Pühapäev, 14. aprill 2019
12:53
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, Kuressaare ja Paide hakkavad umbes kuue minuti pärast mängima.
12:54
Külastaja rallikas kommentaar
Miks Karofeldi alustamine üllatus on?
12:54
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare algkoosseisu märgiti esialgu väravavahiks üllatuslikult Kütt, kuid seejärel tehti paberil muudatus ja alustab ikkagi Karofeld.
12:54
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd tehti üks viimase hetke muudatus veel: Suursaare asemel alustab Valmas.
12:55
Kristjan Remmelkoor: Põhjuseks Suursaare vigastus.
12:55
Kristjan Remmelkoor:  Karofeldil oli kõhulihasega mingi häda, aga soojendusel selgus, et saab ikkagi mängida.
12:56
Kristjan Remmelkoor:  Paide on kõik eelnevad viis mängu mänginud identse algkoosseisuga, aga täna on koguni kolm muudatust. Ründajatest on Jatta väljas hüppeliigese vigastusega ja Kauber haigusega, Kaldma on jäetud täna pingile.
12:57
Kristjan Remmelkoor:  Kaldma asemel stardib 17-aastane Kokla, kes teeb oma elu esimese Premium liiga algkoosseisu mängu. Ründes alustavad Valge ja Järva.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Paidel on pingil neli meest, kellest ainus ründav mängija on Neemelo.
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi mängu!
13:03
Kristjan Remmelkoor: Vaid umbes 20 sekundit oli mängitud, kui tekkis esimene ohtlik olukord. Toom pillas Lahe tsenderduse ja Tutk oli palli juures jaol, aga Toom jõudis ise Tutki löögile vastu blokeerima.
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Tribüünil vaatab mängu Aivar Pohlak isiklikult.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVälja sai 10. minutil mängu esimese kollase kaardi. Tegi vastaste väljakupoolel vea.
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Frolov pani madala palli värava ette, Pajunurm klaaris nurgalöögiks.
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Palli on vallanud põhiliselt Paide, aga nende kõrged tsenderdused pole seni ohtu tekitanud.
13:16
Kristjan Remmelkoor:  Täna oma 300. meistriliiga mängu tegev Sinilaid pani ohtliku madala palli värava ette, aga seal segati Frolovi piisavalt, et vabalt löögile ta ei pääsenud.
13:16
Välja jätab järgmise vahele nüüd jah?
13:17
Kristjan Remmelkoor: Välja ei jäta järgmist mängu vahele. Mängukeelu ohus oli enne tänast mängu ainult Kauber, aga kuna tema on haige, siis pole seda ohtu reaalselt väljakul kellelgi.
13:21
Kristjan Remmelkoor:  Mööl tõstis palli ette Frolovi suunas, Karofeld sai vajalikul hetkel söödule käed vahele.
13:24
Kristjan Remmelkoor:  22. minutil senise mängu parim võimalus! Sinilaidi ja Järva söötude järel sai Frolov vabalt kuuelt meetrilt löögile, Karofeld tõrjus jalaga!
13:26
Kristjan Remmelkoor:  Välja virutas karistusala tagant, mööda.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid lõi 26. minutil kasti joonelt napilt mööda!
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Kase karistuslöögi kaugelt distantsilt püüdis Karofeld kindlalt.
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tsenderduseni Järva ei ulatanud.
13:33
Kristjan Remmelkoor:  Kütt on end varupingil valmis panemas, varsti läheb ilmselt väravavahi vahetuseks.
13:33
Külastaja R. kommentaar
Kauberi ja Jattata pole Paide rünne ikka päris samal tasemel mida juba harjunud vaatama :D
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus34. minutil see vahetus tuleb: Karofeld välja, Kütt sisse.
13:36
Kristjan Remmelkoor:  Mööl testis kohe kaugelt Kütti, kes sai käed löögile ette.
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Järva kauglöögi Kütt püüdis samuti.
13:42
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare on päris madalale langenud ja surve alla jäänud.
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahelduseks ründas Kuressaare, Tutk lõi kaugelt, Toom püüdis.
13:43
Külastaja Kribenski kommentaar
Miks Karofeld välja võeti, vigastus?
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Eks ikka selle sama kõhulihase probleemi tõttu, mis teda mängu eel segas, kui alguses Kütt põhikoosseisu märgiti.
13:45
Külastaja mis kommentaar
värk nende, pallidega on? Kas meistriliiga klubidel puudub võimekus puhtaid valgeid palle mängude jaoks osta.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Sannehiga võitluses sai Tutk haiget, aga pärast hetkelist lamamist suudab jätkata.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Välja tsenderdusest lõi Mööl peaga mööda.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes seisuga 0:0.
13:50
Külastaja jaak kommentaar
oot, kommentaator ütles, et Karofeld käib floras väravavahtidega trenni tegemas?
13:50
Kristjan Remmelkoor:  Jah.
13:50
Külastaja Paide kommentaar
Järva ikka väga kehva seal ees, üldse ei tööta ja kui palli saab siis kaotab ka selle kohe .
13:51
Külastaja SIlver kommentaar
Kas Joel Kokla on Jan Kokla sugulane?
13:51
Kristjan Remmelkoor: Joel ja Jan Kokla on vennad.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
14:03
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid lõi terava nurga alt valelepoole küljevõrku.
14:03
Kristjan Remmelkoor:  Frolov lõi kaugelt kõvasti mööda.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Lahe nurgalöök jäi madalaks ja Mööl klaaris.
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Laht keerutas terava nurga alt ohtliku karistuslöögi, Toom tõrjus raskustega üle lati.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Pruul klaaris Välja madala tsenderduse.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusMiil sai 57. minutil kollase, kuna võttis Frolovi veaga maha.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  Värav58. minutil viib Välja otse karistuslöögist Paide juhtima!
14:15
Kristjan Remmelkoor: Löök oli karistusala nurga lähedalt ja Välja keerutas müürist mööda, ette alla nurka.
14:16
Kristjan Remmelkoor:  Fantasys saab väravasöödu Frolov, kes selle karistuslöögi teenis.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Paide on pärast eduseisu saavutamist ründamist jätkanud. Sinilaidi kauglöögi Kütt püüdis.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Paide esimene vahetus: Järva välja, Neemelo sisse.
14:23
Kristjan Remmelkoor: VahetusKuressaare teine vahetus: Tutk välja, Kelder sisse.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo tõuseb 433 meistriliiga mänguga läbi aegade viiendaks meheks (mängude arvult).
14:26
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKelder tahtis 69. minutil käärlööki sooritada, kuid tabas Sannehi nägu ja sai kollase kaardi.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Kuressaare viimane vahetus: Opp välja, Maar sisse.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid pani ohtliku madala palli värava ette, Pruul klaaris Neemelo eest.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Miil on haiget saanud ja lonkab, aga Kuressaarel on vahetused tehtud.
14:34
Kristjan Remmelkoor: Neemelo võttis kastis Välja tsenderduse maha, kuid mängis seejuures käega.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Toom sai Kelderiga kokkupõrkel haiget.
14:38
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Kuressaares 223.
14:40
Kristjan Remmelkoor: Paide abitreener Kesküla, kes asendab täna peatreener Zahovaikot, saab Tohveri hoiatavat loengut kuulda.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Kelder proovis uuesti käärlööki, seekord tabas ka palli, aga mitte väravat.
14:41
Kelder ainult suudab ainult tagurpidi lüüa?
14:43
Kristjan Remmelkoor: Mööl mängis Valgega seina ja lõi oivalisest kohast seitsmelt meetrilt mööda! Oli võimalus mäng ära otsustada.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusRass sai 87. minutil kollase, tegi Sinilaidile vea.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare on varasemast rohkem ründama hakanud, ega neil enam midagi kaotada ei ole.
14:45
Kristjan Remmelkoor: Sinilaid võttis Frolovi tsenderduse omaks ja lõi, Rass suutis viimasel hetkel blokeerida.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 3 minutit.
14:47
Kristjan Remmelkoor: Välja triblas pikalt ja lõi lõpuks palli vastu Valge kanda.
14:48
Valge on nii kohmakas et paha hakkab
14:48
Palju on Paidele võimalusi vaja, et ära lüüa?
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Paide hoidis lisaminutitel palli peamiselt enda valduses ja nüüd kõlas lõpuvile! Paide teenis 1:0 võidu.
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Vaadake otsepildist mängujärgseid kommentaare, minu poolt kõik.