Kolmapäev, 17. aprill 2019
20:59
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Meistrite liigas selguvad täna viimased kaks poolfinalisti ning esimesed algkoosseisud on juba väljas.
21:00
Rasmus Voolaid: Liverpool annab teiste hulgas puhkust ka Roberto Firminole ning esimest korda üle kolme aasta saab eurosarjas alustada Divock Origi. Viimati sai ta seda Dortmundi Borussia vastu.
21:02
Rasmus Voolaid: Porto on pingile jätnud näiteks oma võimsa füüsisega väravaküti Francisco Soarese.
21:03
Rasmus Voolaid: Ja teises mängus on City mõistagi kõik parimad pojad platsile pannud.
21:04
Rasmus Voolaid: Spurs läheb Cityle vastu nii. Nagu teada, siis Harry Kane vigastuse tõttu mängida ei saa.
21:45
Külastaja skeptik kommentaar
Panused City 2+ vãravalisele võidule tehtud seega isegi kui need kaotama peaks oleks tegu win-win olukorraga kuna City oleks audis või me näeks vähemalt lisaaega
21:46
Rasmus Voolaid: Jah, City seis on lihtne. Vaja on kaheväravalist võitu, Portol suisa kolme. Vastavalt 1:0 ja 2:0 võidud viiksid mängu lisaajale.
21:56
Rasmus Voolaid: Vedas, hokiga liiale ei mindud ja näeme ilusti õigel ajal jalkat.
21:57
Rasmus Voolaid: Aga meeskonnad sammuvad juba platsile. Ilmselgelt on vähemalt esialgu kõrgendatud tähelepanu all Inglismaa siseasi, aga mõistagi hoiame pilku peal ka Portugalis toimuval.
21:59
Rasmus Voolaid: Paistab, et Manchesteris on isegi staadion välja müüdud. Esimest korda sel aastal?
22:01
Rasmus Voolaid: Loodame teist suurt jalkaõhtut järjest, aga prooviks ilma skandaalideta? Sobib?
22:01
Rasmus Voolaid: Läksime!
22:02
Rasmus Voolaid: 30 sekundit Manchesteris mängitud ja juba selline probleem, et tühi pall.
22:04
Rasmus Voolaid: Porto kõmmutas juba esimesel minutil päris hästi peale, aga üle.
22:05
Rasmus Voolaid: Värav KÄIB KIIRELT! Raheem Sterling lööb juba neljandal minutil suure seisu viiki.
22:06
Rasmus Voolaid: Klassikaline sisse lõige ja paremaga taha nurka, ilus värav!
22:08
Rasmus Voolaid: Värav VAU! SON LÖÖB SEITSMENDAL MINUTIL VASTU! City mehed on nõutud.
22:09
Rasmus Voolaid: Pall põrkab Sonile õnnega pooleks jala peale ja läbi Edersoni jalgade!
22:10
Rasmus Voolaid: Värav MIDA! SON PANEB VEEL ÜHE PALLI RISTNURKA! TOTTENHAM 2:1 PEAL!
22:11
Rasmus Voolaid: Aga hakkame järjest minema. Sterlingu värav:
22:12
Rasmus Voolaid: Värav 11. MIS TOIMUB? CITY VASTAB! 2:2! Bernardo Silva paneb läbi Danny Rose'i jalgade.
22:13
Rasmus Voolaid: Neli väravat ja mitte ühelgi korral pole VAR-i abi vajatud.
22:14
Rasmus Voolaid: Cityl on endiselt kaht vaja.
22:22
Rasmus Voolaid: Värav Polnudki kümme minutit ühtegi väravat. Sterling lööb 21. minutil City kolmanda ja üldseis on viigis!
22:22
Rasmus Voolaid: De Bruyne lasi ideaalse palli värava eest läbi ning Sterling koksas sisse. Praegu on aga endiselt veel Tottenham edasi minemas.
22:23
Külastaja R. kommentaar
3-2 seisuga kellel eelis või lisaaeg?
22:23
Rasmus Voolaid: Kuna Tottenham täna ehk võõrsil kaks löönud, siis on nad peal. City lõi ise võõrsil 0.
22:24
Külastaja Yap kommentaar
Tottenhamil eelis
22:27
Külastaja Rallikas kommentaar
City-Spurs mängus pole väravavahid ühtegi tõrjet teinud?
22:28
Rasmus Voolaid: Ei ole tõesti. :)
22:28
Rasmus Voolaid: City 3:2 värav ehk Sterlingu teine.
22:29
Rasmus Voolaid: Liverpool sai ka Portugalis palli väravasse, aga VAR.
22:30
Külastaja Metsast kommentaar
Mis probleem Portugalis on, et räägivas kommentaatorid, et rasked tingimused? Alles liitusin vaatamisega
22:30
Rasmus Voolaid: Värav Loeb. Liverpool on ees! Sadio Mane.
22:31
Rasmus Voolaid: Mane on väga täpselt onside ja lööb Salahi söödu värava eest võrku.
22:35
Rasmus Voolaid: See on nüüd võimatu, sest Porto ei saa enam 2:0 võita.
22:38
Külastaja Jalgpall kommentaar
Porto jaoks nüüd võimatu vist😃
22:38
Rasmus Voolaid: Pahandus Sissokoga, arstid platsil ja noor Oliver Skipp teeb sooja.
22:39
Nii see porto langes
22:39
Kuidas City ja Spursi mäng on?
22:40
Rasmus Voolaid: City ikka üritab, aga Tottenhami kontrad on teravad. Tõesti on lõpuks nii rahulik, et saab ka mängu vaadata, mitte ei pea väravatest karjuma.
22:40
Rasmus Voolaid: Sissoko istub taas maas ja nüüd peab ilmselt Pochettino vahetama. Hoopis ründaja Fernando Llorente on tulemas!
22:40
Külastaja hmm kommentaar
Täna kohe lust TV6'e mängu kuulata, kahju et vale mäng seal, 10/10st oleks kui city mäng ja samad kommentaatorid
22:44
Rasmus Voolaid: Son jahtis kübaratrikki. Üleaste, pall vasakule jalale, aga tagapostist mööda.
22:44
Külastaja inimene kommentaar
Kas Liverpoolile oleks kasulik või kahjulik kui City võidaks?
22:51
Rasmus Voolaid: Liverpool jõudis veel poolaja lõpus lähedale, aga ei tulnud. Mõlemas mängus poolajad läbi.
22:53
Rasmus Voolaid:
22:53
Külastaja Tšingis Khaan kommentaar
Kindalt on edasi Liverpool ja hetkeseisuga Tottenhamn edasi jah ?
22:53
Rasmus Voolaid: Nii on.
22:53
Rasmus Voolaid: Siin ka Mane värav:
23:00
23:02
Rasmus Voolaid: Roberto Firmino paneb end Liverpooli poolt valmis. Eeldatavasti saab siis keegi teine peale Origi puhkust.
23:04
Rasmus Voolaid: Porto poole pealt on vormi selja tõmmanud Francesco Soares.
23:05
Rasmus Voolaid: Vahetus Ikkagi Origi välja ja Firmino sisse. Soares tuli Otavio asemele. Teised poolajad läksid!
23:07
Rasmus Voolaid: Cityl suurepärase koha pealt karistuslöök. De Bruyne palli taga.
23:07
Rasmus Voolaid: Lõi keskele, aga üle!
23:10
Rasmus Voolaid: Lloris tegi Sterlingu löögile suurepärase tõrje ja teine pall ei jõudnud ka värava peale. City üritab!
23:13
Rasmus Voolaid: Lloris jälle päästab! Nüüd De Bruyne vastu.
23:17
Rasmus Voolaid: Spurs sai väga ohtliku kontra üles ja Llorente pääses esimest korda peaga löögile, aga Ederson oli ees!
23:18
Rasmus Voolaid: Värav JA NÜÜD SAI CITY OMA TAHTMISE! 59. MINUTIL PAUGUTAS AGÜERO ÄRA! 1:2 kaotusseisust 4:2 ette ja nüüd on City edasi minemas.
23:21
Rasmus Voolaid: Vahetus 63. David Silva tuli välja ja Fernandinho sisse.
23:26
Rasmus Voolaid: Värav Kui keegi veel kahtles... Salah lõi 65. minutil kontrast Liverpooli 2:0 ette!
23:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Joe Gomez teeb comebacki ning võttis Trent Alexander-Arnoldi välja.
23:29
Rasmus Voolaid: Värav Aga Porto vastab! Militao tuleb tagant, hüppab Fabinho üle ja lööb ära!
23:31
Külastaja z kommentaar
kukuu, porto lõi ka ühe
23:32
Rasmus Voolaid: Värav TOTTENHAM POLE LÕPETANUD! Fernando Llorente lõi nurgalöögi järel puusaga ära! VAR vaatab igaks juhuks ka kätt, aga seda küll polnud.
23:33
hokimäng läheb samas tempos edasi!
23:33
Rasmus Voolaid: Minnakse suisa telekat vaatama.
23:34
Rasmus Voolaid: Samal ajal mängis Mane end juba Casillasest mööda, aga seejärel lõi tasakaalust väljas olles väravast mööda. Aga Manchesteris ikka vaadatakse telekat.
23:34
Rasmus Voolaid: LOEB! TOTTENHAM LÕI 3:4 JA ON PRAEGU EDASI MINEMAS!
23:35
Rasmus Voolaid: Seda vaadati siis mitu minutit.
23:38
Rasmus Voolaid: Salahi teine:
23:39
Rasmus Voolaid: Porto seni ainus veerandfinaalis:
23:40
Rasmus Voolaid:  Värav 77. Liverpool saab kolmanda! Henderson riputab ideaalse palli ja Firmino koksab peaga ära.
23:41
Rasmus Voolaid: Vaatamata sellele, et Firmino alustas pingilt, siis on kogu suur trio täna värava löönud.
23:42
23:45
Rasmus Voolaid: Värav  Liverpool juba neljas! Nurgalöögi järel Virgil van Dijk peaga!
23:48
Rasmus Voolaid: Aga vaikselt hakkab neid aeg otsa saama, sest 89. minut on juba läbi.
23:51
Rasmus Voolaid: Kolm lisaminutit anti Manchesteris, vaikselt hakkab aeg otsa saama. Järjest lastakse palle kasti.
23:52
Rasmus Voolaid:  Värav USKUMATU! USKUMATU! ERIKSEN EKSIB JA 90+3. LÖÖB RAHEEM STERLING LÄBI HUGO LLORIS' JALGADE PALLI SISSE!
23:52
Rasmus Voolaid: AGA-AGA-AGA! Siin võib suluseis olla!
23:52
Rasmus Voolaid: JA LÄHME TELEKAT VAATAMA!
23:53
Rasmus Voolaid: EI LOE! SULUSEIS! SERGIO AGÜERO ON ÜLINAPILT SULUSEISUS!
23:53
Külastaja jesh kommentaar
Oi kuidas ma viimane minuti väravaid armastan. :D
23:53
Kas ma ei öelnud seda???
23:53
Rasmus Voolaid: Ma ei kadesta praegu Manchester City fänne.
23:54
23:54
krt küll!!
23:54
Rasmus Voolaid: Värav oli 92.30, aga praegu on juba 96. minut poole peal.
23:55
VAR RIKUB KÕIK ÄRA
23:55
Rasmus Voolaid: Tottenham võttis veel kontra üles ja nurgalöök.
23:55
Rasmus Voolaid: Kui kedagi huvitab, siis Portos lõppes mäng Liverpooli 4:1 võiduga.
23:56
Rasmus Voolaid: JA KÕIK! MAURICIO POCHETTINO TÕSTAB KÄED TAEVA POOLE JA TOTTENHAM ON POOLFINAALIS!