Pühapäev, 7. aprill 2019
14:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, järgmisena hakkavad Premium liigas mängima FC Kuressaare ja Tallinna Kalev.
14:56
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare algkoosseis on üsna harjumuspärane, aga Kalev on märkimisväärselt vangerdanud: oma Premium liiga debüüdi teeb Markus Allast ja esimest korda kuulub põhikoosseisu Wale Musa Alli.
14:58
Kristjan Remmelkoor:  Seni keskkaitses mänginud Kouyate on vähemalt paberil märgitud täna poolkaitsesse. Kalevi keskkaitsepaari moodustavad seega kaks 18-aastast noorukit: Allast ja Kaspar Laur. Neist viimane tähistab homme oma 19. sünnipäeva.
15:01
Kristjan Remmelkoor:  Tarajev andis avavile!
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed paar minutit on rünnanud Kuressaare.
15:06
Kristjan Remmelkoor:  Rääbis püüdis terava nurga alt palli tagumisse nurka tõsta, kuid jäi ebatäpseks.
15:07
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare esimesest nurgalöögist midagi ohtlikku ei tulnud.
15:11
Kristjan Remmelkoor:  Ševjakovi karistuslöök läks liiga pikaks.
15:12
Kristjan Remmelkoor:  Mõlemad meeskonnad on juba mitu korda oma väljakupoolel pressi all palli kaotanud.
15:16
Kristjan Remmelkoor:  Alli keeras keskväljal palliga väga hästi ja leidis ka ettepoole sööduga Sõtšugovi, kelle tsenderdus aga ebaõnnestus.
15:18
Kristjan Remmelkoor:  17. minutil Suursaarel esimene väga ohtlik võimalus! Pääses kastist löögile ja lõi ülinapilt tagumise posti kõrvalt mööda.
15:19
Kristjan Remmelkoor:  Suursaare võimalus tekkis Lahe väga heast ühepuutesöödust.
15:22
Kristjan Remmelkoor:  Seemani kauglöök võttis ebamugava põrke ja Vallner tõrjus raskustega! Rünnak jätkus ja Laht tulistas karistusala vasaku külje pealt mööda.
15:23
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLee sai 22. minutil mängu esimese kaardi, kuna pidurdas keskväljal määrustevastaselt Suursaare liikumise.
15:24
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKouyate libistas Rassile sisse ja võttis ka endale kollase.
15:26
Kristjan Remmelkoor: Oma 300. meistriliiga mängu tegeva Tutki pealöök läks mööda.
15:27
Kristjan Remmelkoor:  Laht tõstis palli karistusalasse ja Vallner sai napilt enne Suursaart käe vahele.
15:29
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus29. minutil teenis Laur kolmanda Kalevi kollase, kuna libistas Suursaare maha.
15:33
Kristjan Remmelkoor:  Lahe nurgalöök lendas kõigist Kuressaare meestest üle.
15:35
Kristjan Remmelkoor:  Miili söödu järel oli Suursaar palliga kasti joonel Allastist mööda pööramas, kuid viimasel hetkel sai Allast varba vahele ja Vallner sai palli kätte.
15:38
Kristjan Remmelkoor:  Alli sööstis palliga karistusalasse ja kukkus, kuid penaltit ei saanud.
15:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAlli võttis 39. minutil Kalevi neljanda kollase.
15:41
Kristjan Remmelkoor:  Lee, kellel on juba kollane kaart all, mängis keskväljal ohtlikult kõrge jalaga ja sai Tarajevilt noomida.
15:43
Kristjan Remmelkoor:   Hoiatus Eemaldamine Alli kukkus taas Kure karistusalas kergelt ning sai 42. minutil oma teise kollase ja kokku punase kaardi! Kalev vähemuses!
15:44
Külastaja Julm kommentaar
Tarajev peaks meistriliiga mängudelt kõrvaldama. Lendas jalga ,kuigi poiss ka liiga lihtsalt kukkus aga puude oli jalga.
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Rääbis tegi vasakul äärel suurepärase soolo, kuid tema pall värava ette jäi napilt Sõtšugovi ulatusest välja.
15:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
15:46
Külastaja - kommentaar
Puhas viga, kohtuniku julm eksimus, Kalevilt võeti värav ja mängija korraga ära
15:46
Külastaja gh kommentaar
Flora süsteemi vastu mängudes on kohtunikud ikka teadlikult või alateadlikult kallutatud.
15:47
Kristjan Remmelkoor:  Kurel oli viimastel minutitel mitu nurgalööki, aga need väravat ei toonud. Avapoolaeg lõppes 0:0.
15:48
Külastaja what kommentaar
rip kalev
15:48
Külastaja Helmeklann kommentaar
Must mees petab ,seega aeg mustale mandrile tagasi siirduda!
15:48
Üldse on terve poolaja vile selline kahtlane olnud , pigem Kuressaare poole lähevad otsused
15:52
Külastaja Shparkz kommentaar
Kas Lindperest on abitreener saanud?
15:53
Mehe nimi on juba Wale-valel on lühikesed jalad1 Kuidas Klavan küll sinna punti oma papi paigutas!
15:53
Olukordades, kus Kuressaare pääseb, antakse Kalevile kollaseid.
16:01
Kristjan Remmelkoor: Lindpere võib Kalevis olla see, kes ta tahab, ka abitreener.
16:02
Kristjan Remmelkoor: VahetusVaheajal Kalevi vahetus: Kouyate välja, Teeväli sisse.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Suursaar virutas praktiliselt nullnurga alt valelepoole küljevõrku.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Teeväli on alles 15-aastane ja teeb täna oma Premium liiga debüüdi.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Ševjakov andis karistuslöögist ohtliku tsenderduse, aga kalevlased olid suluseisus.
16:06
Külastaja Hmm kommentaar
Kes viitsib ja soovib, siis mängu on võimalik vaadata ka ERR ETV2 portaalist ja sealt saab kerida edasi-tagasi. Kerisin ka seda punase olukorda, siis tegelikult peab tunnistama, et puudet ei olnud enne kukkumist üldselt. Kalevi mees juba viskus enne pikali. Minge vaadake ka ise üle.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Lahe kornerist sai Pajunurm peaga löögile, Vallner tõrjus.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Laht lõi väga hea vindiga tugeva kauglöögi, mis läks napilt tagumisest ristnurgast üle.
16:15
Keegi ei lasegi endale, puhtalt sisse sõita ikka üritad vigastust vältida, Kure mängija lendas sellise hooga, et kui oleks jala alla jätnud oleks seal jalaluu läinud ka.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd sai Laht lähemalt löögile, kuid pall lendas selgemalt mööda.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus59. minutil võttis Kuressaare esimese kaardi Kelder, kes Ševjakovile jalgadesse libistas.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Kalevi teine vahetus: Sõtšugov välja, Vaherna sisse.
16:19
@julm No tegemist ei olnud ka otse mehesse libistamine, vaid palli teekonna ette libistamine.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav65. minutil läheb Kuressaare 1:0 juhtima! Kornerist sai Tutk peaga löögile ning tema pealöök läks kahe Kalevi debütandi (Allast, Teeväli) põrkest ristnurka!
16:23
Kristjan Remmelkoor: See tabamus märgiti vähemalt esialgu Teeväli omaväravaks.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKohe pärast väravat tegi Kuressaare oma esimese vahetuse: Rass välja, Opp sisse.
16:27
Ai kurja Teeväli, karm debüüt, aga tuli nii ootamatult ka see pall sedasi, raske kogemusteta poisil seda situatsiooni lahendada ka sekundiga. Pole hullu!
16:29
Huvitav kas Kalevi see hooaeg ka selline nagu eelmine hooaeg? Mängupilt ja ründamine täitsa paljulubav, aga tulemusi ei tule, hmm...
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Kuressaare teine vahetus: Suursaar välja, Maar sisse.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Kalevi viimane vahetus: Ševjakov välja, Bachmann sisse.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Kuressaares 258.
16:39
Kristjan Remmelkoor: Kuigi saarlased mängivad enamuses, pole nad teisel poolajal suurt survet korraldanud. Praegu on Kalev aktiivsem osapool. Kure loodab ilmselt, et oma kannatlikkus ja Kalevi riskid annavad kodumeeskonnale lõpus häid kontravõimalusi.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav85. minutil lööb Laht 2:0! Läks palliga karistusalasse ja lõi tagumisse alumisse nurka. Laurist võttis löök ka kerge rikošeti.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Söödu peaks saama kirja Tutk.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 3 minutit, millest 1 on täis.
16:50
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile, Kuressaare võttis 2:0 võidu.
16:51
Kristjan Remmelkoor:  Kure tõusis tänase võiduga Transist mööda, Kaljuga neljandat-viiendat kohta jagama.