Ivar Lepik: Kuni koosseise veel veidi ootame - vaikselt juba tiksub infot - pange ennast proovile, kes veel ei ole!
Ivar Lepik: Cityl ei ole Bernardo Silvat. On Kyle Walker, on Sergio Agüero.
Ivar Lepik: Son alustab, Rose alustab. 4-4-2 eelduste kohaselt.
Huvitav et Lovren mängib ja Matip on pingil
21:17
Ivar Lepik: Just nii. Lovren on ju ikkagi maailma parim kaitsja?
21:18
Ivar Lepik: Porto on jäänud truuks klassikale. Ei mingit vilkuvat koosseisu. Aga nimesid on siin küll!
21:20
Ivar Lepik: Mida siis tänaselt ootate? On Tottenhamis materjali, et Cityga mängida? Oleks see üldse üllatus?
21:22
Ivar Lepik:
21:23
Külastaja Ivar kommentaar
Kui Tottenham esimest poolaega ära ei seisa, siis teisel poolajal tuleb City poolt ilmselt lisa ja see paar saab esimese mänguga suht-koht ära otsustatud. Kui poolaja ära seisavad, võib nii mõnigi üllatus tulla.
21:24
Ivar Lepik: Vähemalt paberil ei näi Tottenhami koosseis just selline, mis kavatseks ainult seisma minna. Seal on tõsiselt tulejõudu. Saab huvitav olema!
21:24
Mis puudutab Liverpooli, siis arvan, et Liverpool otsustab esimese mänguga kõik ära. Viimastel mängudel on neil mingid perioodid ikka väga-väga head olnud. Kui ka sel mängul on selliseid perioode, ei imestaks, kui Liverpool siit mängust vähemalt kolmeväravalise võidu võtab.
21:32
Tottenhami põhikoosseis on tõesti hea, see-eest City pink on veelgi parem. Seetõttu arvangi, et esimene poolaeg saab kahe mängu ehk kõige olulisemaks poolajaks.
21:32
Külastaja realist kommentaar
Täna näeb ilmselt rohkem vãravaid kui homme
21:32
Esimene poolaeg saab olema kõige olulisem just selles aspektis, et Tottenham ei soovi kodumängu kaotada - KDB, Sané, Sterling, Agüero/Jesus saavad seetõttu teisel poolajal möllata, kui esimese poolaja võitma peaksid.
21:34
Ivar Lepik:  City pink on küll hirmuäratav. Klassi kamaluga.
21:40
Ivar Lepik: Väike meeldetuletus veel enne veerandfinaale. Mängud sel ja järgmisel nädalal; siis nädal pausi ja poolfinaalid 30. aprillil ja 1. mail, kordusmängus 7.-8. mai. Finaal 1. juunil.

Poolfinaalis kohtuvad:
Tottenham/City - Ajax/Juventus
United/Barcelona - Liverpool/Porto

21:53
Ivar Lepik:
21:56
Ivar Lepik:  Meeskonnad on valmis väljakule tulema.
22:00
Ott Järvela: Tuli valida, et kummast mängust täna kokkuvõtte kirjutan. Kuigi mingi sisetunne ütleb, et Liverpool - Porto duell pakub põnevaks reportaažiks rohkem ainest, langes valik ikkagi Tottenham Hotspur - Manchester City mängule, millest siis veidi pärast lõpuvilet minu poolt "Luup peale" lugu valmib ja Soccernet.ee-s ilmub.

Siinkohal ka üks põnev statistiline kild - uus White Hart Lane on kuues staadion Londonis, mis võõrustab meistrite liiga mängu. Eelmised viis on Highbury, Emirates (mõlemad Arsenal), Stamford Bridge (Chelsea), vana White Hart Lane (Tottenham) ja Wembley (Arsenal, Tottenham ning mitu finaalmatši).

22:00
Ivar Lepik:  Käib!
22:05
Ivar Lepik:  Tottenham teeb väga kõrget pressi. City on natuke hädas esialgu.
22:05
Ivar Lepik: Värav LIVERPOOL!
22:06
Ivar Lepik:  Naby Keita! Kui korra kork maha saab, siis jääbki tulema! Reedel lõi oma esimese Liverpooli eest, nüüd teine otsa.
22:07
Ivar Lepik:  Õnne on ka. Mane leiab Firmino, tema omakorda karistusala joonel Keita. Keita löök võtab tugeva rikošeti ja kerib ristnurka.
22:11
Ivar Lepik:  VAR Londonis ...
22:11
Ivar Lepik:  Danny Rose blokeeris löögi käega. Penalti Cityle?
22:11
Ivar Lepik:  PENALTI CITYLE!
22:12
Ivar Lepik:  LLORIS TÕRJUB ÄRA!
22:13
Ivar Lepik:  Agüero paneb löögi paremale, aga väravavahile ideaalne kõrgus ja liiga keskele!
22:15
Külastaja ok kommentaar
Harry soovib sedasi penaltit saada? Huvitav
22:16
Ivar Lepik:  Kane väga ei nõudnud. Alli rohkem.
22:19
Ivar Lepik:
22:19
Ivar Lepik:  Keita värav esmalt. Ja kohe ka penaltitõrje.
22:19
Ivar Lepik:
22:23
Ivar Lepik:  Salah peaaegu üks-ühele ja veeretab mööda! Iker kattis ilusti ära, kaitsjad natuke aitasid ka.
22:24
Ivar Lepik:  Ederson! Kane unustatakse täitsa ära ja pöördelt saab lüüa, aga päris nurka ei keeruta ja Ederson pareerib.
22:26
Ivar Lepik: Värav Liverpool kaks! Tehtud?
22:27
Ivar Lepik:  Lihtne on jalgpall. Henderson leiab läbijooksul Alexander-Arnoldi, kes omakorda mängib madala palli värava ette ja Firmino on täiesti üksi. Ei mingit suluseisu ka.
22:30
Ivar Lepik:
22:31
Ivar Lepik:  Porto näitab nüüd ka hambaid, aga veel ei tule. Aga Alexander-Arnold mängis käega karistusalas ...
22:32
Ivar Lepik:  Ei ole penalti! Ma nüüd ei tea.
22:35
Ivar Lepik:  Jah, ma jään ka hetkel seisukohale, et pigem siis juba penalti.
22:38
mõtlesin just enne omaette, et millal see tuleb et VAR eksib... tundub et nüüd siis tuli ära ainuke loogiline seletus miks penaltit ei antud oleks see, et pall oli juba üle otsajoone kui käega puudutas, aga selle koha pealt oleks oodanud pikemat menetlemist ja rohkem videokordusi
22:39
Ivar Lepik:  Üle otsajoone küll ei olnud. Seal võiks argumenteerida muid asju - polnud aega reageerida, peaaegu et isegi loomulik asend - aga ma antud juhul küll ühtegi head põhjust ei leia.
22:39
Ivar Lepik:  Kahjuks ei ole veel klippi ette sattunud. Üritan leida.
22:45
Ivar Lepik: See, mille Ott ennist välja tõi, on ka ainurekord.
22:45
Ivar Lepik:
22:46
Ivar Lepik:  Alumine graafik näitab hästi ära, et see oli üks Agüero kehvemaid penalteid.
22:47
Ivar Lepik:  Poolajad!
22:49
Ivar Lepik: Liverpool kahega peal, Tottenham-City 0:0. Ei saa öelda, et seni midagi väga ootamatut oleks juhtunud.
23:04
Ivar Lepik: Teised poolajad ka! Aga siin enne veel klipp Alexander-Arnoldi käega mängust.
23:09
Külastaja jaan kommentaar
selle korduse põhjal tekib küll küsimus, miks pennut ei antud. porto mängija oleks ju selle palli kätte saanud...
23:11
Külastaja inimene kommentaar
VARpool
23:11
Ivar Lepik:  Ederson mängib nüüd lennukit ja maandub pea kahe meetri kõrguselt puusale.
23:12
Ivar Lepik:  Esimese hooga tundub, et Ederson siiski tahab jätkata.
23:14
Ivar Lepik:  Harry Kane hüppab ühe jala peal tunnelisse! KÕIK!
23:15
Ivar Lepik:  Vahetus Kane põrkas küljejoone juures Delphiga kokku, kes talle korralikud korgijäljed hüppeliigese peale jätab. Siin ei hakata külmaspreiga jamama, Kane läks otse riietusruumi ja Lucas paneb ennast valmis.
23:18
Ei tea mida sa teed selle palliga, kui oleks nagunii üle joone läinud, penalt oleks naljanumber olnud, sellest momendis hakata väravat ohustama, peaaegu võimatu, oleks 1-2 meetrit joonest kaugemal olnud, siis arusaadav, et oleks kätte saanud ja väravat ohustanud.
23:23
Külastaja jaan to ok kommentaar
lebolt oleks võinud porto mängija palli teravalt värava ette lüüa.
23:31
Ivar Lepik:  20 minutit minna ja Londonis endiselt 0:0. Mäng on nüüd mingis mõttes rahunenud. Õigemini on see algusest peale olnud pigem kontrolli all mäng mõlemalt poolt.
23:35
Ivar Lepik:
23:37
Ivar Lepik: Värav SON!
23:38
Ivar Lepik: Värskelt oli tema ka küljejoone taga ja sai platsile tagasi. Son pööras pika palli peale otsajoone pealt tagasi, võttis Delphi ühe puutega ette ja virutas palli Edersoni kaenla alt võrku!
23:43
Ivar Lepik:  Liverpoolis läks asjaks. Penalti Portole? Punane Salahile?
23:44
Ivar Lepik:  Mitte midagi.
23:45
Ivar Lepik:  Dele Allilt nüüd mõnevõrra ebameeldiv viivitamine. Teadis, et vahetus tulemas; istus maha. Käsi on valus. Llorente igatahes murule.
23:48
Ivar Lepik:  Tottenhami uue staadioni ilmselt esimene platsilejooksja! Väike paus veel meeskondadele.
23:53
Ivar Lepik:  Liverpoolis kõik - 2:0 võit võõrsile kaasa! Ilmselt tehtud. Liverpool kurta ei saa. Samas jäi ka Portole šanss.
23:56
Ivar Lepik:  Ja korras! Tottenham jätkab kodus puhaste paberitega ja võidukalt. Heung-Min Son täna väravalööja, aga saab näha, mis seisus on Harry Kane.
23:57
Ivar Lepik:  Nende ridadega tõmbame siit tänasele kajastusele joone alla, õige pea juba luubid üleval mõlemast mängust. Oli ka vastuolusid, aga võrreldes kaheksandikfinaalidega algasid veerandfinaalid küllaltki draamavabalt. Ehk homme!