi ja oleks võinud juba värava lüüa, aga konksutas veel Aloe ära ja lõi alles siis alla nurka.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Tammeka viimane vahetus: Järviste välja, Veelma sisse.
20:39
Kasper Elissaar: Kalju on teisel poolajal väga-väga palju aktiivsem olnud kui esimesel. Liliu sai nüüd löögile, aga mööda.
20:40
Kasper Elissaar: Vassiljev ei tabanud Järvelaiu tsenderdusest palli peaga just kõige paremini.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Prosa proovis kääre lüüa, kuid ei tabanud palli.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus87. minutil Paide teine vahetus: mängu kangelane Kauber välja, Neemelo sisse.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Veelma mängis Jõgiga seina ja virutas siis posti!
20:43
Kasper Elissaar: Liivak sai löögile, aga pall lendas üle värava. Aga oli seal ka Reintamist rikošett.
20:44
Kasper Elissaar: Miller sai nurgalöögist palli peaga suunata, aga Teleš püüdis.
20:44
Pupart vilistab siis, kui mängija pikali viskab ja kisab. Niiisama kossi peksmine teda ei eruta.
20:45
Kasper Elissaar: Teleš tuli suurepäraselt vastu ja ei lasknud Milleril palli võrku susata!
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo hoiab nurgalipu juures palli ja teenib nurgalööke.
20:47
Kristjan Remmelkoor: Tartus on antud 6 lisaminutit, neist 1 on täis.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Mööl tõusis hästi ja pääses healt positsioonilt löögile, Pechter suutis tõrjuda.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+4. minutil Paide viimane vahetus: Jatta välja, Järva sisse.
20:49
Kasper Elissaar: Hoiatus63. minutil võtab Reintam kollase kaardi.
20:50
Külastaja R: kommentaar
Nõmme on oma koduvormi vahetanud roosa vastu?
20:50
Kasper Elissaar: Ametlikult on nende põhivorm must.
20:51
Kasper Elissaar: 753 inimest täna Hiiu staadionil. Selle hooaja publikurekord!
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+5. minutil lööb Välja 3:0 Paidele! Frolovi löök põrkas talle Aloest ette ja ta lõi terava nurga alt postipõrkega palli võrku. Väravasöötu siit keegi ei saanud.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile, mis tähistab Paide 3:0 võitu Tammeka üle.
20:54
Kasper Elissaar: Vahetus68. minutil tuleb Tamm puhkama ja Nunez sisse.
20:55
Külastaja Njaa kommentaar
Enne eelmist mängunädalat mõtlesin kas sisse tuua Jatta ning Frolov või Kauber ja Välja - otsustasin esimese poolt. Täna mu kapten Jatta, oleks võinud olla Kauber.
20:56
Kasper Elissaar: Liliu virutas 16 meetri pealt, Aland tõrjus!
20:57
Kristjan Remmelkoor:  Paidele on löödud nelja mänguga ainult üks värav.