Ivar Lepik:  Alustame kohe heade uudistega. Ragnar Klavan on tagasi!
Ivar Lepik:
12:46
Ivar Lepik:  Mitmete allikate väitel pidi Romagna alustama, aga Klavan on nüüd algkoosseisu ennistatud.
12:53
Ivar Lepik:  Päeva alustatakse tegelikult Hispaanias, kus täna küll ühtegi kolmest tippsatsist võistlustules ei ole. Aga neljanda koha nõudlejad on küll.
13:00
Ivar Lepik:  Ja jalgpallipäev on alanud! Valladolid ja Getafe esimesena murul.
13:29
Ivar Lepik:  Seal seis juba 1:1, samal ajal Torino ja Cagliari alustavad!
13:36
Ivar Lepik:  Tuline algus, varajased kollased kaardid. Torino esiründaja Andrea Belotti kannab mängukeeldu, aga Klavan peab pidurdama Simone Zazat. Mõned mäletavad teda ilmselt Itaalia koondisest seoses ühe penaltiga.
13:40
Ivar Lepik:
13:43
Ivar Lepik:  Latt! Ionita tulistab kasti joonelt. Cagliaril hea moment.
13:49
Ivar Lepik:  Kas päeva parim värav oli päeva esimene värav? Getafe viis ette Mauro Arambarri.
13:49
Ivar Lepik:
14:02
Ivar Lepik: Klavani käed on õrnalt Baselli küljes ja ründaja heidab kõhuli, aga penaltit selle eest ei tule. Õige otsus.
14:07
Ivar Lepik: Klavan teeb päris korraliku lennu - peapalli rünnates tuleb vastane selga ja meie mees kukub kõrgelt külje peale.
14:08
Ivar Lepik:  Tundub, et roietest hoiab kinni, aga on püsti, võtab lonksu vett ja mäng jätkub.
14:09
Ivar Lepik:  De Silvestri nägu kohtub nüüd Klavani õlaga. Peapalli võitis muidugi Raku.
14:10
Ivar Lepik:  Tundub, et ninaga on päris pahasti.
14:10
Külastaja Njaa kommentaar
Kommentaator Klavanit kiitmast ei väsi...
14:11
Ivar Lepik:  Siiani on Klavan muidugi ka väga korraliku partii teinud. Pole põhjust laita.
14:12
Ivar Lepik: Ja sunnitud vahetus. De Silvestri mäng ongi lõppenud.
14:12
Pole põhjust igat väikest liigutust 10 korda üle võimendada.
14:20
Ivar Lepik: Ja poolaeg 0:0.
14:22
Ivar Lepik:  Hispaanias samal ajal Getafe vähemusse jäänud, mis just nende kasuks ei räägi. Kui Meistrite liigasse tahetakse, tuleb Valladolidi-sugused satsid alistada, sest Sevilla on viimasel ajal heas hoos.
14:26
Ivar Lepik:  Aga hoopis Valladolid läheb 2:1 ette! 20 minutit minna.
14:31
Ivar Lepik:  Ja 3:1. Läheb see rong Getafe jaoks ära.
14:33
Ivar Lepik: Ei - suluseis. VAR võttis ära. Õlekõrs.
14:43
Ivar Lepik: Värav Zaza viib Torino ette!
14:48
Ivar Lepik: Klavanit selles süüdistada ei saanud, tema kattis teist meest. Zaza liikus viiekasti joonele ja leidis seal selgelt liiga palju ruumi. Klippi hetkel veel ei ole näidata, aga ehk varsti.
14:50
Ivar Lepik: Zaza värav -  52. minutil - oli tema kuues (!) puude mängus. Uskumatu.
14:54
Ivar Lepik:  Getafe saab 90+6 penaltist 2:2 viigi kätte ikkagi! Väike abi, aga abiks ikka.
15:00
Ivar Lepik:
15:03
Ivar Lepik:  Saksamaal ka vutipäev alanud ja Hoffenheim läks Berliini Hertha vastu juhtima värskelt. Täna võites on neil veel teatav šanss Meistrite liigat püüda.
15:05
Ivar Lepik: Eemaldamine  Simone Zaza läheb duši alla. Arvestades tema väheseid puuteid ... Aga Cagliaril nüüd ikkagi ülekaal ja veerand tundi minna.
15:06
Ivar Lepik:  Ja kohe sahiseb, aga Pavoletti vist suluseisus napilt! VAR küll veel vaatab üle.
15:07
Ivar Lepik:  Zaza sai punase siis vulgaarse suuvärgi eest. Ta saatis kohtuniku kuskile pimedasse kohta.
15:09
Ivar Lepik: Värav LOEB! Pikk mõttepaus, aga sulgu ei ole ja 1:1!
15:09
Ivar Lepik:  Sisuliselt ühel joonel varbad.
15:14
Ivar Lepik: EemaldamineJa Pellegrini duši alla! Kümme kümne vastu nüüd!
15:18
Külastaja Hull kommentaar
hull mäng
15:18
Ivar Lepik:  Absoluutselt. Lõbus vaatamine!
15:19
Ivar Lepik: Mendyt mäletate?
15:26
Ivar Lepik:  Eemaldamine 90+5 ja Barella ka teise kollasega duši alla! Cagliari üheksakesi! Kaks minutit minna!
15:28
Ivar Lepik: Läbi! Polnud paha mäng!
15:34
Ivar Lepik: Tabelis Cagliari nüüd 11. real hetkeks. 37 punkti. Eelmisel hooajal koguti 39, aga tänavu on veel kuus vooru minna.
15:40
Ivar Lepik:  Praegu mängitakse Saksamaal (Hoffenheim - Hertha 1:0) ja Hispaanias (Bilbao - Vallecano 1:0). Kella neljast tuleb suurem ports matše peale.
16:14
Ivar Lepik:
16:14
Ivar Lepik:  Derbipäev Genovas.
16:25
Ivar Lepik:   Värav Raheem Sterling viib Manchester City ette. Samm nende jaoks.
16:47
Ivar Lepik: Värav Bayern ka ette! Coman tsenderdab vasakult äärelt, Müller jookseb end hästi vabaks, aga ei saa pallile pihta. Tema õnneks maandub tagumises postis!
16:56
Ivar Lepik:  Vahepalaks mõtteid Klavani mängust.
17:01
Ivar Lepik:  Vahekokkuvõte:

1) Hispaanias sai värsket läbi päeva teine mäng ja Athletic Bilbao võitis 3:2 Rayo Vallecanot.

2) Saksamaa päeva esimeses matšis alistas Hoffenheim 2:0 Berliini Hertha.

3) Itaalias poolajad. Fiorentina-Bologna 0:0, Sassuolo-Parma 0:0, Sampdoria-Genoa 1:0.

4) Inglismaal poolaeg. City juhib Palace'i vastu 1:0. Supersööt Kevin De Bruynelt, kohe leian ka video.
17:13
Ivar Lepik: Värav  Coman kaks. Bayern läheb oma teed.
17:13
Ivar Lepik:
17:13
Ivar Lepik:  Lubatud De Bruyne sööt ka.
17:28
Ivar Lepik:  Värav City kaks ja jälle Sterling! Liverpool ei saa täna eksimist lubada.
17:28
Ivar Lepik:
17:43
Ivar Lepik: Värav Ja Bayernilt kolmas, Gnabry. Võtavad liidrikoha tagasi, pole küsimustki.
17:45
Ivar Lepik: Värav PALACE LÖÖB ÜHE TAGASI! 1:2 ja kümme minutit minna.
17:52
Ivar Lepik:
17:56
Ivar Lepik: Värav Aga 3:1, Gabriel Jesus otsustab ikkagi ära.
18:05
Ivar Lepik:
18:18
Ivar Lepik:
18:18
Ivar Lepik: Värav  Düsseldorf lõi ühe Bayernile tagasi, aga sellest on vähe kasu. 1:3.
18:25
Ivar Lepik: Värav Goretzka 4:1 lõppskooriks ja läbi ka.
18:26
Ivar Lepik:  Oleme jõudnud päeva maiuspalani! Viie minuti pärast Liverpool ja Chelsea.
18:32
Ivar Lepik:  Ja käib!
18:46
Ivar Lepik: Mängu esimene kuldne võimalus langes Liverpoolile, aga Salah jättis kasutamata. Tehniliste viperuste tõttu ei ole ma veel pilti ette saanud, üritan sellega toime tulla!
18:51
Ivar Lepik:  Nüüd on pilt ees!
19:00
Ivar Lepik:
19:01
Ivar Lepik: Kontrarünnak Chelseale ja Willian võtab karistusala joonelt löögi, aga mööda!
19:09
Ivar Lepik: Supermoment Manel! Salah võtab mitu meest üksi ette, lükkab söödu keskele ja Mane paneb ühega peale, aga keerutab veidi üle-mööda!
19:16
Ivar Lepik: Liverpooli karistuslöögi järel on kolm meest Kepaga silmitsi, puurilukk teeb jalatõrje, aga oli ka suluseis!
19:24
Ivar Lepik: Poolaeg 0:0. See tähendaks, et City jääb vähempeetud mängu juures liidriks. Väravate vahe räägib City kasuks +9. Võita oleks vaja Liverpoolil.
19:36
Ivar Lepik:  Läks uuesti.
19:39
Ivar Lepik: Värav LIVERPOOL!
19:40
Ivar Lepik:  Henderson tõstab tagumise posti suunas, seal on suur hulk Liverpooli mehi ja mitte ühtegi kaitsjat! MANE peaga!
19:41
Ivar Lepik: Värav  TEINE LIVERPOOLILE!
19:42
Ivar Lepik:  Ja milline värav see on. Mohamed Salah! Uskumatu mees!
19:43
Ivar Lepik:  Küljelt, 20 meetri pealt hull kuul tagumisse posti!
19:49
Ivar Lepik:  POST! Hazardil võimalus Chelsea mängu tagasi tuua, aga ei realiseeri!
19:49
Ivar Lepik:
19:51
Ivar Lepik: Chelsea on nüüd surve peale saanud. Pool tundi minna.
20:03
Külastaja Jyri kommentaar
Mix mustad käepaelad?
20:05
Ivar Lepik: Ausalt öeldes jään võlgu, ei leia ka hetkel. Kui keegi loeb ja teab, aidake välja!
20:05
Ivar Lepik:  Hendersoni mäng läbi, katki. Veerand tundi minna. Pikk kallistus veel Kloppiga.
20:08
Külastaja Mikk kommentaar
Liverpooli kunagine pallur Tommy Smith suri 2 päeva eest, ilmselt seetõttu.
Külastaja Tupz kommentaar
Liverpool väristab ka või on asjad kontrolli all ?
20:13
Ivar Lepik: Nüüd on asjad uuesti kontrolli alla saadud suures plaanis. Minna veel orienteeruvalt kümme minutit.
20:22
Ivar Lepik:  KÕIK! Liverpool saab 2:0 võidu kätte!
20:31
Külastaja karl kommentaar
väga põhjalik live-ülekanne, tänan. update iga 10 min järel, siis kui keegi küsib :d
20:35
Ivar Lepik: Vahekokkuvõte:

1) Inglismaal tänaseks mängud mängitud.

2) Saksamaal on Frankfurt 1:2 taga Augsburgi vastu. 20 minutit minna.

3) Itaalias juhib Napoli Chievo Veronat 2:0, veerand tundi jäänud. Õhtul veel Frosinone-Inter.

4) Hispaanias Villarreal Girona vastu 1:0 peal, teine poolaeg värskelt algas ja Valencia-Levante ootamas.

21:16
Ivar Lepik:
21:37
Ivar Lepik:  Liverpooli võidu mõtteid siia ka.
21:44
Ivar Lepik:  Napoli varasem võit Chievo Verona üle tähendab, et nemad on nüüd igatahes välja langenud, enam ei ole ka teoreetilist võimalust. Napoli jaoks annab võit aga väikese turvatunde teise koha püüdmisel. Ei tohiks neile keegi järele jõuda.
21:53
Ivar Lepik:
21:53
Ivar Lepik:  Nurkapidi teist sporti ka. Tiger Woods võitis üle pika-pika aja Mastersi.
22:06
Ivar Lepik:  Inter ja Valencia juhtima asunud ehk hetkeseisuga üllatusi ei sünniks.
22:06
Ivar Lepik:  Üldse on üsnagi üllatustevaba päev olnud. Mõned väiksemad olid, aga suuri pauke mitte.
22:16
Külastaja Tiit kommentaar
2:0 Interile
22:17
Ivar Lepik: Värav Just, Inter 2:0. Kui esimese lõi Nainggolan peaga, siis teise Perišic penaltist - huvitav, et Icardi penaltit ei löönud. Ja poolaeg ka!
22:49
Ivar Lepik: Värav Frosinonelt üks tagasi! Ei ole Interil nii lihtne see tööpäev.
22:49
Ivar Lepik:  Frosinone mängib ka sisuliselt elu ja surma peale, seega motivatsiooni neil jagub. Seis ei ole kiita.
23:01
Ivar Lepik:  Vahepeal on sahistamiseks läinud Hispaanias. Levante lõi 1:1 ja siis Valencia 2:1 ette uuesti.
23:07
Ivar Lepik:  Värav Ja Valencia 3:1!
23:17
Ivar Lepik: Tundub, et Inter elab üle ikkagi selle olukorra. Viimased minutid.
23:21
Ivar Lepik:  Värav Inter kinnitas ära: 90+4. Vecino!
23:29
Ivar Lepik: Kui tuleb, siis kahekaupa.
23:39
Ivar Lepik:  Hispaanias ka kõik, Valencia saab 3:1 võidu kätte.
23:40
Ivar Lepik:  Üks hoopis põnevam mäng leiab aset Lille'is, kus kohalik sats on PSG vastu 4:1 (!) ees. Aga sellest juba homme. Tänaseks kõik, järgmise korrani!